Najczęstsze pytanie, jakie otrzymujemy od czytelników to: A dlaczego wszystkie promocje są dla nowych klientów? No i mają rację, bo tak w większości przypadków jest.

Zdarzają się jednak i takie promocje jak ta, która jest skierowana do obecnych klientów banku Pekao. Jeśli nie masz jeszcze tam konta, to możesz to szybko nadrobić, tym bardziej, że dodatkowo możesz otrzymać aż 282 zł w bonusie. Poniżej podsyłam Ci linka do tej promocji:

Muszę Ci jednak jeszcze powiedzieć, że ta promocja jest dla tych klientów, którzy otrzymali w serwisie internetowym Pekao24 lub w aplikacji PeoPay propozycję udziału w promocji. Oznacza to, że możesz założyć konto, ale niekoniecznie otrzymasz zaproszenie do tej promocji. Wtedy zgarniesz jedynie bonus za otwarcie konta (282zł).

Pierwszym krokiem będzie więc wejście w wiadomości lub notyfikacje i sprawdzenie, czy takie zaproszenie trafiło do Ciebie. Dodatkowo bank wspomina o kilku warunkach udziału w promocji. Oto one:

  • masz ukończone 18 lat
  • posiadasz aktywną aplikację PeoPay na system Android (jeśli nie, aktywuj przed wzięciem udziału w promocji)
  • posiadasz aktywną kartę do konta
  • na dzień 01.08.2021 nie masz zarejestrowanej żadnej karty z Pekao w Google Pay

Otrzymałem zaproszenie – co teraz?

3 kroki dzielą Cię od otrzymania bonusu w postaci 20 zł. Niby nie za dużo, ale jeśliby wziąć pod uwagę, że warunki wykonasz w kilka minut, to czemu by ich nie zgarnąć?

KROK 1: Przejdź na swoje konto i w sekcji „Oferty i wnioski” i zaznacz wszystkie zgody – są to zgody potrzebne na przeprowadzenie promocji.

KROK 2: Maksymalnie do 31.08.2021 zarejestruj kartę w Google Pay w aplikacji PeoPay lub aplikacji Google Pay.

KROK 3: Do końca września wykonaj minimum 2 transakcje Google Pay, każda na min. 5 zł.

I to tyle. Bank przeleje Ci premię maksymalnie do 31 października 2021.

Myślę, że można skusić się na takie 20 zł, chociażby dlatego, że warunki można spełnić dosłownie w kilka minut. A jak Ty się zapatrujesz na taką promocję dla stałych klientów?

Dokumenty dotyczące promocji: