No i doczekaliśmy się w końcu okazji dla stałych klientów banku. Co prawda nie jest to typowo opisywana przez nas promocja bankowa, ale myślę, że posiadając już kartę w Pekao, możesz spróbować swojego szczęścia. Tutaj znajdziesz szczegóły tej okazji >>

Tak, jak zawsze powtarzamy w tekstach, że bonus jest gwarantowany i nie jest to loteria, tak tutaj wręcz nawet podkreślę: to jest loteria i niestety (choć bardzo byśmy chcieli) nie zagwarantujemy Ci, że wylosujesz samochód czy bon do Allegro.

Możemy jednak bardzo mocno trzymać za Ciebie kciuki oraz przedstawić Ci sposób działania loterii no i tricki, jak mieć większą szansę na wygraną.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Pekao, to najwyższy czas nadgonić tę zaległość, bo teraz możesz je założyć korzystając z promocji bankowej i zyskać dodatkowe 100 zł (ono jest gwarantowane przez regulamin 😉 )

Aby dowiedzieć się jak je zdobyć kliknij w poniższy link:

Warunki udziału w loterii

Jeśli jesteś pełnoletni, mieszkasz w Polsce, masz konto osobiste lub firmowe w Pekao wraz z co najmniej jedną kartą płatniczą Mastercard® lub Maestro® (debetową, z odroczonym terminem płatności lub kredytową), to możesz wziąć udział w loterii.

Swój udział możesz zgłosić rejestrując się do 31 grudnia 2020 roku, ale im szybciej to zrobisz, tym więcej czasu masz na zebranie losów. Jeśli masz więcej kart, to wystarczy, że zarejestrujesz jedną, a pozostałe automatycznie wezmą również udział.

Co zrobić, aby zbierać losy?

Płać kartami, o których mowa wyżej lub aplikacją Peopay za zakupy w sklepie i internecie.

Udział w losowaniu biorą wszystkie płatności, które zostały wykonane po rejestracji karty w loterii (a dokładnie naliczają się od dnia następnego) aż do 1 stycznia 2021 roku. Nie są brane pod uwagę transakcje zwrócone i anulowane.

Za każdą płatność kartą debetową Mastercard, Maestro lub aplikacją otrzymasz 2 losy.

Za każdą płatność kartą kredytową lub z odroczonym terminem płatności otrzymasz 4 losy.

W ten sposób im więcej wykonasz płatności, tym więcej zdobędziesz losów, które zwiększają Twoją szansę na wygraną.

Zyskaj nawet 200 dodatkowych losów

Bank przewidział rownież punkty bonusowe za poniższe aktywności:

  • 100 losów jeśli jesteś zarejestrowany lub zarejestrujesz się do programu Bezcenne Chwile
  • 100 losów jeśli masz kartę kredytową w banku i w okresie 2.10.2020 – 01.01.2021 weźmiesz pożyczkę gotówkową

Oczywiście nie rekomendujemy brania pożyczki tylko po to, by zyskać dodatkowe losy, ale jeśli akurat miałeś taki zamiar, to dobrze się składa i być może jeden z tych losów będzie tym szczęśliwym.

O co grasz?

Nagroda główna jest naprawdę wartościowa (jak to zazwyczaj w losowaniach bywa), ponieważ jest nią elektryczny samochód marki BMW i3. Dodatkowo będzie można wygrać jeden z 3220 bonów na Allegro o wartości 50 złotych.

Ich losowanie będzie odbywać się:

  • 22 października
  • 2,12,20 listopada
  • 3,10,22 grudnia
  • 4, 14 stycznia

W każdym z tych dni rozdanych zostanie 350 bonów (w ostatnim losowaniu 420).

Właściciela samochodu organizatorzy wylosują 20 stycznia 2021 roku. I nie trzeba bać się podatku za samochód – zwycięzcy przyznawana jest dodatkowa nagroda pieniężna, która przeznaczona zostanie na pokrycie podatku dochodowego od osób fizycznych.

Jeśli używasz tych kart regularnie, to nic nie tracisz biorąc udział w tej loterii. Losy zbierasz przy okazji zwykłych, codziennych płatności, więc w sumie czemu nie? Nie musisz ciągle o tym pamiętać, ważne, że będziesz sprawdzał regularnie pocztę, bo to na nią organizator wyśle wiadomość o ewentualnej wygranej. Życzę Ci powodzenia i trzymam mocno kciuki!

KLIKNIJ, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W WIELKIEJ LOTERII KARTOWEJ PEKAO S.A >>

Regulamin loterii:

Advertisement