Ruszyła kolejna, tak bardzo lubiana przez miłośników promocji bankowych, już 22. edycja akcji Money Mania! Patrząc po ilości edycji, można się pokusić o stwierdzenie, że to już nie jest tylko nazwa akcji, a prawda. Tym razem do zdobycia jest 200 złotych w gotówce za założenie Konta Jakże Osobistego wraz z kartą debetową w Alior Banku. Warunki promocji są naprawdę proste, a konto możesz dostosować do swoich potrzeb. Ale najlepiej przekonaj się o tym sam.

Chcę odebrać premię w wysokości 200 zł od Alior Banku >>

Money Mania – co to takiego właściwie jest?

To nic innego, jak promocje bankowe opisywane w innych naszych artykułach, z tą różnicą, że organizatorem promocji jest Totalmoney, a bank jest po prostu fundatorem premii. W każdej edycji bierze udział inny bank i tym razem jest to Alior Bank ze swoim kontem osobistym.

Na stronie organizatora możemy przeczytać, że dotychczas wypłacili już ponad milion złotych premii, więc jeśli chcesz przyczynić się do zwiększenia tej kwoty, to nie zwlekaj i zarejestruj się w promocji. Co prawda akcja promocyjna trwa do końca kwietnia, jednak im szybciej podpiszesz umowę o konto, tym szybciej otrzymasz bonus.

Sprawdź, czy możesz wziąć udział w promocji

Jeśli jesteś pełnoletni, a przez ostatni rok przed datą złożenia wniosku o otwarcie konta nie posiadałeś konta osobistego ani walutowego w Alior Banku, jak i również nie miałeś karty Kibica Alior Banku, to ta promocja jest dla Ciebie.

Z promocji nie wykluczają takie produkty jak: konto oszczędnościowe w złotówkach i w innych walutach, konto firmowe, konto w Kantorze Walutowym oraz konto w T-mobile Usługi Bankowe.

Wystarczy, że do 30 kwietnia 2020 roku zarejestrujesz się w serwisie Money Mania (chyba, że masz już profil z wcześniejszych edycji), a do 31 maja 2020 r podpiszesz umowę o konto osobiste wraz z kartą debetową. Przez następne 3 miesiące aktywnie korzystaj z konta i premia będzie Twoja.

Uwaga! Jeśli podczas wypełniania wniosku pojawi Ci się plansza z informacją, że nie możesz dokończyć wysłania wniosku, to kliknij zgodę na kontakt z infolinią i poczekaj na telefon. Dokończycie zawieranie umowy telefonicznie i nadal będziesz mógł wziąć udział w promocji.

Chcę odebrać premię w wysokości 200 zł od Alior Banku >>

Co daje Ci Konto Jakże Osobiste

Zazwyczaj opłaty za konto są odgórnie ustalane przez bank i nie ma możliwości negocjacji. Jednak to konto promocyjne pozwala Tobie zdecydować, które dwie korzyści będziesz miał całkowicie za darmo. Warto też wspomnieć, że to nie jest tak, że raz wybrane obowiązują już przez cały okres posiadania rachunku. Możesz je dowolnie zmieniać i nowe korzyści będą już działać od następnego dnia. Przeglądając je stwierdzam, że dla każdego znajdzie się coś fajnego:

 • dla podróżujących:
 • dla przezornych i oszczędnych:
 • dla cieszących się chwilą, tu i teraz:

Oczywiście jest pełna dowolność w wyborze tych dwóch darmowych korzyści.

Chcę odebrać premię w wysokości 200 zł od Alior Banku >>

Zapoznaj się również z najważniejszymi opłatami za konto i kartę oraz możliwościami ich uniknięcia:

 • 0 zł – za prowadzenie konta, jeśli nie ukończyłeś 26 lat lub jeśli zapewnisz jednorazowy wpływ min. 1500 zł na miesiąc – możesz go wykonać ze swojego konta w innym banku (w innym wypadku 10 zł/m-c),
 • 0 zł – za kartę, jeśli wykonasz co miesiąc płatności o wartości minimum 300 zł, może to być kilka mniejszych, ale również jednorazowy zakup (w innym wypadku to 5 zł/m-c)
 • 0 zł – za dwie wybrane korzyści (każda kolejna to 3,5 zł/m-c),
 • 0 zł – za krajowe przelewy w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej,
 • 0 zł – za wpłaty i wypłaty gotówki BLIK oraz w oddziale banku,
 • 0 zł – za wypłatę gotówki z bankomatów własnych (pozostałe 2,5 zł za każdą transakcję).

Jeśli potraktujesz to konto jako konto główne i będzie wpływać na nie Twoje wynagrodzenie, to prawdopodobnie nawet nie będziesz musiał zwracać większej uwagi na te dwa warunki utrzymania konta za darmo. Jeśli to będzie Twoje konto dodatkowe, to najlepiej wpływ na konto zapewnij już w pierwszych dniach miesiąca, następnie wydaj z nich 300 zł, a pozostałość zwróć na konto główne.

Chcę odebrać premię w wysokości 200 zł od Alior Banku >>

Instrukcja obsługi promocji, czyli co zrobić, by otrzymać 200 zł premii

Poniższe kroki zakładają, że pierwszy raz bierzesz udział w Money Manii, jednak jeśli już masz tam konto, to nie musisz się na nowo rejestrować, a jedynie zalogować i kliknąć przycisk, który przeniesie Cię na stronę banku.

Etap pierwszy – zarejestruj się na stronie Money Mania i podpisz umowę o konto

Maksymalnie do 30 kwietnia 2020 r zarejestruj się na tej stronie, potwierdź mailem swoje dane i zaloguj się do platformy Money Mania. Skorzystaj z przycisku Wyślij wniosek, dzięki któremu wypełnisz dane na stronie Alior Banku pozwalające na założenia Konta Jakże Osobistego wraz z kartą debetową. Na zawarcie umowy masz czas do 31 maja 2020 r.

Etap drugi – przetestuj konto i kartę według wskazówek

Jeśli etap pierwszy masz z głowy, to świetnie! Im szybciej, tym lepiej, bo od tego zależy, kiedy będziesz miał wypłaconą premię. Teraz wystarczy, że w każdym z trzech miesięcy następujących po miesiącu, w którym podpisana została umowa:

 • zapewnisz wpływ na łączną sumę 500 zł – może być kilka małych przelewów lub jednorazowy z Twojego konta w innym banku,
 • wykonasz minimum 3 płatności kartą na dowolną kwotę – organizator zastrzega sobie niektóre kody MCC, więc w związku z tym najbezpieczniej będzie po prostu zrobić 3 razy zakupy w jakimś sklepie np. Biedronka czy Lidl, te transakcje na pewno się zaliczą,
 • zalogujesz się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej.

W sumie przez 3 miesiące 1500 zł wpływu, 3 logowania do aplikacji i 9 płatności kartą. Jeśli nie chcesz płacić za posiadanie konta i karty (a wiadomo, że nie chcesz), to wystarczy połączyć to z warunkami promocji. Bo gdy:

 • zapewnisz jednorazowy wpływ 1500 zł miesięcznie, to pierwszy warunek masz z głowy, a konto osobiste darmowe,
 • wykonasz minimum 3 płatności kartą na łączną kwotę 300 zł, to drugi warunek masz spełniony, a korzystanie z karty debetowej darmowe

Opisując warunki użyłam określenia: kody MCC. Czym one w ogóle są i co oznaczają? Są to czterocyfrowe oznaczenia, które klasyfikują towar lub usługę każdego przedsiębiorstwa posiadającego terminal płatniczy. Z tej promocji wyłączone są płatności określone jako: kasyna, zakłady bukmacherskie, usługi transportowe, instytucje finansowe, profesjonalne usługi, działalność brokerów ubezpieczeniowych, przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, internetowe przekazy pieniężne, narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Wydaje się dość sporo, jednak tak naprawdę to wąski zakres patrząc przez pryzmat codziennych, przeciętnych wydatków. Aby jednak mieć pewność, że płatności się zaliczyły, sugerujemy zrobienie zwyczajnych zakupów spożywczych zarówno w osiedlowych sklepach jak i dużych supermarketach.

Ta promocja ma Cię skłonić do zapoznania się z kontem i aplikacją w Alior Banku, a ten ma nadzieję, że spodobają Ci się tak bardzo, że zechcesz zostać ich klientem na dłużej. Jeśli jednak zdecydujesz zamknąć konto i kartę, to koniecznie zrób to dopiero po wydaniu nagrody pieniężnej.

Ważne! Maksymalnie do 31 sierpnia 2020 r (lub szybciej jeśli chcesz otrzymać premię wcześniej) musisz uzupełnić na swoim profilu na stronie Money Manii numer aktywnego konta promocyjnego z Alior Banku. Koniecznie zwróć uwagę na to, by wpisać numer konta jednym ciągiem, bez spacji. Bez tego organizator nie wypłaci Ci premii.

Chcę odebrać premię w wysokości 200 zł od Alior Banku >>

Podsumowanie, czyli kiedy spełnić warunki i kiedy otrzymam swój bonus

Ponieważ są dostępne aż trzy warianty czasowe jeśli chodzi o podpisanie umowy, to w ramach podsumowania przygotowałam dla Ciebie tabelę. Wystarczy że spojrzysz na kolumnę, która dotyczy Twojej sytuacji i będziesz wiedział, kiedy spełnić warunki i kiedy otrzymasz pieniądze.

Założyłem konto w marcu 2020 r. Założyłem konto w kwietniu 2020 rZałożyłem konto w maju 2020 r.
Miesiące, w których muszę spełnić warunki promocji:kwiecień
maj
czerwiec
maj
czerwiec
lipiec
czerwiec
lipiec
sierpień
Informacja o przyznaniu nagrody mailem:do 31 lipca do 28 sierpniado 25 września
Wypłata nagrody na konto:do 7 sierpniado 4 wrześniado 2 października

Jak widać, nie warto czekać z założeniem konta, bo różnica między pierwszą możliwą wypłatą premii, a ostatnią to aż dwa miesiące. Tym bardziej, że jest ona w postaci pieniędzy przelanych na konto, z którymi możesz zrobić dosłownie wszystko. Wiem, że na premię trzeba trochę poczekać, ale w międzyczasie możesz skorzystać też z innych promocji bankowych dostępnych na naszym blogu, a wtedy moment wypłat premii będzie jeszcze przyjemniejszy.

Chcę odebrać premię w wysokości 200 zł od Alior Banku >>

Dokumenty dotyczące promocji: