I takie zmiany lubimy! W rozchwytywanej w ostatnich miesiącach promocji VeloBanku, nadal do zgarnięcia jest aż 650 złotych ale teraz pierwsze 60zł dostaniesz od razu w 2 dni robocze od otwarcia konta! Żaden bank w Polsce nie wypłaca bonusu tak szybko!

Każdy, kto nie skorzystał z poprzedniej wersji promocji teraz ma okazję to nadrobić. Cały bonus podzielony jest na trzy części:

 • nagroda na start w wysokości 60zł – za otwarcie konta, udzielenie zgód marketingowych i zalogowanie się do bankowości mobilnej.
 • nagroda w formie moneybacku za płatności kartą i BLIKiem max. 60zł miesięcznie przez 9 miesięcy (razem do 540zł)
 • nagroda za udział w programie poleceń w wysokości 50zł

Dostaniesz w sumie aż 650 zł – a na tej stronie wyjaśniam, co trzeba zrobić, żeby te pieniądze trafiły prosto na Twoje konto.

Kto i kiedy może skorzystać z tej okazji?

Promocja trwa na tej specjalnej stronie do 31.07.2024r., a im wcześniej założysz konto, tym wcześniej otrzymasz obiecane przez bank premie.

Skorzystać z tej okazji możesz jeśli:

 • Masz ukończone 18 lat
 • Po 31.12.2022r. nie posiadałeś konta osobistego w VeloBanku (posiadanie konta oszczędnościowego lub lokaty nie wyklucza z promocji)

Jak więc zgarnąć ten soczysty bonus? To banalnie proste, wystarczy wykonać te 3 kroki:

KROK #1 – Otwórz VeloKonto, VeloSkarbonkę i wyraź zgody marketingowe i zgarnij 60zł

Pierwszy krok zajmie Ci nie więcej niż 7 minut. Najlepiej od razu przygotuj sobie dowód osobisty i lecimy:

 1. Wejdź na tę specjalną stronę promocyjną i kliknij przycisk „Otwórz konto”. Wybierz najwygodniejszą dla Ciebie formę zawarcia umowy klikając w odpowiednią ikonkę.
 2. Najpierw podaj dane kontaktowe i przejdź dalej. Następnie wypełnij formularz pozostałymi danymi oraz zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe i nie odwołuj ich aż do odebrania ostatniej premii.
 3. W zależności od wybranej metody otwarcia konta, potwierdź swoją tożsamość online lub czekaj na telefon konsultanta, który potwierdzi Twoje dane i wyśle kuriera z umową do podpisania. Pamiętaj, aby otworzyć zarówno VeloKonto oraz VeloSkarbonkę.

Pierwszy raz zakładasz konto metodą „na selfie”? Rozwiń po podpowiedzi:

ROZWIŃ

Podpowiedź: Konto metodą „na selfie” najlepiej zakładać przy świetle dziennym. Możesz stanąć przy oknie, aby twarz była lepiej oświetlona.

Jeśli zakładasz konto po zmroku, polecam zapalić mocne światło, które nie będzie rzucało cienia na twarz czy dowód osobisty. Często, dobrze sprawdza się w tym celu światło w łazience.

Pamiętaj, aby podczas robienia zdjęcia, nie było innych ludzi i luster za Twoimi plecami – w przeciwnym wypadku weryfikacja zostanie automatycznie odrzucona.

Gdy już będziesz miał otwarte konto, to wystarczy, że do 14 dni od jego otwarcia:

Tym sposobem zapewniłeś sobie nagrodę na start w wysokości 60zł. Zostanie ona przelana na Twoją VeloSkarbonkę do 2 dni roboczych od spełnienia wyżej wymienionych warunków.

Podpowiedź #1: Jeśli założysz konto wspólne (np. z mężem/żoną) to VeloSkarbonkę też musisz otworzyć wspólną. Każde z Was musi również mieć wyrażone zgody marketingowe, aby promocja była aktywna.

Polecam jednak, abyście otworzyli dwa osobne konta w promocji i zgarnęli w ten sposób podwójną premię 🙂

KROK #2 – Płać kartą lub BLIKiem i zgarniaj 5% zwrotu za płatności (łącznie do 540zł)

Aby otrzymywać zwrot za płatności kartą, musisz od pierwszego do ósmego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

Wtedy, od pierwszego do dziewiątego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

Premię 5% otrzymasz na swoją VeloSkarbonkę w ciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania płatności na koncie. Premia będzie przyznawana jedynie wówczas, gdy bank zanotuje na Twoim koncie wpływ 2000zł w poprzednim miesiącu.

A nawet, jeśli nie wydajesz 1200zł miesięcznie, to też możesz wziąć udział w tej promocji. Po prostu zamiast maksymalnego zwrotu 60zł miesięcznie, otrzymasz proporcjonalnie mniejszą kwotę.

Podpowiedź #2: Od razu po aktywowaniu konta w VeloBanku możesz w aplikacji mobilnej, w dziale „płatności zbliżeniowe” założyć kartę wirtualną (jest bezwarunkowo darmowa), dodać ją do Google Pay lub Apple Pay i spełniać warunki promocji bez czekania, aż pocztą przyjdzie zwykła karta plastikowa.

KROK #3 – Odbierz 50 zł za wpisanie kodu polecającego i zasilanie konta

Aktualizacja: Od 1 czerwca 2024 wszedł nowa edycja programu poleceń (edycja 2), ale na tych samych zasadach. Link do obydwu regulaminów znajdziesz na końcu artykułu.

Jeśli połączysz promocję VeloBanku dodatkowo z programem poleceń, to oprócz podstawowych 600zł, zgarniesz jeszcze kolejne 50zł za podanie kodu polecającego.

Wystarczy, że wpiszesz kod polecenia w formularzu podczas zakładania konta. Miejsce na kod znajdziesz w drugim kroku formularza. Będzie wyglądał w taki sposób:

Będzie mi bardzo miło jeśli wpiszesz nasz kod polecający. W ten sposób możesz docenić pracę, jaką włożyłem w przygotowanie dla Ciebie tej treści bo bank wynagrodzi nas drobną prowizją za każdą poleconą osobę. Podaję nasz kod:

1W39G8

Aby otrzymać te dodatkowe 50zł oprócz wpisania kodu poleceń musisz również przez 3 miesiące zasilać konto.

Tak de facto to spełniasz ten warunek przy okazji wykonywania warunków głównego bonusu, więc nie ma tutaj żadnej dodatkowej pracy dla Ciebie, a 50zł otrzymasz do końca miesiąca następującego po spełnieniu warunków promocji.

Przykład: Jeśli otworzysz konto 12 maja, to zapewnij wpływ 2000zł w czerwcu, lipcu i sierpniu. Nagrodę w wysokości 50zł otrzymasz przelewem najpóźniej do końca września.

A jak jest z kosztami?

Oprócz regulaminu promocji, prześwietliłem oczywiście również tabelę opłat i prowizji, aby mieć pewność, że nie ma tam ukrytych żadnych kruczków. I nie ma 🙂

 • 0 zł za prowadzenie VeloKonta (bezwarunkowo)
 • 0 zł za VeloSkarbonkę (bezwarunkowo)
 • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne z VeloKonta (bezwarunkowo)
 • 0 zł za przelewy z VeloSkarbonki na VeloKonto
 • 0 zł za kartę płatniczą, jeśli masz mniej niż 26 lat.
 • 0 zł za kartę płatniczą, jeśli masz 26 lat i więcej oraz w danym miesiącu wykonasz min. 5 płatności kartą (inaczej 7zł)
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, jeśli w danym miesiącu wykonasz min. 5 płatności kartą (inaczej 5zł)

Podpowiedź #3 – Jeżeli skorzystasz z mojej poprzedniej podpowiedzi i dodatkowo założysz sobie wirtualną kartę do konta, to kartę plastikową możesz zastrzec w aplikacji mobilnej. Wtedy opłata za kartę nie będzie pobierana, a warunki promocji będziesz spełniać kartą wirtualną (jest darmowa).

Nie masz się czego obawiać podczas spełniania warunków promocji wszystko w łatwy sposób będzie dla Ciebie darmowe, a po zakończeniu promocji sam zdecydujesz czy chcesz zachować to konto na dłużej czy je zamknąć – nie ma żadnych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: