W tej edycji promocji do zgarnięcia jest w sumie 480 złotych, a dokładnie to:

👉 50 zł w promocji podstawowej za samo otwarcie konta i wyrażenie zgód marketingowych.

👉 250 zł w promocji podstawowej za aktywności na koncie w kolejnych miesiącach.

👉 80 zł w programie poleceń do wydania u partnerów (Euro RTV AGD, Biedronka, Helios, Cinema City, Decathlon, Zalando) za wpisanie kodu polecenia i płatności kartą – wyjaśnię jak to zrobić i jaki wpisać kod.

👉 100 zł do Biedronki za aktywności na koncie w kolejnych miesiącach.

Co więcej… Podczas spełniania warunków promocji konto i karta w Santanderze będą dla Ciebie całkowicie darmowe ponieważ warunki promocji pokrywają się z warunkami bezpłatności. Nie ma żadnych ukrytych haczyków, ani długoterminowych zobowiązań!

Kto może skorzystać z tej okazji i odebrać 480zł premii?

Możesz wziąć udział w promocji jeśli po 1 sierpnia 2021 roku nie posiadałeś ani współposiadałeś konta osobistego w Santanderze oraz po 1 kwietnia 2019 r. nie brałeś udziału w promocji konta w banku Santander.

Pamiętaj, że promocja jest ograniczona czasowo. Trwa do 31 sierpnia 2022r. do godziny 23:59.

Premia #1 – Zgarnij 50 zł bonusu za założenie konta i zgody marketingowe

🔥 Wejdź na tę stronę promocji i otwórz w Santanderze konto z kartą (wymaga tego regulamin). Jeśli wybierzesz kartę z logiem Mastercard, to w przyszłości będziesz mógł skorzystać z Programu Bezcenne Chwile.

Wniosek wyślesz przez internet, a umowę podpiszesz wygodnie za pośrednictwem kuriera – bez wychodzenia z domu i czekania w kolejkach do placówki.

Wniosek o konto musisz wysłać do końca sierpnia, a umowę przy kurierze możesz podpisać do 10 września 2022 r.

🔥 Zakładając konto wyraź zgody na kontakt banku drogą elektroniczną i kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz zaznacz, że chcesz otrzymywać wyciągi i korespondencję od banku w postaci elektronicznej (EKK).

Po wykonaniu tych kroków, pierwszą nagrodę w wysokości 50zł otrzymasz do 30 września 2022 r.

Premia #2 – Zgarnij 250 zł za dodatkowe aktywności na koncie

W każdym z tych trzech miesięcy: wrzesień, październik i listopad:

🔥 Przelej na nowe konto w Santanderze min. 1000zł łącznego wpływu – może pochodzić z Twojego konta w innym banku lub od rodziny/znajomego. Może być sumą mniejszych przelewów, więc możesz nawet w tę i z powrotem przelewać te same 100zł. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.

🔥 Wykonaj min. 2 płatności kartą na kwotę co najmniej 10zł każda – Nie liczą się płatności BLIK. Nie zostawiaj tego na ostatni dzień miesiąca, aby uniknąć problemów z opóźnionym księgowaniem płatności.

🔥 Minimum 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej banku.

Drugą nagrodę w wysokości 200zł otrzymasz za te aktywności do 31 grudnia 2022 r.

Premia #3 – Zgarnij voucher na 80 zł za użycie kodu polecającego i płatności kartą

🔥 Gdy już założysz konto, zaloguj się do bankowości internetowej i w panelu wybierz opcję dołączenia do „programu poleceń”. Tam podaj poprawny kod polecającego.

Jeśli uznasz, że ten artykuł jest dla Ciebie pomocny i będziesz chciał odwdzięczyć się za pracę jaką włożyłam w jego napisanie, to będę wdzięczna, jeśli wpiszesz nasz kod poleceń:

4M44BV

(wtedy my też dostaniemy 80zł)

🔥 Następnie do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł (nie są zaliczane płatności BLIK).

Regulamin wskazuje, że na przyłączenie się do programu poleceń masz czas do 30 dni od daty założenia konta, natomiast sugeruję zrobić to jak najszybciej – wtedy szybciej dostaniesz premię.

Bank dał do wyboru kilka nagród. Sam zdecydujesz, co wybierasz:

  • 80 zł do Biedronki
  • 80 zł do Decathlonu
  • 80 zł do RTV EURO AGD
  • 80 zł do Zalando
  • 4 bilety do kina Helios
  • 4 bilety do kina Cinema City

Bonus otrzymasz w bankowości internetowej w czasie 5 dni roboczych od dnia spełnienia warunków. Nagrodę należy wybrać w czasie 30 dni od jej udostępnienia, więc po wykonaniu płatności, najlepiej co kilka dni zaglądaj do zakładki „Program Poleceń”.

Ale nie ma co się stresować, bo jak Ty o tym zapomnisz, to Santander przypomni Ci SMS-em o nieodebranej nagrodzie i mijającym czasie na jej odebranie. Takiego właśnie SMS-a dostałam, biorąc udział w poprzedniej edycji promocji:

No i dzięki temu cieszyłam się darmowymi zakupami w Biedronce 🙂

Premia #4 – Dodatkowe 100 zł do Biedronki

Po wysłaniu wniosku o konto wróć na stronę promocji i wypełnij zgłoszenie do promocji „100zł na zakupy” (również najpóźniej do 31.08.2022). Najlepiej jest zrobić to jak najszybciej, bo ten bonus ograniczony jest do 2000 sztuk!

Następnie, by zgarnąć tę część dodatkowego bonusu, należy:

  • najpóźniej do 30 września 2022r. aktywować w panelu bankowości internetowej cel oszczędnościowy, który nazywa się „Końcówki transakcji”.
  • najpóźniej do 31 stycznia 2023r. odłożyć w ramach tego celu minimum 50 zł oraz zachować tę kwotę zostawioną na celu aż do momentu wydania nagrody

Nagrodę w postaci vouchera wielorazowego użytku na 100zł do sklepów Biedronka, otrzymasz SMSem lub w poczcie w bankowości internetowej najpóźniej do 28 lutego 2023r.

Co zrobić, aby konto i karta były w tej promocji darmowe?

Warunki promocji pokrywają się w tym wypadku z warunkami bezpłatności konta, więc wszystko będzie dla Ciebie całkowicie bezpłatne. W kolejnych miesiącach (jeśli zechcesz zachować to konto na dłużej) wystarczy, że w każdym miesiącu:

  • wykonasz min. 1 płatność kartą lub BLIK
  • oraz zapewnisz przelew zasilający na min. 500 zł (może być z Twojego konta w innym banku)

W przypadku niespełnienia tego warunku opłata za konto wynosi 6 zł, a za kartę 8 zł.

Dokumenty dotyczące promocji: