Praktycznie brak okresu karencji, darmowa karta kredytowa i smartfon LG K30 w zamian za jej używanie dla każdego nowego klienta. A dla chętnych 720 zł extra moneybacku od Citi Handlowy! To naprawdę świetny początek kwietnia!!

To jeszcze nie wszystko!! W promocji możesz wziąć udział nawet, jeśli przed końcem 2019 roku zamknąłeś kartę kredytową w Citibanku, a tak łatwych warunków w promocji Citibanku nie było w ciągu ostatnich 2 lat.

Promocja dotyczy karty kredytowej Citibank BP Motokarta. Aby ją otrzymać musisz mieć określone dochody na osobę w rodzinie – o czym napiszę za chwilę – oraz dobrą historię kredytową.

Jednak gra jest warta świeczki. Tak naprawdę za zaledwie kilka minut działania otrzymujesz smartfon wart 419 zł, a jeśli się postarasz troszkę bardziej – dodatkowo aż 720 zł zwrotu w gotówce!

Nic dziwnego, że promocja jest mocno ograniczona w czasie. Na złożenie wniosku masz czas do 15 kwietnia 2020 roku do północy. Po tym czasie szansa na bonus przepada, dlatego czym prędzej zapoznaj się z treścią mojego dzisiejszego artykułu.

Citibank BP-Motokarta – czy jest dla każdego?

Promocja skierowana jest do wszystkich nowych klientów, którzy od 31 grudnia 2019 roku nie posiadali żadnej karty kredytowej w Citi Handlowy.

Ponieważ w promocji zakładasz kartę kredytową, musisz wykazać zdolność kredytową, a więc:

Minimalne wymagania odnośnie zdolności kredytowej w Citi Handlowy to:

 • osoba ubiegająca się o kartę musi mieć zarobki minimum 1200 zł netto (lub odpowiednio więcej, jeśli ma na utrzymaniu rodzinę) i staż w obecnej firmie minimum 3 miesiące

albo

 • jeśli prowadzi działalność gospodarczą to musi mieć ona minimum 2 lata stażu i dochód działalności musi wynosić przynajmniej 2500 zł (lub odpowiednio więcej jeśli ma na utrzymaniu rodzinę)

Wykluczone są wszystkie osoby, które mają negatywną historię kredytową w BIK, jak również osoby z komornikiem i utrzymujące się z zasiłków.

Ta promocja to świetna okazja, aby przekonać się, jak bezpiecznym i wygodnym produktem jest karta kredytowa Citibanku. To zdecydowany numer 1. na rynku! A jeśli dodatkowo dostajesz smartfon LG K30 – to aż żal nie skorzystać.

Załóż kartę kredytową Citibank BP-Motokarta i odbierz smartfon LG K30 >>

Smartfon LG K30 – czy w ogóle warto się fatygować?

Powiem Ci szczerze – nie jest to telefon z maksymalnie wysokiej półki, ale jeśli nie potrzebujesz w telefonie grilla i prysznica – spokojnie wystarczy.

To naprawdę dobry sprzęt do codziennego, normalnego użytku. Jeśli akurat nie potrzebujesz wymienić swojego smartfona – ten możesz podarować swojemu dziecku, zatrzymać na prezent lub jako telefon zastępczy. W ostateczności sprzedasz go na Allegro i dostaniesz 400 zł do ręki.

Wychodzę z założenia, że jeśli niewielkim wysiłkiem możesz otrzymać bonus – to warto z tego skorzystać.

Załóż kartę kredytową Citibank BP-Motokarta i odbierz smartfon LG K30 >>

Ile zapłacę za kartę kredytową w promocji?

Nie owijamy w bawełnę. Bierzesz udział w promocji nie po to, żeby ponosić opłaty, ale by zgarniać bonusy i premie. Dlatego przeanalizowaliśmy Tabelę Opłat i Prowizji aby sprawdzić co zrobić, żeby karta była dla Ciebie zupełnie darmowa.

Za podstawowe płatności nic nie zapłacisz (bezwarunkowo 0 zł):

 • opłata miesięczna i roczna za obsługę karty;
 • opłata za transakcje bezgotówkowe i płatności kartą (w ramach limitu);
 • opłata za przypomnienie o spłacie karty;
 • wydanie karty dodatkowej (np. dla żony lub siostry);
 • wysyłka karty za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Płatne (tych działań unikaj):

 • za naklejkę zbliżeniową – 5 zł (możesz z niej zrezygnować podczas zakładania karty);
 • za transakcje szczególne – 8% wartości transakcji, min. 10 zł (po prostu rób zwykłe płatności w sklepie);
 • za przesyłkę karty kurierem – 30 zł (wybierz wysyłkę pocztą);
 • za usługę CitiPhone – 6 zł (możesz ją wyłączyć podczas zakładania karty);
 • za wypłatę gotówki z bankomatu – 8% wartości transakcji, min. 10 zł (nie wypłacaj gotówki z bankomatu);
 • RRSO naliczane jedynie po wykorzystaniu limitu i braku spłaty w okresie bezodsetkowym – 9,38% (zawsze po otrzymaniu wyciągu spłacaj kartę w wyznaczonym terminie).

Czym są transakcje szczególne? To są te transakcje, za które bank pobiera prowizję. Lepiej ich unikać!

 • wypłata gotówki z karty lub przelew z karty na konto;
 • opłaty za gry losowe, hazardowe, bukmacherskie;
 • transakcje dokonywane na poczcie;
 • transakcje u podmiotów świadczących usługi finansowe, czyli spłata innej karty, zasilenie min. karty Revolut itp.

Załóż kartę kredytową Citibank BP-Motokarta i odbierz smartfon LG K30 >>

Nie chcę płacić za kartę ani grosza…

I słusznie. W końcu chodzi o to, żeby zarabiać na promocjach bankowych a nie ponosić opłaty. Wystarczy, że zastosujesz się do tych wskazówek:

 • nie daj się ponieść fantazji i korzystaj z limitu tak, abyś mógł go łatwo spłacić;
 • pamiętaj o spłacie w czasie okresu bezodsetkowego (masz na to 26 dni od momentu otrzymania wyciągu) – dzięki temu unikniesz odsetek;
 • kiedy zadzwoni do Ciebie pracownik banku zaznacz, że chcesz otrzymać kartę pocztą oraz zrezygnuj z dodatkowo płatnych usług: naklejki zbliżeniowej i CitiPhone;
 • unikaj transakcji szczególnych (np. doładowanie karty Revolut czy płatność za zakłady bukmacherskie);
 • nie wypłacaj gotówki za pomocą karty kredytowej.

Załóż kartę kredytową Citibank BP-Motokarta i odbierz smartfon LG K30 >>

Odbieram smartfon LG K30 w 3 krokach

Po pierwsze: Złóż wniosek o kartę kredytową Citibank BP-Motokarta

Najpóźniej do 15 kwietnia 2020 roku na stronie promocji wypełnij krótki wniosek. Wystarczy, że podasz imię, nazwisko, telefon, adres email i PESEL. Kilkanaście sekund roboty.

Teraz musisz poczekać na telefon od pracownika Citibanku. Zazwyczaj trwa to kilka dni, ale promocja cieszy się dużym zainteresowaniem, więc w obecnej sytuacji, kiedy wiele osób pracuje zdalnie, ten czas może się wydłużyć. Bądź więc cierpliwy – zadzwonią na pewno!

Kartę otrzymasz pocztą, ale jeśli cały proces przebiegnie prawidłowo, to nie będzie potrzeby wysyłania do ciebie kuriera w celu weryfikacji tożsamości. Cały proces jest więc bezpieczny i bezkontaktowy.

Podczas wypełniania formularza bank może poprosić Cię o przesłanie dokumentów dochodowych. Zrobisz to bezpiecznie na tej stronie. To również strona banku, więc Twoje dokumenty są w pełni bezpieczne.

Jakie dokumenty trzeba wysłać? Możesz wybrać:

 • wyciąg z konta za ostatnie 3 miesiące;
 • historia rachunku bankowego z ostatnich 3 miesięcy;
 • kopia umowy o pracę;
 • kopia PIT za ostatni rok;
 • kopia odcinka renty/emerytury.

Podczas rozmowy konsultant zaproponuje Ci jedną z czterech nagród gwarantowanych:

 • smartfon LG K30;
 • voucher na BP o wartości 400 zł;
 • voucher do Lidla o wartości 400 zł;
 • voucher do Allegro o wartości 400 zł.

Możesz wybrać jedną z tych nagród, taką, która najbardziej Ci się przyda i ucieszy 🙂 Ja bym wybrała telefon LG K30, dlatego wspomniałam o nim na początku artykułu, ale nie musisz się tym sugerować.

Załóż kartę kredytową Citibank BP-Motokarta i odbierz smartfon LG K30 >>

Po drugie: Zaloguj się min. raz w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej

Na ten krok masz aż miesiąc od momentu podpisania umowy o kartę, ale nie zwlekaj za długo. Możesz zapomnieć i wtedy premia przepada. Najlepiej od razu zaloguj się w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

Po trzecie: Wykonaj transakcje swoją nową kartą

Teraz czas na sprawdzenie możliwości Twojej nowej karty. Najpóźniej do końca 2 miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę wykonaj płatności na kwotę min. 500 zł.

500 zł w 2 miesiące to 8,30zł dziennie – łatwizna.

Pamiętaj, że muszą to być płatności bezgotówkowe (czyli zwykłe płatności za zakupy w sklepach i w internecie). Do promocji nie wliczają się transakcje szczególne (pisałam o nich wcześniej) oraz zwrócone.

Przyznasz, że to naprawdę niewiele! Wystarczy, że zapłacisz za większe zakupy, paliwo na stacji benzynowej, kupisz coś przez internet.

To naprawdę najprostsza promocja, jaką miałam okazję opisywać!

To już wszystkie warunki do otrzymania gwarantowanego smartfona LG K30 (lub innej nagrody, jeśli zdecydujesz się ją zmienić). Przyznasz, że to naprawdę łatwe, co nie?

Załóż kartę kredytową Citibank BP-Motokarta i odbierz smartfon LG K30 >>

Kiedy otrzymam swój smartfon?

Zgodnie z regulaminem promocji, bank poinformuje Cię o przyznaniu nagrody (wysyłając wiadomość w bankowości internetowej) do końca kolejnego miesiąca, po miesiącu w którym spełnisz wszystkie warunki promocji.

Oznacza to, że jeśli spełnisz warunki promocji w kwietniu, dostaniesz powiadomienie najpóźniej do końca maja.

Następnie bank w regulaminie daje sobie kolejny miesiąc na wysłanie do Ciebie telefonu (lub innej wybranej przez siebie nagrody) kurierem. To sporo, ale praktyka pokazuje, że jest to czas maksymalny, a często zajmuje im to dosłownie tylko kilka dni. Telefon zostanie wysłany na adres korespondencyjny który podasz podczas rozmowy z konsultantem.

Jeśli jako bonus wybierzesz voucher do BP na 400 zł

Voucher będzie ważny przez 24 miesiące i możesz używać go wielokrotnie, aż do pełnego wykorzystania całej kwoty.

Jeśli zdecydujesz się na kartę podarunkową do Lidla

Karta jest ważna przez okres 6 miesięcy od momentu jej przyznania. Podobnie jak voucher do BP, karty podarunkowej możesz używać wielokrotnie aż do momentu wykorzystania pełnej kwoty.

Jeśli wybierzesz bon do Allegro

Bon w postaci e-kodu, ważnego przez 12 miesięcy, otrzymasz za pośrednictwem bankowości internetowej. Z jego pomocą możesz zrobić zakupy na Allegro u różnych sprzedawców. E-kod jest jednokrotnego użytku i obniża wartość zakupów całego koszyka – najlepiej więc zaplanować jedne większe zakupy. Koszty przesyłki musisz wtedy opłacić osobno.

Załóż kartę kredytową Citibank BP-Motokarta i odbierz smartfon LG K30 >>

A dla chętnych – nawet 720 zł zwrotu za płatności kartą!

Nie jest to opcja obowiązkowa. Możesz wziąć jeden z bonusów, o których pisałam powyżej i zamknąć kartę albo schować ją do szuflady (na kiedyś) – w końcu jest darmowa…

Ale wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc jeśli taki apetyt na więcej bonusów dopadnie również Ciebie to możesz zdobyć dodatkowe 720 zł zwrotu za płatności kartą.

Oto, jak to działa:

W każdym cyklu rozliczeniowym, w którym wykonasz transakcje BP-Motokartą od Citibanku na kwotę min. 500 zł (w tym min. 250 zł na stacjach BP) dostaniesz bonus 20 zł.

To 20 zł miesięcznie zdobywane regularnie zamienia się w 240 zł rocznie, a przez całe 3 lata (tyle trwa ta promocja) możesz dostać łącznie 720 zł.

Pierwszy dzień cyklu rozliczeniowego znajdziesz na swojej umowie o kartę kredytową Citibank BP-Motokarta.

W ciągu 36 miesięcy – jeśli tyle czasu będziesz chciał korzystać z karty Citibanku i dodatkowych bonusów (bo możesz zrezygnować w dowolnym momencie) – uzbiera się aż 720 zł dodatkowej premii!

Po zakończeniu każdego cyklu rozliczeniowego w ciągu trzech dni będziesz mógł zlecić wypłatę tych środków na rachunek karty. Możesz też poczekać i zlecić większą wypłatę łącznie za 12 miesięcy. Jeśli w każdym miesiącu spełnisz warunki – po roku Twoją kartę zasili 240 zł.

Załóż kartę kredytową Citibank BP-Motokarta i odbierz smartfon LG K30 >>

To już wszystko! Krótkie podsumowanie

W ostatnich dniach ciężko o dobre, pozytywne wiadomości. Taka promocja Citibanku jest jedną z nich!

Bank wszedł naprzeciw klientom i zdecydowanie ułatwił odbiór voucherów! W porównaniu do poprzednich edycji – ta jest zdecydowanie najłatwiejsza!

Załóż kartę kredytową Citibank BP-Motokarta i odbierz smartfon LG K30 >>

Dokumenty dotyczące tej promocji: