Rewelacja! Weź 100zł do Zalando już za samo założenie konta w Banku Millennium (+150zł przelewem za aktywność)

Ta promocja to prawdziwa perełka! Żaden bank nie daje obecnie 100zł za samo założenie konta, dlatego koniecznie skorzystaj z tej okazji! Jestem pewien, że w ciągu kilku dni ta promocja stanie się HITEM na naszej stronie…

HIT powrócił! Jeśli masz 18-25 lat to dostaniesz 220zł za założenie DARMOWEGO konta osobistego w Banku Millennium i 10 płatności kartą

To naprawdę wyjątkowo łatwa promocja. W dodatku bonus 220zł to najwyższa premia spośród promocji organizowanych „dla młodych”. mBank daje 140zł, ING daje 160zł, a tutaj możesz zgarnąć aż 220zł od Millennium.

HIT dla młodych (18-25 lat)! Odbierz 200zł za założenie DARMOWEGO konta osobistego w Millennium i 10 płatności kartą

To naprawdę wyjątkowo łatwa promocja. W dodatku bonus 200zł to najwyższa premia spośród promocji organizowanych „dla młodych”. mBank daje 140zł, ING daje 160zł, a tutaj możesz zgarnąć aż 200zł od Millennium.

350 zł do wydania w wybranym sklepie (Rossmann, H&M, Orlen, Leroy Merlin) za założenie bezpłatnego konta w BNP Paribas

Promocja limitowana: 3000 kont. Jeśli chcesz załapać się na jedno z promocyjnych kont, dzięki którym praktycznie bez wysiłku otrzymasz 350 zł na zakupy w wybranych sklepach, to wystarczy, że przejdziesz 2 banalne kroki opisane w artykule i premia wyląduje u Ciebie.

Na co wydasz 350 zł od BNP Paribas? Bank przeleje ci pieniądze za sprawdzenie ich DARMOWEGO konta

Jeśli zastanawiałeś się, w jaki sposób można szybko i bezboleśnie dorobić trochę pieniędzy, to teraz masz okazję! Za założenie konta w banku BNP Parbias otrzymasz aż 350 zł, które będziesz mógł wydać na cokolwiek zechcesz.

Weź szybkie 250 zł w gotówce od BNP Paribas za założenie DARMOWEGO konta i wykonanie kilku aktywności

Uwaga! Ta promocja to prawdziwa okazja. Po spełnieniu prostych warunków, dostajesz przelewem 250 zł, które oczywiście możesz wydać na co tylko zechcesz…

Rekordowe 400 zł od BNP Paribas za założenie DARMOWEGO konta osobistego i wykonanie tych kilku aktywności

Uwaga! To najwyższa premia, jaką kiedykolwiek oferował bank BNP Paribas w promocji dla nowych klientów. WARTO SKORZYSTAĆ! Akcja nazywa się „Wracamy do nauki” i dostajesz w niej aż 400 zł

Na co wydasz 300 zł od BNP Paribas? Wykonaj te 3 kroki i odbierz 300 zł do wykorzystania na Allegro

300 zł to obecnie najwyższa dostępna na rynku premia w promocji bankowej, a i wymagania odnośnie kroków do wykonania są dziecinnie łatwe. Gdybym tylko mógł – sam skorzystałbym ponownie!

„Premia na szybko” – czyli jak w 2 krokach odebrać 300zł do BIEDRONKI od BNP Paribas [instukcja]

Bank tę promocję nazwał „Premia na szybko” i rzeczywiście ta promocja jest „szybsza” w porównaniu z poprzednią edycją. W artykule znajdziesz instrukcję krok po kroku co należy zrobić, aby zdobyć 300 zł do Biedronki.

Odbierz 200 zł za testowanie w 100% DARMOWEGO konta osobistego od banku Santander. Nie musisz nawet wychodzić z domu…

No wreszcie! Wreszcie wróciła wyczekana promocja od Santandera, w której odbierasz 200 zł za założenie konta oraz wykonanie kilku prostych aktywności. Będziesz robić to co dotychczas – przelewy i płatności kartą.