200 zł od Santander Bank Polska za otwarcie konta osobistego i spełnienie trzech prostych warunków

200 zł od Santander Bank Polska za otwarcie konta osobistego i spełnienie trzech prostych warunków

Spotkaliście się ostatnio z widokiem pustych półek w sklepach? Co prawda mój wiek nie pozwala mi na to, by pamiętać czasy komuny, ale właśnie nadszedł czas, w którym widzę jego namiastkę.

Puste półki z mydłami antybakteryjnymi, z papierami toaletowymi, z makaronami… Takie ruchy w gospodarce sprzyjają podwyżce cen, dlatego myślę, że może przydać Ci się dodatkowe 200 zł, które możesz zdobyć zakładając promocyjne konto w Santander Banku.

Biorę 200 złotych za założenie konta osobistego w Santander Banku >>

Do kogo bank kieruje swoją promocję?

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią i nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego w Santander Banku w ostatnim roku, a dokładnie od 05.03.2019 roku, to oznacza, że możesz wziąć udział w promocji. Posiadanie innych produktów bankowych nie wyklucza Cię z promocji.

Jeśli spełniasz te wytyczne, to wystarczy, że do 15.04.2020 r. zarejestrujesz się poprzez link podany poniżej oraz najpóźniej do 30.04.2020 r. podpiszesz umowę o konto osobiste wraz z kartą debetową.

Biorę 200 złotych za założenie konta osobistego w Santander Banku >>

Konto Jakie Chcę i opłaty z nim związane

Jak usłyszałam nazwę konta, to sobie pomyślałam: skoro ma być, jakie chcę, to chcę by było całkowicie darmowe. Następnie przejrzałam tabelę opłat i prowizji i… zdziwiłam się, bo moje życzenie zostało spełnione – bank daje możliwość, by za konto i kartę nie płacić dodatkowo ani złotówki.

Sprawdź poniżej szczegóły, co dokładnie trzeba zrobić, by ominąć wszelkie płatności:

 • 0 zł – za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
 • 0 zł – za wypłaty w bankomatach sieci Santander Bank
 • 0 zł – za przelewy natychmiastowe
 • 0 zł – za zlecenia stałe i krajowe przelewy internetowe
 • 0 zł – za posiadanie karty debetowej, jeśli wykonamy miesięcznie 5 płatności na dowolną kwotę (inaczej 5 zł)

Ważna informacja! Opłata za kartę debetową jest domyślnie ustawiona przez bank na 3 zł, bez względu na ilość i wysokość transakcji. Aby nie płacić za kartę w zamian za 5 transakcji miesięcznie należy zmienić to w panelu klienta. Zrobisz to samodzielnie w bankowości internetowej, na infolinii lub w oddziale banku.

Nie tylko ja uważam, że to dobre konto. Na swojej stronie Santader chwali się, jak wysoko plasuje się w rankingach kont osobistych:

Biorę 200 złotych za założenie konta osobistego w Santander Banku >>

Wskazówki, które pomogą Ci otrzymać bonusowe 200 zł

Przeczytaj dokładnie instrukcję, żeby żaden niuans Ci nie umknął. Równie ważne co spełnienie warunków dotyczących aktywności na koncie jest też czasem zaznaczenie jakiejś zgody.

Ważne jest, aby kontrolować i odhaczać to, co udało nam się zrobić. Pomoże Ci w tym nasz skrót promocji, który jest wiedzą w pigułce o danej promocji.

KROK PIERWSZY – zarejestruj się i podpisz umowę

Najpóźniej do 15.04.2020 r, zarejestruj się w promocji poprzez tę specjalną stronę promocyjną.

Gdy potwierdzisz rejestrację klikając w link przesłany na podany przez Ciebie adres email, kliknij przycisk otwórz konto, aby przenieść się bezpośrednio na stronę banku i tam założyć konto.

Kilka rad, które przydadzą się podczas wypełniania formularza:

 • będziesz miał do wyboru dwie karty – Mastercard lub Visa. Wybierz według swoich preferencji, obydwie są wydawane na tych samych warunkach, które opisałam w rozdziale wyżej.
 • dane kontaktowe (email, nr telefonu) muszą być dokładnie takie same, jakie podałeś podczas wypełniania formularza rejestracyjnego.
 • koniecznie wyraź obydwie zgody marketingowe – jest to wymóg regulaminu. Nie możesz usunąć zgody do momentu otrzymania nagrody.

Poniżej obrazkowa podpowiedz co mam na myśli:

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 2020-01-31_2258.png

Jeśli nie wyraziłeś zgód marketingowych podczas wypełniania formularza, to masz na to czas do 15.05.2020 r. Sugerujemy jednak nie zwlekać z tym tematem, bo szkoda byłoby nie otrzymać bonusu przez zwykłe zagapienie się.

Na podpisanie umowy o konto wraz z kartą debetową masz czas do 30.04.2020 r.

Biorę 200 złotych za założenie konta osobistego w Santander Banku >>

KROK DRUGI – aktywuj Elektroniczny Kanał Kontaktów

Nadszedł czas, żebyś zalogował się do swojego nowego konta i aktywował Elektroniczny Kanał Kontaktów (EKK). Chodzi o to, byś zrezygnował z komunikatów w formie listownej na rzecz komunikatów w formie elektronicznej. Bardzo mi się podoba ten punkt regulaminu, same korzyści:

 • masz możliwość zapisania i przechowywania na własnym komputerze lub innym nośniku wiadomości wysłanych przez bank do skrzynki
 • dostaniesz bezpłatne powiadomienia SMS o nadejściu wiadomości z kategorii „Regulacje” – dzięki temu zawsze będziesz wiedzieć np. o zmianie taryfy opłat i prowizji.
 • dbasz o środowisko

Możesz to zrobić za pomocą bankowości internetowej lub dzwoniąc na infolinię:

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie ekksantander.jpg

Biorę 200 złotych za założenie konta osobistego w Santander Banku >>

KROK TRZECI – aktywnie korzystaj z karty i konta

Premia jest podzielona na dwie części. Pierwsze 100 zł otrzymasz za 5 płatności w każdym z dwóch dowolnie wybranych, następujących po sobie miesiącach. Czas na to masz do końca lipca, co oznacza, że wybierasz jedną z par:

 • marzec i kwiecień
 • kwiecień i maj
 • maj i czerwiec
 • czerwiec i lipiec

Mogą to być płatności za zakupy w sklepie, za paliwo, za zakupy w internecie wybierając opcję płatności kartą (nie przez serwisy pośredniczące jak PayPal czy Przelewy24). Liczą się również transakcje blikiem.

Warto przypomnieć, że jest to dokładnie ten sam warunek, aby karta była bezpłatna, także… łatwiej być nie mogło 🙂

Drugą część bonusu, czyli 100 zł otrzymasz, jeśli do 31.07.2020 roku zapewnisz wpływ na konto o łącznej sumie 1000 zł. Oznacza to, że możesz zapewnić kilka/kilkanaście małych wpływów (ważne żeby sumaryczna ich wartość wynosiła 1000 zł) albo jednorazowy na całą kwotę. Możesz po prostu wykonać przelew z innego Twojego konta.

Pamiętaj również, by konto było aktywne na dzień wydania bonusu.

Biorę 200 złotych za założenie konta osobistego w Santander Banku >>

Odhaczone wszystkie warunki? Zatem zapraszam do najprzyjemniejszej części artykułu, czyli..

Kiedy otrzymasz swój bonus?

Informację o spełnieniu warunków otrzymasz najpóźniej do 10.08.2020 r poprzez wiadomość e-mail z linkiem do formularza, za pośrednictwem którego przekażesz organizatorowi numer Konta Jakie Chcę otwartego w ramach promocji.

Uwaga! To jest jeden z warunków otrzymania premii i masz na to 7 dni od momentu otrzymania wiadomości e-mail, stąd bardzo ważnym jest, abyś regularnie sprawdzał skrzynkę wraz z zakładką SPAM.

Bonus pojawi się na Twoim koncie nie później niż 31.08.2020 r.

Biorę 200 złotych za założenie konta osobistego w Santander Banku >>

Podsumowanie

Szczerze polecam zarówno samą promocję, jak i konto, którego warunki korzystania są bardzo atrakcyjne względem rynkowych konkurentów. Zawsze warto sprawdzić, a jeśli Ci się ono nie spodoba, to po otrzymaniu bonusu, po prostu zamkniesz to konto. Nie ma żadnych zobowiązań ani opłat za zamknięcie.

Biorę 200 złotych za założenie konta osobistego w Santander Banku >>

Dokumenty dotyczące promocji:

Dołącz do naszej społeczności i bądź na bieżąco z nowymi promocjami: