Analizowałam ostatnio promocję, w której były tak proste warunki do spełnienia, że pomyślałam: „no, łatwiej chyba już nie można”. mBank postanowił mi udowodnić, że się da!

Wystarczy, że do 31.03.2020 roku zarejestrujesz się na stronie i podpiszesz umowę o konto, a następnie wykonasz 5 transakcji bezgotówkowych.

Inaczej mówiąc, za 5 przelewów, które dasz radę zrobić w 5 minut, otrzymasz 150 zł w gotówce. Ma się ochotę napisać, że to promocja na piątkę z plusem! Sprawdź więc szczegóły, ale radzę zrobić to szybko, bo bank przewidział jedynie 3000 takich kont, więc promocja może zakończyć się zdecydowanie wcześniej.

Zakładam eKonto w mBanku i zgarniam 150 zł bonusu >>

Kto może skorzystać z promocji?

Regulamin przewiduje, że udział w promocji mogą wziąć osoby, które na dzień 03.02.2020 roku nie posiadały konta w banku. Najfajniejsze jest to, że mogłeś tak naprawdę dopiero co zamknąć konto po wcześniejszej akcji promocyjnej, a już możesz to otworzyć je ponownie i zebrać kolejny bonus.

Z drugiej strony, jeśli udział w promocjach jest jeszcze dla Ciebie nowym tematem, to ta promocja jest również dla Ciebie z uwagi na jej szybkość, łatwość i bezproblemowość.

Jeśli nigdy nie miałeś konta w mBanku lub zamknąłeś je przed 3.02.2020, a do tego chciałbyś zarobić 150 zł w 15 minut (liczę razem z rejestracją), to sprawdź analizę promocji, a następnie zarejestruj się na tej stronie.

Jaki jest koszt utrzymania konta i karty?

To jest bardzo dobre pytanie. Mimo, że w dzisiejszych czasach mamy naprawdę szeroki wachlarz atrakcyjnych produktów do wyboru, to zawsze warto się upewnić, czy akurat ten, którym jesteśmy zainteresowani na pewno zasługuje na uwagę. W naszych artykułach zawsze poruszamy tę kwestię, aby wybrać dla Ciebie najlepszą opcję.

Poniżej przedstawiam Ci najważniejsze opłaty (a bardziej ich brak) dotyczące promocyjnego konta i karty do niej przypisanej:

 • 0 zł – za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
 • 0 zł – za przelewy krajowe przez aplikację mobilną lub internet
 • 0 zł – za korzystanie z karty pod warunkiem wykonania dowolnej 1 płatności w miesiącu (w innym wypadku 7 zł)
 • 0 zł – za wypłatę gotówki z bankomatów w kraju dla wypłat o równowartości co najmniej 100 zł
 • 0 zł – za wypłatę gotówki z bankomatów w kraju z użyciem BLIK dla wypłat mniejszych niż 100 zł (w innym wypadku 2,5 zł)
 • 5 zł – za sprawdzanie salda w bankomatach, sugeruję więc zawsze sprawdzać w aplikacji lub przez internet

Zakładam eKonto w mBanku i zgarniam 150 zł bonusu >>

Instrukcja obsługi promocji – czyli jak otrzymać 150 zł w gotówce

Jak często kwadrans Twojej pracy jest wart 150 zł? Mam nadzieję, że często, jednak w realnych warunkach jest to dość niespotykana stawka. Teraz jednak masz taką możliwość. Sam zobacz, jakie to proste.

PIERWSZY ETAP

Zarejestruj się na stronie promocyjnej. Podczas rejestracji zaakceptuj regulamin, bez którego nie będzie możliwe utworzenie Twojego profilu w serwisie organizatora promocji, którym jest eBroker Partner.

Mailem otrzymasz link aktywacyjny, który przeniesie Cię do serwisu. Po kliknięciu przycisku „Załóż konto” przejdziesz na stronę mBanku, aby podpisać umowę o otwarcie eKonta z dedykowaną kartą debetową.

Pamiętaj by zarejestrować się maksymalnie do 31.03.2020, ale sugeruję zrobić to wcześniej z uwagi na ograniczoną ilość kont promocyjnych.

Czas na zawarcie umowy masz do 15.04.2020.

Strona organizatora jest w pełni bezpieczna, dlatego nie martw się, że musisz jeszcze rejestrować się gdzieś dodatkowo. Sama korzystałam ostatnio z promocji na podobnych warunkach i wszystkie bonusy przyszły mi na czas.

Sam wniosek o konto zakładasz już bezpośrednio na stronie banku, więc bezpieczeństwo strony jest na najwyższym poziomie.

Pamiętaj tylko, żeby we wniosku o zawarcie umowy podać dokładnie taki sam e-mail, jak podczas rejestracji Profilu Uczestnika.

DRUGI ETAP

Tak naprawdę to jedyny warunek do spełnienia, jeśli chodzi o aktywność na koncie.

W jednym z dwóch kolejnych miesięcy następujących po otwarciu konta wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych.

W tym wypadku poprzez transakcje bezgotówkowe bank ma na myśli praktycznie wszystko czyli:

 • płatności kartą w sklepach,
 • płatności blikiem,
 • płatności przez Internet,
 • przelew na inne konto w innym banku.

Wyjątkiem jest przelew wewnętrzny, czyli pomiędzy różnymi kontami w tym samym banku.

Aby dobrze zrozumieć ten warunek posłużę się konkretnymi przykładami. Masz dwie możliwości:

 • Udało Ci się jeszcze w lutym założyć konto? Świetnie! W takim razie w marcu lub kwietniu wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych. Pamiętaj, by zaksięgowały się one w jednym z tych dwóch miesięcy. Nie można zrobić dwóch transakcji w marcu i trzech w kwietniu.
 • Założyłeś konto w marcu? Dobrze! W takim razie w jednym z tych dwóch miesięcy: kwiecień lub maj wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych.

Powyższy warunek ma Cię skłonić do aktywnego korzystania z konta, jednak jeśli założyłeś je jedynie dla premii, to w 5 minut zrób po prostu 5 przelewów: do przyjaciela, do rodziny, a nawet na swoje konto w innym banku i warunek masz spełniony.

Zakładam eKonto w mBanku i zgarniam 150 zł bonusu >>

Kiedy otrzymasz bonus?

Niezależnie od tego, czy spełnisz warunki w marcu, kwietniu czy w maju, to maksymalny termin wydania nagrody to 30.06.2020.

Informację o o otrzymaniu bonusu otrzymasz drogą mailową do 17.06.2020. W mailu dostaniesz link do formularza, za pośrednictwem którego musisz podać numer eKonta otwartego w ramach promocji. Jest to niezbędne do wypłacenia bonusu.

Uwaga! Masz 7 dni od daty otrzymania wiadomości e-mail na wypełnienie danego formularza. Organizator podkreśla, że jeśli ten warunek nie będzie spełniony, to premia nie zostanie wypłacona, a szkoda by było zrezygnować tuż przed metą. Sprawdzaj więc regularnie maila, żeby nie umknęła Ci informacja o przyznaniu nagrody. Zaglądaj również do zakładki „oferty” oraz „spam”, na wypadek gdyby mail został źle zakwalifikowany przez program pocztowy.

To tyle. Zakładasz konto, robisz np. 5 przelewów, potwierdzasz numer konta do wypłaty bonusu i czekasz na 150 zł.

Zakładam eKonto w mBanku i zgarniam 150 zł bonusu >>

Dodatkowe korzyści

Promocja przewiduje jeszcze dodatkowy bonus przypisany do tej promocji – jeśli polecisz to konto znajomemu i ten spełni wszystkie warunki promocji, to Ty za to otrzymasz 50 zł, a Twój znajomy 150 zł. Możesz w ten sposób zarekomendować to konto pięciu osobom, co daje Ci możliwość dorobienia dodatkowych 250 zł.

Musisz jednak sam przejść przez opisane etapy promocji i dopilnować, aby zrobiła to osoba, której poleciłeś konto. Polecanie możesz zacząć od razu, gdy tylko otrzymasz dostęp do konta.

Warta uwagi jest jeszcze jedna bezpłatna usługa oferowana przez mBank dla swoich klientów: CyberRescue.

Obecna technologia wraz z setką korzyści, przynosi również zagrożenia związane z bezpieczeństwem w internecie. Stąd też bank proponuje swoim klientom całodobowy dostęp do specjalistów w tym zakresie, którzy pomogą Ci odzyskać dostęp do przejętego konta na Facebooku czy napisać reklamację w sklepie internetowym, jeśli nie otrzymałeś towaru. Gdy już założysz promocyjne konto, kliknij w link i uruchom usługę CyberRescue zupełnie za darmo!

Podsumowanie

Szczerze polecam Ci tę promocję, bo konto ma naprawdę fajne warunki i sprawdzi się do codziennego użytku, a dodatkowa gotówka na pewno umili i urozmaici jeden z wakacyjnych, słonecznych weekendów.

Zakładam eKonto w mBanku i zgarniam 150 zł bonusu >>

Dokumenty dotyczące promocji: