Banalnie prosta promocja z pierwszym bonusem 50zł wypłacanym już za samo założenie konta – tego nam właśnie było trzeba w te wakacje!

Wystarczy założyć konto na tej specjalnej stronie promocyjnej i wykonać proste aktywności, które rozpisuję poniżej, a okrągłe 300zł trafi na Twoje konto. Bez głupot, ściemy i bez haczyków!

Co więcej… Podczas spełniania warunków promocji konto i karta w Santanderze będą dla Ciebie całkowicie darmowe ponieważ warunki promocji pokrywają się z warunkami bezpłatności.

Nie ma też żadnych ukrytych haczyków, ani długoterminowych zobowiązań! Jeśli konto Ci się nie spodoba, będziesz mógł je zamknąć w dowolnym momencie po odebraniu premii. Nie ma opłat za zamknięcie.

Kto może skorzystać z tej okazji i odebrać 300zł premii?

Możesz wziąć udział w promocji jeśli po 1 lipca 2021 roku nie posiadałeś ani współposiadałeś konta osobistego w Santanderze oraz po 1 kwietnia 2019 r. nie brałeś udziału w promocji konta w banku Santander.

Pamiętaj, że promocja jest ograniczona czasowo. Trwa do 31 lipca 2022r. do godziny 23:59, a o udziale decyduje data wysłania wniosku o konto.

Premia #1 – Zgarnij 50 zł za założenie konta i zgody marketingowe

Wejdź na tę stronę promocji i otwórz w Santanderze konto z kartą (wymaga tego regulamin).

Warto wybrać kartę Mastercard, ponieważ program lojalnościowy karty Mastercard Bezcenne Chwile często organizuje promocje, w której można zdobyć dodatkowe punkty o wartości nawet 100 zł. Obserwuj nas, aby nie przegapić tej okazji.

Wniosek wyślesz przez internet, a umowę podpiszesz wygodnie za pośrednictwem kuriera – bez wychodzenia z domu i czekania w kolejkach do placówki.

Wniosek o konto musisz wysłać do końca lipca, a umowę przy kurierze możesz podpisać do 10 sierpnia 2022 r.

WAŻNE: Zakładając konto wyraź zgody na kontakt banku drogą elektroniczną i kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz zaznacz, że chcesz otrzymywać wyciągi i korespondencję od banku w postaci elektronicznej (EKK).

Po wykonaniu tych kroków, pierwszą nagrodę w wysokości 50zł otrzymasz do 31 sierpnia 2022 r.

Premia #2 – Zgarnij 250 zł za dodatkowe aktywności na koncie

W każdym z tych trzech miesięcy: sierpień, wrzesień i październik:

🔥 Przelej na nowe konto w Santanderze min. 1000zł łącznego wpływu – może pochodzić z Twojego konta w innym banku lub od rodziny/znajomego. Może być sumą mniejszych przelewów, więc możesz nawet w tę i z powrotem przelewać te same 100zł. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.

🔥 Wykonaj min. 1 płatność kartą na kwotę co najmniej 10zł – Nie liczą się płatności BLIK. Nie zostawiaj tego na ostatni dzień miesiąca, aby uniknąć problemów z opóźnionym księgowaniem płatności.

🔥 Minimum 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej banku.

Drugą nagrodę w wysokości 250zł otrzymasz za te aktywności do 30 listopada 2022 r.

Co zrobić, aby konto i karta były w tej promocji darmowe?

Warunki promocji pokrywają się w tym wypadku z warunkami bezpłatności konta, więc wszystko będzie dla Ciebie całkowicie bezpłatne. W kolejnych miesiącach (jeśli zechcesz zachować to konto na dłużej) wystarczy, że w każdym miesiącu:

  • wykonasz min. 1 płatność kartą lub BLIK
  • oraz zapewnisz przelew zasilający na min. 500 zł (może być z Twojego konta w innym banku)

W przypadku niespełnienia tego warunku opłata za konto wynosi 6 zł, a za kartę 8 zł.

Dokumenty dotyczące promocji: