Bank Millennium właśnie wystartował z kolejną świetną okazją, w której możesz dostać aż 285 zł. Wystarczy założyć zwykłe konto osobiste na stronie https://www.bankmillennium.pl/promocja-konto/ i wykonać na nim kilka prostych aktywności, o których piszę w dzisiejszym artykule.

Premia, którą za to otrzymasz składa się z 3 części:

  • 100 zł do Amazon.pl już za samo założenie konta i 1 płatność kartą
  • 150 zł przelewem za utrzymanie konta bezpłatnym przez 3 miesiące
  • 35 zł jeśli w oczekiwaniu na voucher zrobisz zakupy w aplikacji mobilnej Amazon

Z ciekawości, po przeczytaniu warunków promocji, zajrzałem na Amazon.pl i wygląda na to, że da się tam kupić cokolwiek zechcesz, równie łatwo jak na naszym rodzimym Allegro.

Sprawia to, że cała promocja mocno nabrała w moich oczach na atrakcyjności, bo oczywiście możesz zamówić dla siebie coś droższego niż 100 zł i tylko dopłacić tylko nadwyżkę, ponad to co pokryje voucher.

Ale najpierw musisz wiedzieć, że…

Jestem wieloletnim praktykiem promocji bankowych i założycielem Banklovers.pl. Wcześniej korzystałem z podobnej promocji w Millennium i bez problemu zgarnąłem swoją premię, więc potwierdzam własnym przykładem, że wszystko tutaj jest okej:

Tak samo jak wielu naszych czytelników biorących udział w poprzednich promocjach z premią za konto w Millennium:

Takie promocje są w ostatnim czasie bardzo popularną formą zdobywania nowych klientów przez banki. To sytuacja wygrany-wygrany, w której bank dostaje Twoją uwagę i możliwość zaprezentowania Ci tego jak działa jego produkt, jak wygląda aplikacja mobilna itd.

No, a Ty, w zamian za to otrzymujesz solidną nagrodę.

To trochę jak taka jazda testowa dla konta osobistego, bo po otrzymaniu premii nie masz żadnych zobowiązań. Możesz zatrzymać to konto na dłużej – jeśli Ci się spodoba – albo zwyczajnie je zamknąć i nikt nie będzie miał żalu. Takie są zasady zapisane w regulaminie, wiec możesz być o to spokojny.

Kto może skorzystać z tej promocji?

Jak już wiesz z powyższej ramki, tak atrakcyjne promocje są organizowane, aby przyciągnąć do banku nowych klientów, więc obowiązują pewne wykluczenia.

Z promocji możesz skorzystać, jeśli:

  • nie posiadasz obecnie żadnego produktu w Millennium
  • nie brałeś udziału w promocji konta osobistego w Millennium po 1.01.2016r.

Jeśli spełniasz te dwa warunki to czytaj dalej bo jesteś o włos od odebrania premii 285 zł.

Krok #1 – Otwórz konto z kartą płatniczą w Banku Millennium

Konto należy założyć wypełniając formularz na specjalnej stronie https://www.bankmillennium.pl/promocja-konto/ do 10 września 2021r.

Po kliknięciu przycisku [załóż konto] zobaczysz 3 opcje podpisania umowy:

  • Online (dostępne jeśli masz konto w ING, Alior, Santander, mBank, Pekao lub BNP Parbias) – wypełnisz tylko podstawowe dane, a później zalogujesz się do swojego obecnego banku, aby zatwierdzić zgodę na weryfikację tożsamości. To najwygodniejsza opcja bo konto otworzysz dosłownie w 10 minut.
  • Kurierem – wypełniasz przez internet wniosek o konto, a później kurier potwierdza prawidłowość danych z dowodu i za darmo przywozi wszystkie dokumenty pod wybrany przez Ciebie adres (do domu lub pracy).
  • Na selfie – wypełniasz przez internet wniosek o konto i przesyłasz swoje selfie do potwierdzenia tożsamości. Konto będzie aktywne szybciej niż kurierem, ale do 31.12.2021r. musisz podejść do placówki złożyć wzór podpisu i pokazać dowód osobisty.

Oczywiście najłatwiejsze są opcje zakładania konta online – bez wychodzenia z domu, jednak praktyka pokazuje, że nie są to opcje niezawodne. Dlatego, jeśli coś pójdzie nie tak, to śmiało wypełnij wniosek o konto jeszcze raz, wybierając tym razem opcję kuriera. To zazwyczaj rozwiązuje wszelkie komplikacje 🙂

Pamiętaj również, aby wypełniając formularz otwarcia konta, w sekcji „Oświadczenia” zaznaczyć zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne i telefon (wymaga tego regulamin promocji).

W promocji otwierasz Konto 360° lub Konto 360° Student (jeśli masz mniej niż 26 lat).

Konto 360° i karta do niego będą całkowicie bezpłatne, jeśli w danym miesiącu przelejesz na nowe konto łącznie 1000zł (może być w częściach i nie musi leżeć na koncie żaden określony czas) oraz jeśli wykonasz 1 płatność kartą. Inaczej konto kosztuje 8 zł, a karta 7 zł.

Konto 360° Student i karta do niego będą zupełnie darmowe po wykonaniu 1 płatności kartą. Nie ma obowiązku wpływu na konto.

Krok #2 – Aktywuj aplikację mobilną banku na swoim telefonie lub tablecie

Drugi krok na drodze do premii polega na tym, aby najpóźniej do 30 września 2021 r. na telefonie zainstalować aplikację mobilną Banku Millennium i aktywować ją logując się na swoje nowe konto.

Krok ten zajmie dosłownie kilka minut, ale najlepiej zrobić to od razu po otwarciu konta, abyś przypadkiem nie zapomniał o nim. Szkoda byłoby przez taką drobnostkę stracić prawo do bonusu.

Krok #3 – Wykonaj 1 płatność kartą lub BLIK

Może to być dowolna płatność, w sklepie lub internecie. Na dowolną kwotę. Możesz nawet zapłacić za jedną bułkę w piekarni i będzie to zaliczone 🙂

Podpowiedź: Ważne, aby płatność została zaksięgowana na koncie do 30 września 2021r., więc nie zostawiaj jej na ostatni dzień – szczególnie jeśli wypada on w weekend.

Krok #4 – Utrzymaj konto bezpłatnym przez 3 kolejne miesiące

Warunki zdobycia w tej promocji premii 150zł pokrywają się z warunkami bezpłatności konta. Oznacza to, że wystarczy, abyś przez kolejne 3 miesiące utrzymał konto bezpłatnym, a ta gotówka wpadnie w Twoje ręce.

Regulamin mówi, aby:

  • w październiku, listopadzie i grudniu (w każdym z tych miesięcy) przelać na konto w Millennium 1000 zł oraz wykonać minimum 1 płatność kartą lub BLIK na dowolną kwotę.

Przelew zasilający konto może pochodzić z Twojego konta w innym banku lub od znajomych czy rodziny. Nie musi to być pełna kwota wpłacona w całości, może to być suma mniejszych przelewów i nie musi leżeć na koncie żaden określony czas.

Podpowiedź: Jeśli masz mniej niż 26 lat to obowiązuje Cię małe ułatwienie – zamiast zasilenia konta na 1000 zł możesz zrobić przelew na 500 zł i też zostanie to zaliczone.

Krok #5 – Zrób zakupy w aplikacji mobilnej Amazon

Ten krok to mały dodatek ode mnie bo przeglądając internet wpadłem na świetną okazję, którą organizuje Amazon z okazji wejścia do Polski i nie mogłem się oprzeć, aby Ci o niej powiedzieć.

Jeśli w czasie oczekiwania na voucher od Banku Millennium, do 6 września (włącznie), zrobisz swoje pierwsze zakupy za min. 100 zł, w aplikacji Amazon Shopping na swoim telefonie, to otrzymasz 35zł rabatu. To tak, jakbyś dostał 35% zniżki na to co sobie wybierzesz!

Wystarczy podczas zamówienia wpisać kod:

APPKA35

W promocji obowiązuje limit 5000 bonusów, ale promocja wystartowała 9 sierpnia więc pewnie zostało jeszcze dużo dostępnych premii. Oferta dotyczy wyłącznie produktów wysyłanych i sprzedawanych przez www.amazon.pl oraz nie obejmuje aplikacji na tablety.

Myślę, że to fajny sposób, aby najpierw zapoznać się z aplikacją Amazon i zgarnąć 35 zł na swoje pierwsze zakupy, a później – już do drugich lub kolejnych zakupów – użyć kodu na 100zł, który otrzymasz od Millennium.

A teraz… po prostu czekaj na dostarczenie wszystkich premii 🙂

Za wykonanie tych najszybszych i najłatwiejszych kroków od #1 do #3 otrzymasz SMSem voucher na 100zł do wykorzystania na Amazon.pl. Przyjdzie on do 31.10.2021r.

Po wykonaniu na koncie aktywności z kroku #4 otrzymasz premię 150 zł i wpłynie ona przelewem na Twoje nowo-otwarte konto w Millennium najpóźniej do 31.01.2022r.

Z kolei rabat 35 zł z kroku #5 zostanie doliczony do Twoich zakupów od razu po wpisaniu kodu podanego powyżej. Oznacza to, że od razu będziesz wiedział czy promocja jest nadal aktywna i niczym nie ryzykujesz.

Dodatkowe ułatwienie ode mnie

Choć w tej promocji nie ma żadnych zawiłości, a lista kroków do wykonania (w porównaniu z innymi promocjami tego typu) jest bardzo krótka, to postanowiłem przygotować dla Ciebie dodatkowe ułatwienie:

Moja opinia o tej promocji

Myślę, że to najlepsza okazja, aby zupełnie za darmo przekonać się jak działa Amazon.pl i mieć przy tym gratis zakupy za 100 zł + zniżkę 35 zł na pierwsze zakupy i 150 zł przelewem do wykorzystania na co zechcesz.

Moim zdaniem to okazja warta skorzystania!

Dokumenty dotyczące promocji: