Spełnij warunki promocji w 4 minuty i zgarnij 200 zł od BNP Paribas za otwarcie konta osobistego – wszystko to bez wychodzenia z domu!

Spełnij warunki promocji w 4 minuty i zgarnij 200 zł od BNP Paribas za otwarcie konta osobistego – wszystko to bez wychodzenia z domu!

Pewnie słyszałeś o ogólnopolskiej akcji #zostańwdomu. Banki przyłączają się do niej, więc od kilku dni otrzymuję z każdej instytucji prośby o załatwianie spraw telefonicznie lub mailowo.

W związku z obecną sytuacją, bank BNP Paribas przyłącza się do akcji i proponuje 200 zł za założenie u nich konta osobistego wraz z kartą debetową – bez wychodzenia z domu. Sposób podpisania umowy i spełnienie warunków jest bezpieczny i maksymalnie bezkontaktowy.

Łącznie na spełnienie warunków potrzeba dosłownie 4 minut, także nie dziwne, że bank ograniczył ilość kont do 4000. Teoretycznie promocja trwa do 6 kwietnia 2020 roku, ale mało która z opisywanych przeze mnie akcji BNP Paribas doczekała się oficjalnego końca, zazwyczaj kończyła się dużo przed czasem.

Kliknij tutaj i załóż konto osobiste w BNP Paribas z premią 200 zł >>

Kto może założyć promocyjne konto bankowe?

Jeśli jesteś pełnoletni i nie posiadałeś ani nie współposiadałeś konta w banku BNP Paribas w ostatnich 9 miesiącach od daty złożenia wniosku, to możesz wziąć udział w tej promocji. Inne produkty bankowe, jak na przykład karta kredytowa czy konto oszczędnościowe nie wykluczają Cię z udziału, nawet jeśli dziś jesteś ich właścicielem.

Promocja trwa do 6 kwietnia 2020 roku, ale bank wprowadził limit zgłoszeń. Pierwsze 4000 rejestracji upoważnia do otrzymania 200 złotych bonusu po spełnieniu warunków opisanych poniżej w artykule. 

Na podpisanie umowy masz czas do 27 kwietnia 2020 roku. 

Kliknij tutaj i załóż konto osobiste w BNP Paribas z premią 200 zł >>

Konto Otwarte na Ciebie – skanuję najważniejsze opłaty

Aby wziąć udział w promocji, należy podpisać umowę o konto osobiste wraz z kartą debetową. Według regulaminu masz do wyboru trzy rodzaje kart: „Karta Otwarta na Dzisiaj”, „Karta Otwarta na Świat” lub „Karta Otwarta na eŚwiat”, jednak tylko ta pierwsza może być darmowa i jest najmniej wymagająca, dlatego też tylko tę Ci rekomenduję.

Sprawdź jak kształtują się najważniejsze opłaty za konto i kartę:

  • 0 zł – prowadzenie konta (bezwarunkowo)
  • 0 zł – utrzymanie karty debetowej pod warunkiem wykonania minimum jednej płatności w miesiącu na dowolną kwotę (w przeciwnym wypadku 3 zł)
  • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł);
  • 0 zł – wypłaty gotówki za granicą w bankomatach grupy BNP Paribas oraz Global Alliance (pozostałe bankomaty 10 zł)
  • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)

Za każdym razem, gdy sprawdzam Tabelę Opłat i Prowizji tego banku, to nadziwić się nie mogę, że wystarczy jedynie jedna transakcja miesięcznie, aby konto było bezpłatne. Dzięki temu nadaje się nie tylko na główne konto, ale i również na konto dodatkowe, jeśli z jakichś powodów potrzebujesz ich więcej (ja na przykład zawsze czuję potrzebę posiadania minimum 5 ;))

Myślę, że takie zestawienie opłat może jedynie zaostrzyć apetyt na bonus, więc przejdźmy do konkretów. 

Kliknij tutaj i załóż konto osobiste w BNP Paribas z premią 200 zł >>

Dwa kroki, które dzielą Cię od otrzymania bonusu w postaci 200 zł na cokolwiek zechcesz

Kiedy już bierzesz udział w n-tej promocji, w pewnym momencie dochodzisz do wniosku, że każdy warunek jest prosty. Przedstawiłam więc poniższe wymogi mojemu przyjacielowi, który jest miłośnikiem płacenia gotówką. I wiesz co? Stwierdził, że skoro nie musi nawet nic płacić kartą, a za dwa kliknięcia otrzyma 200 zł, to nawet się skusi. Co prawda zaznaczył, że zaraz po zebraniu bonusu zamyka konto, ale… ma do tego pełne prawo i zrobi to bez problemu. Zachęcam Cię więc do zapoznania się z tymi dwoma krokami dzielącymi Cię od 200 zł bonusu i sprawdź, czy dla Ciebie są równie banalne.

KROK PIERWSZY – zarejestruj się w promocji oraz podpisz umowę

Miało być bez wychodzenia z domu? To właśnie tak będzie, od samego początku do końca. Bank BNP Paribas jako jeden z trzech w Polsce oferuje podpisanie umowy za pomocą systemu Autenti. Pozwala on na elektronicznie podpisanie dokumentów, które otrzymujesz w całości na podany przez Ciebie email. Kurier odwiedzi Cię jedynie na minutę, by potwierdzić Twoją tożsamość z dowodem i wręczyć Ci kartę debetową. Dodatkowo kontaktuje się jeszcze z Tobą przed przyjazdem, aby zweryfikować czy masz możliwość odbioru.

Pamiętaj, aby we wniosku o zawarcie umowy podać dokładnie takie same dane kontaktowe, jak podczas wypełniania tego formularza rejestracyjnego.

To był punkt, który zajmie Ci najwięcej czasu, bo szacuję, że “aż” 10 minut 🙂

Kliknij tutaj i załóż konto osobiste w BNP Paribas z premią 200 zł >>

KROK DRUGI – wykonaj przelewy i zapewnij wpływy

Nie musisz robić żadnych zakupów, nie musisz wydawać z tej karty ani jednej swojej złotówki. Po prostu w kwietniu 2020 roku:

  • zapewnij wpływ na konto o łącznej wartości 500 zł – nie może to być wpływ z konta w BNP Paribas lub BGŻ Optima, wpłata z tytułu kredytu oraz wpłata gotówkowa. Możesz natomiast po prostu wykonać przelew ze swojego konta w innym banku lub poprosić o to znajomego. Możesz też rozdzielić to sobie na raty i zapewnić na przykład 5 wpływów po 100 zł, ważne by w sumie wyniosły minimum 500 zł. Zaraz po zaksięgowaniu wpłaty możesz zrobić przelew zwrotny lub wypłacić je w bankomacie.
  • wykonaj 2 przelewy na dowolną kwotę – nie może to być przelew natychmiastowy, przelew BLIK czy inne systemy płatności internetowych jak Dotpay. Wystarczy więc, że zwrócisz sobie lub znajomemu w dwóch transzach to, co otrzymałeś we wpływie.

Warunki powtarzamy w maju, z tym, że wpływ ma być wyższy. Tak więc w maju 2020 roku:

  • zapewnij wpływ na konto o łącznej wartości 1000 zł – pamiętaj, że cała ta kwota musi być księgowania w maju, jeśli zostawisz sobie jakieś pieniądze z kwietnia, to nie wliczą się do potrzebnej sumy,
  • wykonaj 2 przelewy na dowolną kwotę na tych samych zasadach, co w kwietniu

Jeśli masz małe mieszkanie, to można powiedzieć, że w tej promocji dosłownie dzielą Cię dwa kroki w stronę drzwi wyjściowych, aby odebrać od kuriera kartę debetową i zweryfikować swój dowód tożsamości. Pozostałe warunki spełniasz już siedząc w wygodnym fotelu 🙂 

Kliknij tutaj i załóż konto osobiste w BNP Paribas z premią 200 zł >>

Kiedy nagroda trafi na Twoje konto?

Maksymalnie do 20 maja 2020 roku dostaniesz informację na maila o przyznaniu pierwszej części bonusu, czyli 100 zł. Wypłacony zostanie do końca tego miesiąca.

O drugiej części bonusu – 100 zł – organizator poinformuje Cię do 24 czerwca 2020 roku i analogicznie do poprzedniego miesiąca, do 30 czerwca 2020 roku zostanie wypłacony. 

Pamiętaj, żeby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę wraz z zakładką SPAM, ponieważ do 25 maja dostaniesz email, w którym zostaniesz poproszony o zalogowanie się na wskazanej stronie i podanie numeru Twojego Konta Otwartego na Ciebie (musi to być numer konta promocyjnego). Ten krok wypełniasz tylko raz.

Kliknij tutaj i załóż konto osobiste w BNP Paribas z premią 200 zł >>

Podsumowanie

Bardzo lubię opisywać promocje BNP Paribas, ponieważ ich stosunek wysokości bonusu do wysiłku włożonego w spełnienie warunku jest zawsze bardzo atrakcyjny. Czasem zachęcają wyższym bonusem, ale trzeba włożyć trochę więcej wysiłku (często też w dłuższej perspektywie czasu), a czasem można otrzymać 200 zł, ale dosłownie siadając przed komputerem lub telefonem dwa razy na 2 minuty.

Dokumenty dotyczące promocji:

Dołącz do naszej społeczności i bądź na bieżąco z nowymi promocjami: