Wcześniejsze edycje tej promocji cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, więc nie dziwię się, że spotykamy się z kolejnymi jej odsłonami.

Tym razem zyskać możesz aż  480zł 580zł – i to w łatwiejszy sposób niż poprzednio bo pierwsze 100zł dostaniesz już za samo założenie konta.

Aktualizacja: Od 14.06.2022 do zgarnięcia jest dodatkowe 100 zł do wydania na Allegro. Oznacz to, że osoby, które teraz otworzą konto mogą łącznie zdobyć aż 580zł, zamiast początkowych 480zł. Szczegóły tej dodatkowej premii zostały opisane poniżej w punkcie Premia #5.

Gwarantuję Ci, że jeśli zrobisz wszystkie kroki wymienione w tym artykule, to okrągłe 580zł trafi w Twoje ręce (jestem tego pewna, bo linijka po linijce zweryfikowałam regulamin tej promocji).

Co więcej… Podczas spełniania warunków promocji konto i karta w Santanderze będą dla Ciebie całkowicie darmowe ponieważ warunki promocji pokrywają się z warunkami bezpłatności. Nie ma żadnych ukrytych haczyków, ani długoterminowych zobowiązań!

Co dokładnie dostajesz w tej promocji?

Po przejściu na specjalną stronę promocyjną Santandera zobaczysz u góry informację o premii 400zł… ale to tylko premia podstawowa. W tym artykule dokładnie wyjaśnię Ci jak połączyć ją z dodatkowymi promocjami (programem poleceń i programem Bezcenne Chwile), abyś zyskał okrągłe 580zł:

👉 100 zł w promocji podstawowej za samo otwarcie konta i wyrażenie zgód marketingowych.

👉 200 zł w promocji podstawowej za aktywności na koncie w kolejnych miesiącach.

👉 80 zł w programie poleceń do wydania u partnerów (Euro RTV AGD, Biedronka, Helios, Cinema City, Decathlon, Zalando) za wpisanie kodu polecenia i płatności kartą – wyjaśnię jak to zrobić i jaki wpisać kod.

👉 100 zł w programie Bezcenne Chwile (zdobywasz 8000 punktów i zamieniasz je na wybrane przez siebie vouchery do ulubionych sklepów np. Carrefour, RTVeuroAGD, Empik, Douglas, Diverse)

👉100 zł do wydania na Allegro za korzystanie z aplikacji mobilnej

W ostatniej edycji dostawaliśmy od czytelników wiele pytań, czy można skorzystać tylko z wybranych bonusów – odpowiedź brzmi TAK! Do każdej z powyższych premii napisałam osobny punkt w instrukcji poniżej i możesz wybrać te premie, które są dla Ciebie najbardziej atrakcyjne i najwygodniejsze do zdobycia.

Jedynie Premia #1 i Premia #2 ,czyli bonusy w promocji podstawowej, są od siebie zależne – musisz spełnić warunki odebrania 100zł żeby móc walczyć o kolejne 200zł.

Kto może skorzystać z tej okazji i odebrać 580zł premii?

Możesz wziąć udział w promocji jeśli po 1 czerwca 2021 roku nie posiadałeś ani współposiadałeś konta osobistego w Santanderze oraz po 1 kwietnia 2019 r. nie brałeś udziału w promocji konta w banku Santander.

Pamiętaj, że promocja jest ograniczona czasowo. Trwa do 30 czerwca 2022r. do godziny 23:59, a o udziale decyduje data wysłania wniosku o konto.

Jeśli chodzi o punkty z Bezcennych Chwil (Premia #4), to jest to promocja tylko dla osób, które nigdy wcześniej nie zarejestrowały żadnej karty w tym programie lojalnościowym.

Premia #1 – Zgarnij 100 zł bonusu za założenie konta i zgody marketingowe

🔥 Wejdź na tę stronę promocji i otwórz w Santanderze konto z kartą (wymaga tego regulamin). Koniecznie wybierz kartę Mastercard, bo tylko taka bierze udział w programie Bezcenne Chwile!

Wniosek wyślesz przez internet, a umowę podpiszesz wygodnie za pośrednictwem kuriera – bez wychodzenia z domu i czekania w kolejkach do placówki.

Wniosek o konto musisz wysłać do końca czerwca, a umowę przy kurierze możesz podpisać do 10 lipca 2022 r.

🔥 Zakładając konto wyraź zgody na kontakt banku drogą elektroniczną i kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz zaznacz, że chcesz otrzymywać wyciągi i korespondencję od banku w postaci elektronicznej (EKK).

Po wykonaniu tych kroków, pierwszą nagrodę w wysokości 100zł otrzymasz do 31 lipca 2022 r.

Premia #2 – Zgarnij 200 zł za dodatkowe aktywności na koncie

W każdym z tych trzech miesięcy: lipiec, sierpień i wrzesień:

🔥 Przelej na nowe konto w Santanderze min. 1000zł łącznego wpływu – może pochodzić z Twojego konta w innym banku lub od rodziny/znajomego. Może być sumą mniejszych przelewów, więc możesz nawet w tę i z powrotem przelewać te same 100zł. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.

🔥 Wykonaj min. 1 płatność kartą na kwotę co najmniej 10zł – Nie liczą się płatności BLIK. Nie zostawiaj tego na ostatni dzień miesiąca, aby uniknąć problemów z opóźnionym księgowaniem płatności.

🔥 Minimum 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej banku.

Drugą nagrodę w wysokości 200zł otrzymasz za te aktywności do 31 października 2022 r.

Premia #3 – Zgarnij voucher na 80 zł za użycie kodu polecającego i płatności kartą

🔥 Gdy już założysz konto, zaloguj się do bankowości internetowej i w panelu wybierz opcję dołączenia do „programu poleceń”. Tam podaj poprawny kod polecającego.

Jeśli uznasz, że ten artykuł jest dla Ciebie pomocny i będziesz chciał odwdzięczyć się za pracę jaką włożyłam w jego napisanie, to będę wdzięczna, jeśli wpiszesz nasz kod poleceń: FCMMRF (wtedy my też dostaniemy 80zł)

🔥 Następnie do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł (nie są zaliczane płatności BLIK).

Regulamin wskazuje, że na przyłączenie się do programu poleceń masz czas do 30 dni od daty założenia konta, natomiast sugeruję zrobić to jak najszybciej – wtedy szybciej dostaniesz premię.

Bank dał do wyboru kilka nagród. Sam zdecydujesz, co wybierasz:

  • 80 zł do Biedronki
  • 80 zł do Decathlonu
  • 80 zł do RTV EURO AGD
  • 80 zł do Zalando
  • 4 bilety do kina Helios
  • 4 bilety do kina Cinema City

Bonus otrzymasz w bankowości internetowej w czasie 5 dni roboczych od dnia spełnienia warunków. Nagrodę należy wybrać w czasie 30 dni od jej udostępnienia, więc po wykonaniu płatności, najlepiej co kilka dni zaglądaj do zakładki „Program Poleceń”.

Premia #4 – Dodatkowe 100 zł w programie Bezcenne Chwile

Po otrzymaniu karty płatniczej (najpóźniej do 30.06.2022r.) zarejestruj się w programie Bezcenne Chwile. Ważne, abyś był nowym uczestnikiem programu Bezcenne Chwile i dołączył do niego w ramach tej promocji.

Następnie w ciągu 30 dni od rejestracji wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 50zł. Muszą to być płatności kartą Santander – nie BLIK. Pamiętaj, że niektóre typy płatności są wykluczone z promocji (np. doładowanie Revoluta czy opłata za zakłady bukmacherskie), także zalecamy wykonanie zwyczajnych zakupów w sklepie.

Aktualizacja 23.06.2022r.: Zwróć uwagę, że ten bonus 100zł w programie Bezcenne Chwile, dostępny jest dla osób, które do 30 czerwca zarejestrują kartę. Jeśli nie zdążysz zarejestrować karty w tym terminie, to nie rejestruj jej wcale – poczekaj kilka dni i odezwij się do nas w połowie lipca. Podpowiemy jak skorzystać z kolejnej edycji programu Bezcenne Chwile.

Swoją premię otrzymasz po 30 dniach od wykonania tych płatności. Otrzymasz ją w panelu Bezcenne Chwile w postaci 8000 punktów, które następnie wymienisz na voucher o wartości 100zł do ulubionego sklepu np. Carrefour, Intersport, RTVeuroAGD, Empik, Douglas, Diverse ale również do stacji benzynowych CircleK czy jako doładowanie w SkyCash.

Zobacz – ja właśnie swoją premię odebrałam, wybrałam vouchery do RTVeuroAGD, bo zepsuł mi się czajnik. Akurat będzie na nowy 🙂

Premia #5 – Weź 100 zł do wydania na Allegro za korzystanie z aplikacji mobilnej

🔥 Po wysłaniu wniosku o konto wróć na tę stronę promocji i wypełnij zgłoszenie do promocji „100zł za zakupy online”. W której łatwo zdobędziesz 100zł do wydania na Allegro za korzystanie z aplikacji mobilnej. 

Poniżej podpowiedź, gdzie znajdziesz formularz rejestracji:

🔥 Następnie po otwarciu konta, przez 5 kolejnych miesięcy (w lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie – w każdym z tych miesięcy) 3 razy zaloguj się do aplikacji mobilnej banku oraz wykonaj 3 przelewy z aplikacji na inne konto (może być konto znajomego, rodziny, ale nie Twoje). Mogą to być zwykłe, standardowe przelewy oraz przelewy BLIK na numer telefonu. Liczą się nawet przelewy do Urzędu Skarbowego czy ZUSu.

Nagrodę za wykonanie tych aktywności otrzymasz do 31 grudnia 2022r. SMSem lub jako wiadomość w bankowości internetowej. Voucher wykorzystasz na dowolne zakupy na Allegro. Voucher jest jednorazowy i obejmuje cały koszyk (również od różnych sprzedawców) ale nie obejmuje kosztów przesyłki.

Co zrobić, aby konto i karta były w tej promocji darmowe?

Warunki promocji pokrywają się w tym wypadku z warunkami bezpłatności konta, więc wszystko będzie dla Ciebie całkowicie bezpłatne. W kolejnych miesiącach (jeśli zechcesz zachować to konto na dłużej) wystarczy, że w każdym miesiącu:

  • wykonasz min. 1 płatność kartą lub BLIK
  • oraz zapewnisz przelew zasilający na min. 500 zł (może być z Twojego konta w innym banku)

W przypadku niespełnienia tego warunku opłata za konto wynosi 6 zł, a za kartę 8 zł.

Dokumenty dotyczące promocji: