Uwaga! To najszybsze 250zł jakie można obecnie zgarnąć w promocjach bankowych! Wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków opisanych w tym artykule i dostajesz przelewem 250 zł. Oczywiście możesz je wydać na co tylko zechcesz 🙂

Przeanalizowałam dokładnie regulamin promocji, a poniżej rozpisuję jak to działa i jak zdobyć tę okrągłą sumkę.

Zanim zacznę: To nie jest to żaden konkurs, ani losowanie. KAŻDY kto uważnie wykona kroki opisane w tym artykule otrzyma 250 zł. Gwarantuje to regulamin promocji, do którego link zamieszczam na końcu artykułu.

Oczywiście nie musisz rezygnować ze swojego obecnego konta. Możesz potraktować je jako konto dodatkowe. Robert z naszej redakcji, w lutym skorzystał z poprzedniej edycji tej promocji od BNP Paribas otwierając je jako konto dodatkowe i odebrał swój bonus:

oraz drugą część:

Nasi czytelnicy również są zadowoleni z poprzednich edycji promocji od BNP Paribas (choć premie w nich były niższe niż 250 zł):

To świetne uczucie, gdy na Twoim koncie pojawiają się pieniądze ot tak…

A po odebraniu nagród… Możesz sam zdecydować czy chcesz zachować sobie to konto na dłużej, czy je zamknąć. Nie ma żadnych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie. Konto możesz wypowiedzieć przez telefon bez wychodzenia z domu.

Musisz jednak pamiętać, że ta promocja obowiązuje tylko do 20 września 2020 do godziny 23:59 lub do wyczerpania limitu 3000 kont promocyjnych, a wziąć w niej udział mogą tylko osoby, które w ciągu ostatnich 15 miesięcy nie posiadały konta osobistego w BNP Paribas. Jeśli posiadałeś inne produkty – możesz skorzystać z promocji.

Po wyczerpaniu limitu lub upływie czasu promocji, linki w tym artykule przestaną działać i rejestracja nie będzie możliwa. Dlatego czym prędzej przeczytaj ten artykuł i skorzystaj z okazji póki jeszcze jest dostępna.

Dlaczego BNP Paribas rozdaje pieniądze?

Co prawda, moje doświadczenie pokazuje, że promocje bankowe są idealnym zaprzeczeniem stwierdzenia „w życiu nie ma nic za darmo”, jednak łatwo się domyślić, że bank ma swój interes w takim zachęcaniu praktycznie darmowymi nagrodami na start.

I wcale nie chodzi o „mały druczek” i „ukryte haczyki” bo takich tutaj nie ma – ani w regulaminie promocji, ani w tabeli opłat i prowizji.

Myślę, że bankom takie promocje (bo nie tylko BNP Paribas je organizuje) opłacają się przynajmniej z kilku powodów:

 1. Nagrody najczęściej (w tym wypadku też) są tylko dla nowych klientów. Banki chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na dłużej.
   
 2. Zapewne liczą, że skorzystasz później z innych – płatnych już produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście skorzysta np. z kredytu hipotecznego w banku, który już zna z promocji.
   
 3. Przypuszczam, że w niektórych wypadkach będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów, na które skusi się kolejna część uczestników. Choć moja praktyka w promocjach pokazuje, że wcale nie jest to często stosowane przez banki.
   
 4. I moim zdaniem najważniejsze: Reklamowanie się w radiu i telewizji potrafi kosztować nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując takie promocje, banki nie muszą się reklamować, bo ludzie sami sobie je polecają. Mają w ten sposób napływ klientów nie wydając ani złotówki na reklamę. Część tak zaoszczędzonych pieniędzy oddają klientom w postaci nagród i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz radia i telewizji 🙂

Jestem zdania, że to wystarczające argumenty, aby przyznać, że w długim terminie bankom opłaca się organizować takie promocje bankowe i dawać coś za darmo na start. I wcale nie muszą zapisywać nic „drobnym druczkiem”.

Banki chcą zdobyć lojalnych klientów i wiedzą, że ukrywając jakieś opłaty (czego z resztą zakazuje prawo bankowe) tylko zrażą do siebie ludzi. Poza tym, w dzisiejszych czasach, chyba już nikt się na takie „drobne druczki” nie nabiera.

Banki bankami, no ale wróćmy do szczegółów opisywanej przeze mnie promocji, bo 250 zł czeka ????

Przygotowałam szczegółową instrukcję co trzeba zrobić, aby wziąć udział w tej promocji i odebrać nagrodę. Ważne, abyś wykonywał kroki w podanej kolejności:

KROK #1 – Zarejestruj się w promocji

Pierwszy krok jest niezwykle prosty… Po prostu przejdź na tę stronę promocyjną i zarejestruj się w promocji. Masz na to czas do 20.09.2020 r.

Sprawa jest o tyle istotna, że konta założone w inny sposób oraz te które zostaną założone przed zarejestrowaniem się w promocji, nie biorą w niej udziału. Należy podać swoje prawdziwe dane, które później podasz w banku. Tylko tak będzie on wiedział, że należy Ci się premia…

Krok #2 – Załóż konto z kartą w BNP Paribas

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego zobaczysz przycisk [otwórz konto], który przeniesie Cię na szyfrowaną stronę BNP Paribas, na której otworzysz konto. Wszystko zrobisz przez internet, bez wychodzenia z domu.

Do wyboru będziesz mieć dwie formy założenia konta:

 • Kurierem, który zweryfikuje Twoją tożsamość
 • Przez Selfie (w bezpiecznej aplikacji mobilnej banku)

Wybierz tę opcję, która będzie dla Ciebie wygodniejsza.

W promocji należy założyć Konto Otwarte na Ciebie (tak się nazywa 🙂 ). Do konta należy wziąć kartę płatniczą – polecam tę, która nazywa się „Otwarta na Dzisiaj” (jest najtańsza).

A tak prezentują się szczegóły tego zestawu:

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 1 płatność na dowolną kwotę (inaczej 3 zł)
 • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
 • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Jeśli jesteś w gronie osób, które jeszcze nie ukończyły 26 roku życia, to jesteś szczęściarzem i nie musisz wykonywać nawet tej jednej płatności, aby mieć całkowicie darmowe konto i kartę.

Pozostałym wystarczy 1 płatność kartą na dowolną kwotę, aby wszystko było bezpłatne. Możesz nawet zapłacić raz w miesiącu, za jedną bułkę w piekarni i wtedy odbierzesz premię w promocji nie ponosząc żadnych kosztów.

Warto podkreślić też, że na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty poprzez nadanie jej PIN-u masz czas do 30.09.2020 r. Sugeruję zrobić to od razu po otrzymaniu karty. Czas szybko leci, a szkoda by było stracić możliwość zyskania nagrody przez niedopilnowanie takiego drobiazgu.

Krok #3 – Wykonaj te proste aktywności

Ta promocja jest dziecinnie prosta – i szybka w porównaniu z jej poprzednią edycją! Oto co należy zrobić po otwarciu konta, aby zgarnąć okrągłe 250 zł:

W październiku:

 • zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej banku „GoMobile”
 • wykonaj płatności kartą na min. 200 zł (najlepiej płatności fizycznie w sklepie, bo bank wykluczył płatności internetowe robione poprzez pośredników płatności)

W listopadzie:

 • zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej banku „GoMobile”
 • wykonaj płatności kartą na min. 300 zł (najlepiej płatności fizycznie w sklepie, bo bank wykluczył płatności internetowe robione poprzez pośredników płatności)
 • zapewnij łączny wpływ na konto min. 1000 zł (może być przelew z Twojego konta w innym banku, może być to zasilenie w kilku częściach. Nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze możesz następnego dnia zwrócić na swoje główne konto w innym banku.)

Porównując z promocjami w innych bankach, tutaj mamy naprawdę MEGA ŁATWE rzeczy do wykonania. W sumie nie powinny zająć Ci więcej niż kilka minut. W dodatku cała promocja jest szybka i nie musisz przez wiele miesięcy pamiętać o spełnianiu warunków promocji. To najszybsze 250zł, jakie można obecnie zdobyć w promocjach bankowych.

I to tyle! Serio!

Nagroda będzie podzielona na 2 części i otrzymasz je w następujących terminach:

 • Informację o spełnieni warunków w październiku otrzymasz na e-mail najpóźniej do 23 listopada 2020 roku. Pierwszy przelew na 100 zł otrzymasz do 30 listopada 2020.
 • Informację o przyznaniu drugiej nagrody otrzymasz na e-mail do 23 grudnia 2020. Przelew na 150 zł bank wyśle Ci do 31 grudnia 2020.

W tym pierwszym e-mailu mailu będzie link do podania numeru konta otwartego w BNP Paribas. Nie przegap go i sprawdzaj SPAM! Inaczej ominie Cię wypłata premii. Podać numer konta należy najpóźniej do 27 listopada.

Aby nie przegapić żadnego z warunków, ściągnij listę kroków do wykonania w pliku PDF i odhaczaj wykonane już czynności. Nasi czytelnicy bardzo cenią tę możliwość:

Moja opinia o tej promocji

Bardzo żałuję, że kilka miesięcy temu wzięłam udział w innej promocji BNP Paribas. Wówczas premia wynosiła jedynie 150 zł. Przez to jestem wykluczona z obecnej edycji. Gdyby nie to – z pewnością skorzystałabym z tej okazji na szybkie 250 zł.

Tak proste i szybkie warunki zdarzają się bardzo rzadko. A dodatkowo atrakcyjna premia – 250 zł w gotówce, nie w bonach, które tracą ważność… To z pewnością promocja, której nie możesz przegapić!

Dokumenty dotyczące tej promocji: