Takiej promocji jeszcze nie było! Teraz dostajesz 200zł na MEGA ŁATWYCH warunkach. A w dodatku pierwsze 50zł dostajesz już za samo założenie konta przez internet na tej specjalnej stronie promocyjnej i aktywację aplikacji mobilnej banku na swoim telefonie.

Jak tylko przeczytałem regulamin i zobaczyłem, że nie ma tam żadnych ukrytych opłat, wiedziałem że to będzie HIT. Musisz się jednak spieszyć bo obowiązuje limit 1000 kont promocyjnych. Później promocja wygaśnie i założenie konta nie będzie możliwe.

Aktualizacja 11.10.2020r.: Musisz się spieszyć bo ta promocja jest ważna tylko do 12 października 2020 do godziny 23:59. Liczy się data wypełnienia formularza zgłoszeniowego na tej stronie banku. Kurier z umową może przyjechać w kolejnych dniach i będzie to zaliczone do promocji.

Sam dwa lata temu brałem udział w podobnej promocji (choć wtedy warunki odbioru premii były dużo trudniejsze). Wykonałem kroki zapisane w regulaminie i na moje konto bez problemów wpłynęła obiecana wtedy premia:

Nasi czytelnicy też są zadowoleni z innych promocji banku Millennium:

Ja ze swojego konta korzystam do dziś – tak mi się spodobało. Ale musisz wiedzieć, że nie ma takiego obowiązku. Po odebraniu premii sam zdecydujesz czy chcesz zamknąć konto czy zachować je na dłużej.

Konto w Millennium można zamknąć przez panel bankowości internetowej lub na infolinii – nie musisz nawet wychodzić z domu. Pamiętaj tylko, że obowiązuje 30 dni wypowiedzenia.

Ważne: Nie jest to żaden konkurs ani losowanie. KAŻDY kto uważnie wykona kroki opisane w tym artykule otrzyma premię w wysokości 200zł. Gwarantuje to regulamin promocji, do którego link zamieszczam na końcu artykułu.

Wiem, że niektórym może się to wydawać dziwne, że bank rozdaje pieniądze za założenie konta… Szczególnie jeśli spotykasz się z czymś takim po raz pierwszy… Jednak to w dzisiejszych czasach bardzo popularna forma reklamowania się banków.

W ostatnim roku opisaliśmy na naszej stronie 85 różnych promocji bankowych, a nasz fanpage śledzi ponad 4300 osób:

Aby pomóc Ci lepiej zrozumieć cały ten fenomen promocji bankowych przygotowałem kilka argumentów dowodzących, że to opłaca się również samym bankom (mimo, że nie ma ukrytych opłat):

Dlaczego Millennium rozdaje pieniądze?

Co prawda, moje doświadczenie pokazuje, że promocje bankowe są idealnym zaprzeczeniem stwierdzenia „w życiu nie ma nic za darmo”, jednak łatwo się domyślić, że bank ma swój interes w takim zachęcaniu praktycznie darmowymi nagrodami na start.

I wcale nie chodzi o „mały druczek” i „ukryte haczyki” bo takich tutaj nie ma – ani w regulaminie promocji, ani w tabeli opłat i prowizji.

Myślę, że bankom takie promocje (bo nie tylko Millennium je organizuje) opłacają się przynajmniej z kilku powodów:

 1. Nagrody najczęściej (w tym wypadku też) są tylko dla nowych klientów. Banki chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na dłużej.
   
 2. Zapewne liczą, że skorzystasz później z innych – płatnych już produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście skorzysta np. z kredytu hipotecznego w banku, który już zna z promocji.
   
 3. Przypuszczam, że w niektórych wypadkach będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów, na które skusi się kolejna część uczestników. Choć moja praktyka w promocjach pokazuje, że wcale nie jest to często stosowane przez banki.
   
 4. I moim zdaniem najważniejsze: Reklamowanie się w radiu i telewizji potrafi kosztować nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując takie promocje, banki nie muszą się reklamować, bo ludzie sami sobie je polecają. Mają w ten sposób napływ klientów nie wydając ani złotówki na reklamę. Część tak zaoszczędzonych pieniędzy oddają klientom w postaci nagród i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz radia i telewizji 🙂

Jestem zdania, że to wystarczające argumenty, aby przyznać, że w długim terminie bankom opłaca się organizować takie promocje bankowe i dawać coś za darmo na start. I wcale nie muszą zapisywać nic „drobnym druczkiem”.

Banki chcą zdobyć lojalnych klientów i wiedzą, że ukrywając jakieś opłaty (czego z resztą zakazuje prawo bankowe) tylko zrażą do siebie ludzi. Poza tym, w dzisiejszych czasach, chyba już nikt się na takie „drobne druczki” nie nabiera.

To naprawdę takie proste! Wszystko opiera się na obopólnych korzyściach – bank zyskuje zaangażowanego klienta, a Ty zapoznajesz się z jego produktem i zgarniasz za to gotówkę.

Ale wracając do konkretów… Przyjrzyjmy się, jak regulamin tej promocji definiuje osoby, które mogą z niej skorzystać:

Kto może zgarnąć łatwe 200 zł?

W zasadzie, aby móc wziąć udział w promocji należy spełniać (jednocześnie) 3 proste warunki:

 1. Nie mieć obecnie żadnego produktu w Banku Millennium
 2. Być w wieku 18-25 lat (pełnoletnim przed 26. urodzinami)
 3. Nigdy wcześniej nie brać udziału w promocji z premią od Banku Millennium

Jeśli spełniasz te warunki to czytaj dalej… Jesteś 3 kroki od odebrania 200zł w gotówce…

Aha, zanim przejdę dalej… Pamiętaj, że promocja jest mocno limitowana! Mimo, że regulaminowo trwa do 5.10.2020 12.10.2020 to zostanie wyłączona po wyczerpaniu limitu 1000 kont i obowiązuje tylko na tej specjalnej stronie:

KROK #1 – Załóż konto z kartą płatniczą

Jak już wspomniałem konto należy założyć na tej specjalnej stronie. Pamiętaj, aby koniecznie otworzyć konto z kartą.

Po wejściu w powyższy link użyj przycisku [ZAŁÓŻ KONTO]:

Następnie zobaczysz 3 opcje podpisania umowy o konto:

 • Kurierem – wypełniasz przez internet wniosek o konto, a później kurier potwierdza prawidłowość danych z dowodu i przywozi wszystkie dokumenty pod wybrany przez Ciebie adres (do domu lub pracy)
 • W oddziale – wypełniasz przez internet wniosek o konto, a później idziesz do placówki bankowej potwierdzić tożsamość i złożyć podpis na dokumentach.
 • Online – wypełniasz przez internet wniosek o konto i przesyłasz swoje selfie do potwierdzenia tożsamości. Konto będzie aktywne szybciej, ale do 30.11.2020r. musisz podejść do placówki złożyć wzór podpisu i pokazać dowód osobisty (inaczej nie otrzymasz premii).

Osobiście podpisywałem umowę w oddziale ale to dlatego, że mam placówkę Millennium 5 minut od domu. Ale tak ogólnie to za najwygodniejsze uważam podpisanie umowy poprzez kuriera.

Po wybraniu formy podpisania umowy wypełniasz dalej formularz podając swoje dane jak w każdym banku. Pola formularza są wyraźnie opisane, wiec na pewno dasz sobie radę. A w razie czego możesz zawsze napisać do nas na e-mail pytania@banklovers.pl lub poprzez wiadomość na fanpage.

Pamiętaj, aby w sekcji „Oświadczenia” zaznaczyć zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne i telefon (wymaga tego regulamin promocji).

te dwie zgody MUSZĄ być zaznaczone

Konto i karta będą całkowicie bezpłatne po wykonaniu 1 płatności miesięcznie – to znaczy, że spełniając warunki promocji gwarantujesz sobie również bezpłatność konta i karty. Dwie pieczenie na jednym ogniu 🙂

KROK #2 – Aktywuj aplikację mobilną banku na swoim telefonie

Drugi krok na drodze do premii 200zł polega na tym, aby do 5.10.2020r. 12.10.2020r. znaleźć w Sklep Play (na Androidzie) lub w App Store (na iOS) aplikację mobilną Banku Millennium. Zainstaluj ją i aktywuj logując się na swoje nowe konto.

KROK #3 – Wykonaj 10 płatności kartą lub BLIK

Regulamin mówi o tym, że te płatności mogą być na dowolną kwotę (możesz płacić nawet za 1 bułkę w piekarni) i należy je rozdzielić na dwa miesiące w następujący sposób:

W październiku:

 • Wykonaj 5 płatności kartą lub BLIK (w tym min. 1 płatność wykonana zbliżeniowo telefonem)

W listopadzie:

 • Wykonaj 5 płatności kartą lub BLIK (w tym min. 1 płatność wykonana zbliżeniowo telefonem)

Aby wykonać płatności zbliżeniowe telefonem możesz użyć aplikacji Apple Pay albo po prostu ustawić tę funkcję w swojej aplikacji mobilnej Banku Millennium. Niestety karta Millennium nie działa na razie w Google Pay, wiec mając telefon z Androidem wykonasz taką płatność poprzez aplikację Banku Millennium.

Dla ułatwienia znalazłem dla Ciebie instrukcję jak na Androidzie wszystko ustawić i wykonać taką płatność za pomocą aplikacji banku Millennium:

I to tyle! 200zł jest Twoje!

Mówiłem przecież że to wyjątkowo łatwa promocja! 🙂 Nie musisz robić nic więcej… Do 30.10.2020r. na Twoje konto w Millennium wpłynie pierwsza premia 50zł, a do 31.12.2020r. otrzymasz kolejne 150zł.

A po odebraniu premii możesz zdecydować czy chcesz zamknąć konto czy zachować je sobie na dłużej. Nie ma żadnych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta.

Oto moja opinia:

Pomyślałem, że na koniec warto byłoby, abym podzielił się z Tobą swoją opinią o tej promocji, ale pewnie już ją znasz…

To naprawdę wyjątkowo łatwa promocja. W dodatku bonus 200zł to najwyższa premia spośród promocji organizowanych „dla młodych”. mBank daje 140zł, ING daje 160zł, a tutaj możesz zgarnąć aż 200zł od Millennium.

Szczerze POLECAM!

Dokumenty dotyczące tej promocji: