Wielka okazja dla klientów Banku Pekao S.A.! Wygraj Audi Q4 e-tron lub jeden z 36 elektrycznych rowerów FUNBIKE

Nazwa promocji: "Bądź eko z Pekao"
Nazwa promocji: "Bądź eko z Pekao"

Jeśli jesteś klientem banku Pekao i na co dzień płacisz kartami wydanymi przez ten bank, to po prostu zapisz się do loterii, rób to, co robisz dotychczas, a być może dopisze Ci szczęście i wygrasz samochód lub rower!

Weź od Citibanku telefon Vivo Y11s wart 499 zł za założenie karty kredytowej Simplicity

Nazwa promocji: "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, otrzymaj telefon Vivo oraz zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach"
Nazwa promocji: "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, otrzymaj telefon Vivo oraz zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach"

Chciałbyś dostać w prezencie telefon Vivo Y11s wart 499 zł? Nie musisz czekać na urodziny, możesz sprezentować go sobie sam zakładając kartę kredytową w Citibanku i spełniając jeden, prosty warunek.

Xiaomi Redmi Note 9 o wartości 699 zł może być Twój. Pomoże Ci w tym karta kredytowa Citibanku [szczegóły w artykule]

Nazwa promocji: "Karta Kredytowa Citi Simplicity z telefonem Xiaomi Redmi Note 9"
Nazwa promocji: "Karta Kredytowa Citi Simplicity z telefonem Xiaomi Redmi Note 9"

Chciałbyś dostać w prezencie telefon Xiaomi Redmi Note 9 o wartości 700 zł? Nie musisz czekać na urodziny, możesz sprezentować go sobie sam zakładając kartę kredytową w Citibanku i spełniając jeden, prosty warunek.

Xiaomi Redmi 9 o wartości 500 zł może być Twój. Pomoże Ci w tym karta kredytowa Citibanku [szczegóły w artykule]

Nazwa promocji: "Karta Kredytowa Citi Simplicity z telefonem Xiaomi Redmi 9"
Nazwa promocji: "Karta Kredytowa Citi Simplicity z telefonem Xiaomi Redmi 9"

Chciałbyś dostać w prezencie telefon Xiaomi Redmi 9 o wartości 500 zł? Nie musisz czekać na urodziny, możesz sprezentować go sobie sam zakładając kartę kredytową w Citibanku i spełniając jeden, prosty warunek.

Wielka okazja dla klientów Banku Pekao S.A.! Wygraj BMW i3 lub jeden z 3220 kodów po 50zł do Allegro

Nareszcie coś dla obecnych klientów banku Pekao – jeśli masz kartę debetową lub kredytową, to sprawdź, jak wziąć udział w loterii, gdzie nagrodą główną jest samochód BMW i3.

Jak zdobyć smartfon LG K30 Dual Sim o wartości 400zł, wydając 60zł (lub 0zł) dzięki założeniu karty kredytowej w Citibanku? [wyjaśniam]

Ta promocja to niesamowita okazja dla wszystkich osób posiadających zdolność kredytową, które chciałby zdobyć smartfon za przetestowanie karty kredytowej Simplicity od Citi Handlowy.

mBank daje 100 zł do Euro RTV AGD, Decathlonu, Biedronki lub Rossmanna plus 140 zł przelewem. Wystarczy założyć bezpłatne konto osobiste!

Bardzo cieszę się, że obok promocji w oddziałach dużych miast pojawiła się w mBanku równie świetna okazja dla osób z mniejszych miejscowości. Jestem zachwycony, że nie ma tutaj żadnych podstępnych haczyków ani zobowiązań.

Odbierz 200 zł do drogerii Douglas i klocki LEGO. Dzień Matki i Dzień Dziecka na raz dzięki promocji BNP Paribas

Trwa do: 1 czerwca 2020 roku. Limit: 600 kont promocyjnych. Teraz za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie bardzo łatwo dostaniesz gwarantowany prezent od banku. Dostaniesz zestaw klocków LEGO o wartości 40 zł (dzieci na pewno będą zachwycone), oraz bon do drogerii Douglas na kwotę 200 zł.

Odbierz smartfon LG K30 za testowanie darmowej karty kredytowej Citibanku (+nawet 720 zł zwrotu za zakupy)

Trwa do: 15 kwietnia 2020. Praktycznie brak okresu karencji, darmowa karta kredytowa i smartfon LG K30 w zamian za jej używanie dla każdego nowego klienta. A dla chętnych 720 zł extra moneybacku od Citi Handlowy! To naprawdę świetny początek kwietnia!!

Na Start: telefon LG K30 o wartości 419 zł za założenie DARMOWEJ karty kredytowej od Citibanku

Powiem krótko – telefon o wartości 419 zł to najdroższa nagroda rzeczowa, o jakiej pisałem na Banklovers.pl. Jeśli jeszcze nie jesteś klientem Citi Handlowy to tej okazji nie możesz przegapić!