Weź 400 zł na zakupy do Lidla za przetestowanie karty kredytowej Simplicity

Weź 400 zł na zakupy do Lidla za przetestowanie karty kredytowej Simplicity

Bank Citi Handlowy wychodzi nam naprzeciw w czasie kwarantanny. W zamian za przetestowanie bezpłatnej karty kredytowej Simplicity, otrzymujesz aż 400 zł na zakupy do Lidla!

Wystarczy spełnić dwa banalne warunki – a to wszystko maksymalnie bezpiecznie – bez wychodzenia z domu, przez Internet, co w czasie obecnej kwarantanny jest ekstremalnie ważne.

To świetna okazja, zwłaszcza teraz, kiedy robisz duże zakupy dla całej rodziny raz na jakiś czas. Takie 400 zł to cenny zastrzyk dla domowego budżetu – z pewnością się przyda!

Voucher na 400 zł do Lidla jest prezentem od banku za korzystanie z ich karty kredytowej. Nie bierzesz udziału w żadnym losowaniu – to nagroda gwarantowana za spełnienie warunków promocji.

Możesz go zdobyć aplikując o kartę kredytową Simplicity najpóźniej do 20 kwietnia 2020 roku. Po tym czasie voucher 400 zł przejdzie Ci koło nosa.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do wszystkich nowych klientów, którzy od 1 stycznia 2018 roku nie posiadali żadnej karty kredytowej w Citi Handlowy. Ponieważ w promocji zakładasz kartę kredytową, musisz wykazać zdolność kredytową, a więc:

Minimalne wymagania odnośnie zdolności kredytowej w Citi Handlowy to:

 • osoba ubiegająca się o kartę musi mieć zarobki minimum 1200 zł netto (lub odpowiednio więcej, jeśli ma na utrzymaniu rodzinę) i staż w obecnej firmie minimum 3 miesiące

albo

 • jeśli prowadzi działalność gospodarczą to musi mieć ona minimum 2 lata stażu i dochód działalności musi wynosić przynajmniej 2500 zł (lub odpowiednio więcej jeśli ma na utrzymaniu rodzinę)

Wykluczone są wszystkie osoby, które mają negatywną historię kredytową w BIK, jak również osoby z komornikiem i utrzymujące się z zasiłków.

Ta promocja to świetna okazja, aby przekonać się, jak bezpiecznym i wygodnym produktem jest karta kredytowa Simplicity. To zdecydowany numer 1. na rynku! A jeśli dodatkowo dostajesz aż 400 zł na zakupy w Lidlu – to aż żal nie skorzystać.

Załóż kartę kredytową Simplicity i odbierz 400 zł na zakupy w Lidlu >>

Karta kredytowa Simplicity – czy to bezpieczny produkt dla mnie?

Karta Simplicity to karta kredytowa. Pewnie słyszałeś historie, w których ktoś po założeniu karty kredytowej wpadał w spiralę długów, do drzwi pukał komornik – co to ma wspólnego z rzeczywistością?

Karty kredytowe wciąż cieszą się złą sławą. To wciąż stosunkowo nowy produkt na rynku. Podobnie jak ze wszystkim – może być ułatwieniem i pomocą albo przekleństwem. Tak jak nóż może służyć do dzielenia chleba albo do pozbawienia kogoś życia. Czy sam w sobie jest bronią? Nie. To zależy jak go użyjesz.

Będę absolutnie szczera – jak każdy produkt ma swoje plusy i minusy. To tylko kawałek plastiku, który ma za zadanie ułatwić Ci życie – ale czy będzie dla Ciebie w pełni bezpieczna – to zależy tylko od Ciebie.

Jeśli wiesz jak dysponować domowym budżetem, nie wydajesz więcej, niż jesteś w stanie zarobić – jest dla Ciebie absolutnie bezpieczna. Mało tego – w kryzysowych momentach może okazać się bardzo przydatna.

Bank powierza Ci swoje pieniądze. Możesz nimi dysponować, jednak musisz je zwrócić. Masz na to min. 26 dni bez żadnych kosztów i odsetek. Jeśli spłacasz wykorzystaną kwotę regularnie i nie przesadzasz z wydatkami – nie masz się czego obawiać.

Załóż kartę kredytową Simplicity i odbierz 400 zł na zakupy w Lidlu >>

Ile faktycznie zapłacisz za kartę Simplicity?

Pokażę Ci tutaj wszystkie opłaty, jakich możesz się spodziewać i powiem co zrobić, żeby karta była dla Ciebie zupełnie za darmo. Wbrew pozorom to jest naprawdę proste, trzeba tylko pamiętać o kilku rzeczach. Żeby nie być gołosłownym skopiowałam Ci fragment Tabeli opłat i prowizji.

Za podstawowe płatności nic nie zapłacisz (bezwarunkowo 0 zł):

 • opłata miesięczna i roczna za obsługę karty;
 • opłata za transakcje bezgotówkowe i płatności kartą (w ramach limitu);
 • opłata za przypomnienie o spłacie karty;
 • wydanie karty dodatkowej (np. dla żony lub siostry);
 • wysyłka karty za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Płatne (tych działań unikaj):

 • za naklejkę zbliżeniową – 5 zł (możesz z niej zrezygnować podczas zakładania karty);
 • za transakcje szczególne – 8% wartości transakcji, min. 10 zł (po prostu rób zwykłe płatności w sklepie);
 • za przesyłkę karty kurierem – 30 zł (wybierz wysyłkę pocztą);
 • za usługę CitiPhone – 6 zł (możesz ją wyłączyć podczas zakładania karty);
 • za wypłatę gotówki z bankomatu – 8% wartości transakcji, min. 10 zł (nie wypłacaj gotówki z bankomatu);
 • RRSO naliczane jedynie po wykorzystaniu limitu i braku spłaty w okresie bezodsetkowym – 10,47% (zawsze po otrzymaniu wyciągu spłacaj kartę w wyznaczonym terminie).

Czym są transakcje szczególne? To są te transakcje, za które bank pobiera prowizję. Lepiej ich unikać!

 • wypłata gotówki z karty lub przelew z karty na konto;
 • opłaty za gry losowe, hazardowe, bukmacherskie;
 • transakcje dokonywane na poczcie;
 • transakcje u podmiotów świadczących usługi finansowe, czyli spłata innej karty, zasilenie min. karty Revolut itp.

Załóż kartę kredytową Simplicity i odbierz 400 zł na zakupy w Lidlu >>

Nie chcę płacić za kartę ani grosza

I słusznie. W końcu chodzi o to, żeby zarabiać na promocjach bankowych a nie ponosić opłaty. Wystarczy, że zastosujesz się do tych wskazówek:

 • nie daj się ponieść fantazji i korzystaj z limitu tak, abyś mógł go łatwo spłacić;
 • pamiętaj o spłacie w czasie okresu bezodsetkowego (masz na to 26 dni od momentu otrzymania wyciągu) – dzięki temu unikniesz odsetek;
 • kiedy zadzwoni do Ciebie pracownik banku zaznacz, że chcesz otrzymać kartę pocztą oraz zrezygnuj z dodatkowo płatnych usług: naklejki zbliżeniowej i CitiPhone;
 • unikaj transakcji szczególnych (np. doładowanie karty Revolut czy płatność za zakłady bukmacherskie);
 • nie wypłacaj gotówki za pomocą karty kredytowej.

Załóż kartę kredytową Simplicity i odbierz 400 zł na zakupy w Lidlu >>

Instrukcja obsługi promocji, czyli jak łatwo spełnić warunki i odebrać 400 zł na zakupy w Lidlu

To, co w regulaminie wydaje się czymś trudnym do zrozumienia i ogarnięcia, w rzeczywistości zamyka się w kilku prostych krokach. Prostym językiem powiem Ci, co i kiedy zrobić, żeby jak najszybciej spełnić warunki i cieszyć się voucherem do Allegro na 400 zł. Zakupy czekają, a więc do roboty!

Po pierwsze: Złóż wniosek o kartę kredytową Simplicity

Najpóźniej do 20 kwietnia 2020 roku wejdź na stronę promocyjną złóż wniosek o wydanie karty kredytowej Simplicity.

Kiedy zobaczysz formularz może wydawać Ci się, że wypełnienie go zajmie całe wieki. Spokojnie! Jeśli nie masz czasu wystarczy, byś wypełnił pierwszą stronę, gdzie podasz numer telefonu i swoje podstawowe dane.

Dzięki temu konsultant będzie mógł się z Tobą skontaktować i dokończyć cały proces. Jednak faktem jest, że im dokładniej wypełnisz formularz, tym krótsza będzie rozmowa z pracownikiem banku.

Podczas wypełniania formularza bank poprosi Cię o przesłanie dokumentów dochodowych. Zrobisz to bezpiecznie na tej stronie. To również strona banku, więc Twoje dokumenty są w pełni bezpieczne.

Jakie dokumenty możesz wysłać? Możesz wybrać:

 • wyciąg z konta za ostatnie 3 miesiące;
 • historia rachunku bankowego z ostatnich 3 miesięcy;
 • kopia umowy o pracę;
 • kopia PIT za ostatni rok;
 • kopia odcinka renty/emerytury.

Pełną listę dokumentów dołączyłam pod tym artykułem. Ważne jest, aby na wyciągach bankowych widoczne były wszystkie transakcje, nie tylko wpływy.

Teraz czekaj na kontakt z banku. Czasami trwa to kilka dni, innym razem dłużej. Jednak konsultant odezwie się na pewno. Kiedy już potwierdzisz z pracownikiem banku swoje dane, pozostaje tylko czekać na kartę i przejść do kolejnego kroku…

Załóż kartę kredytową Simplicity i odbierz 400 zł na zakupy w Lidlu >>

Po drugie: Aktywuj kartę w aplikacji mobilnej na telefonie lub tablecie

Jak już otrzymasz kartę, musisz zainstalować na telefonie bądź tablecie aplikację do bankowości mobilnej „Citi Mobile” i w niej aktywować nowo-założoną kartę (koniecznie przez aplikację mobilną!). A następnie zacząć z niej aktywnie korzystać.

No i kolejny krok za Tobą. Nie było trudno, prawda? W końcu obiecałam :).

Po trzecie: Wykonaj transakcje kartą Simplicity

Teraz czas na sprawdzenie możliwości Twojej nowej karty. Najpóźniej do końca 3 miesiąca po tym, jak podpisałeś umowę o kartę wykonaj płatności na kwotę min. 2000 zł. Muszą to być płatności bezgotówkowe, do promocji nie wliczają się transakcje szczególne oraz zwrócone.

Bank pozostawia Ci pełną dowolność. Możesz zapłacić za jedne wielkie zakupy na min. 2000 zł lub zrobić mnóstwo mniejszych, codziennych płatności kartą na taką kwotę.

Początkowo może wydawać się, że to bardzo dużo. Jednak weź pod uwagę, że na spełnienie warunku masz aż 3 miesiące, więc dziennie to zakupy na 23 zł. To wygląda znacznie bardziej przyjaźnie, prawda? Pamiętaj jednak, że im szybciej spełnisz warunek, tym szybciej otrzymasz bonus.

Załóż kartę kredytową Simplicity i odbierz 400 zł na zakupy w Lidlu >>

Kiedy otrzymam 400 zł na zakupy w Lidlu?

Teraz czas na to, co najlepsze – czyli BONUS. Kiedy powinieneś go otrzymać?

Zgodnie z regulaminem promocji bank poinformuje Cię o otrzymaniu nagrody (wysyłając wiadomość w bankowości internetowej) do końca kolejnego miesiąca, po miesiącu w którym spełnisz wszystkie warunki promocji.

Oznacza to, że jeśli warunek z kroku drugiego spełnisz w maju to do końca czerwca bank potwierdzi przyznanie Ci nagrody. Jeśli jednak się pospieszysz i płatności, o których pisałem powyżej, wykonasz już w całości w kwietniu, to już w maju dostaniesz wiadomość informującą o premii.

Następnie bank w regulaminie daje sobie kolejny miesiąc na wysłanie do Ciebie vouchera. To sporo, ale praktyka pokazuje, że jest to czas maksymalny, a często zajmuje im to dosłownie tylko kilka dni. Voucher w postaci kart prezentowych do Lidla otrzymasz pocztą na adres korespondencyjny.

Wiesz już wszystko o tej promocji. Zatem – do dzieła:

Załóż kartę kredytową Simplicity i odbierz 400 zł na zakupy w Lidlu >>

Dokumenty dotyczące tej promocji:

Dołącz do naszej społeczności i bądź na bieżąco z nowymi promocjami:

5 komentarzy

 • Agata pisze:

  A co jeśli utrzymuję się z zasiłku i 500+ na dzieci? Czy wtedy też mogę skorzystać z promocji?

  • Robert Wiliński pisze:

   Agata, niestety zasiłek i 500+ nie jest traktowany przez Citibank jako dochód. W takim wypadku, Twój wniosek o kartę kredytową Simplicity zostanie odrzucony. Aby aplikować o tę kartę kredytową trzeba być zatrudnionym minimum 3 miesiące w obecnym zakładzie pracy.

   Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, abyś skorzystała z innej promocji, w której nie jest sprawdzana zdolność kredytowa. Wszystkie tego typu promocje znajdziesz pod tym linkiem: https://banklovers.pl/promocje/konto-osobiste/

 • Bożena pisze:

  Witam. Jeżeli pracuję za granicą i mam zagraniczne konto bankowe na które wpływa wynagrodzenie,czy mogę założyć konto?

  • Basia Kuklicz pisze:

   Dzień dobry! Dotychczas nie spotkaliśmy się jeszcze z takim przypadkiem, ale sugerujemy wypełnić formularz i podczas rozmowy z konsultantem ustalić szczegóły. Jeśli wpływy są regularne i z umowy o pracę, to jest prawdopodobieństwo, że są one taką samą podstawą do weryfikacji zdolności kredytowej, jak dochody w kraju.

 • Sławomir pisze:

  Jestem zainteresowany

Zostaw komentarz