Promocje z wysoką premią

Jeżeli planujesz upolować promocję z możliwie najwyższą dostępną premią to dobrze trafiłeś. Poniżej znajdziesz całą listę promocji, które oznaczyliśmy jako „wysoka premia”.

 

Nie każdy bank za założenie konta osobistego czy nawet karty kredytowej chce oferować wysoką kwotę gotówki albo cenną nagrodę. Możesz jednak mieć pewność, że poniżej znajdziesz te oferty które wyróżniają się pod względem wysokiej premii na tle konkurencji.

Odbierz smartfon LG K30 za testowanie darmowej karty kredytowej Citibanku (+nawet 720 zł zwrotu za zakupy)

Trwa do: 15 kwietnia 2020. Praktycznie brak okresu karencji, darmowa karta kredytowa i smartfon LG K30 w zamian za jej używanie dla każdego nowego klienta. A dla chętnych 720 zł extra moneybacku od Citi Handlowy! To naprawdę świetny początek kwietnia!!

Weź 400 zł na zakupy do Lidla za przetestowanie karty kredytowej Simplicity

Premia 400 zł to naprawdę duże pieniądze jak za 20 minut na wypełnienie formularza i porozmawianie z konsultantem... Bo przecież i tak już płacisz na co dzień kartą, więc czemu miałbyś nie przetestować karty Citibanku przez kilka miesięcy i dostać za to voucher na 400 zł do Lidla?

Aż 350 zł w gotówce od BNP Paribas za otwarcie konta osobistego w nowej promocji

Mam dziś ogromną przyjemność zaprezentować Ci nową promocję banku BNP Paribas. Tym razem za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie możesz otrzymać w bonusie rekordową kwotę gotówki, bo aż 350 zł! Kiedy sprawdziłam warunki, to musiałam się jeszcze raz upewnić, czy to na pewno takie łatwe jak się wydaje... Okazało się, że tak!

HIT! Santander przeleje Ci nawet 1 150 zł za testowanie ich bezpłatnego konta [opis krok po kroku jak odebrać maksymalną premię]

Trwa do 29 lutego 2020 roku. To jedna z najłatwiejszych promocji dostępnych obecnie na rynku. Spełnienie warunków trwa zaledwie kilkanaście minut, a możesz zgarnąć nawet 1150zł.

Odbierz 400 zł na zakupy w Allegro za korzystanie z bezpłatnej karty Simplicity

Czas trwania: do 15 kwietnia 2020. W zamian za założenie i korzystanie z karty Simplicity, otrzymujesz gwarantowane 400 zł na zakupy w Allegro. To już 6. edycja promocji, która cieszy się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego. Świetny bonus i mega łatwe warunki.