Kolejny raz Citibank uruchomił świetną promocję dla swojego konta osobistego. Tym razem również możesz zgarnąć 200zł oraz 2 kody na darmowe wysyłki InPost i tak jak w poprzedniej edycji, możesz spełnić wszystkie warunki nawet jednego dnia – a później tylko czekać na wypłatę nagród 🙂

Co więcej – konto i karta są bezwarunkowo DARMOWE, więc niczym nie ryzykujesz. Możesz tylko zyskać.

Sam wziąłem udział w poprzedniej edycji i oprócz małych problemów z nieostrymi zdjęciami przy wideoweryfikacji (musiałem zdecydować się na potwierdzenie tożsamości kurierem) to wszystko poszło świetnie i do konta, ani karty nie mam żadnych zastrzeżeń.

Kto może z tego skorzystać?

Promocja trwa do 16 października 2021 roku, do godz. 23:59 lub do wyczerpania limitu 3000 kont. Jeśli strona rejestracji wciąż działa – to znaczy, że promocja jest aktywna:

Kliknij, aby założyć w Citi Handlowym konto z premią 200 zł >>

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, a od 1 stycznia 2020 roku nie byłeś posiadaczem konta osobistego ani rachunku oszczędnościowego, to możesz wziąć udział w tej promocji.

Sprawdzam najważniejsze opłaty CitiKonta

Żebyś sam nie musiał brnąć w całą tabelę opłat i prowizji, zrobiłem to za Ciebie i wyszczególniłem poniżej najważniejsze informacje. No, chyba, że masz ochotę przejrzeć dokumenty dotyczące promocji, to znajdziesz je podlinkowane na końcu artykułu.

A tak się to prezentuje:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę do konta z usługą wielowalutową
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi
 • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty w miesiącu z bankomatów innych niż Citi
 • 0 zł za przelewy krajowe w bankowości internetowej lub mobilnej
 • 0 zł za pierwsze 3 przelewy expresowe w miesiącu

No dobrze. Wiesz już teraz kto może wziąć udział w promocji i jaki produkt bank promuje. Teraz czas na informacje, które pozwolą Ci zdobyć pełny bonus w postaci 200 złotych oraz 2 kodów na przesyłki InPost.

Krok #1 – Odbieram 2 kody na Szybkie Nadanie z InPost

Jak powiedziałeam na początku artykułu, wystarczy, że przejdziesz na stronę promocyjną i klikniesz przycisk „Otwórz konto”. Następnie wypełnij dane w formularzu wraz z zaznaczeniem zgód na telefoniczny, SMS-owy i mailowy kontakt w celach marketingowych.

Bank wymaga, aby 10 dni od otwarcia konta zaakceptować regulamin, który ja załączam na końcu tego artykułu. Ale nie musisz się martwić – jeśli podpiszesz umowę online to regulamin jest zatwierdzany za pomocą kodu SMS. W przypadku podpisywania umowy przy kurierze, otrzymasz wszystkie dokumenty razem.

Po spełnieniu tych warunków kody na darmowe nadania InPost będą na Ciebie czekać w bankowości internetowej na dedykowanej stronie w zakładce „Korzyści i produkty” najpóźniej do końca następnego miesiąca licząc od dnia otwarcia konta.

Krok #2 – Odbieram 50 zł za aktywność

Do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

 • zaloguj się przynajmniej 1 raz do aplikacji mobilnej
 • zapewnij wpływ na konto w wysokości 100 zł – wpływ nie może pochodzić z konta prowadzonego przez Citibank. Może to być jednak przelew z Twojego (lub znajomego/rodziny) konta w innym banku.

Bonus zostanie Ci przelany najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarto konto.

Krok #3 – Odbieram 50 zł za wynagrodzenie lub transakcje walutowe

Do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

 • zapewnij wpływ tytułem wynagrodzenia w wysokości min. 2000 zł

LUB

 • wykonaj za pośrednictwem modułu Citi Kantor (w bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilnej Banku) zlecenia walutowe na łączną kwotę 2 000 PLN lub jej równowartość w innej walucie

Jako wynagrodzenie bank rozumie: wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę, kontraktów, umów o dzieło, emerytury, renty, stypendium oraz świadczenia z programu 500 plus i podobnych. Liczy się łączna wartość wszystkich wpływów.

Regulamin mówi również o tym, że nie może to być przelew z konta indywidualnego w Citibanku ani z Twojego konta w innym banku.

Nie wspomina jednak o kontach osobistych innych osób w innych bankach. W związku z tym możesz poprosić znajomego/rodzinę o wykonanie przelewu z konta w innym banku niż Citibank z tytułem „wynagrodzenie” – powinno zostać to zaakceptowane, choć jest to działanie „na krawędzi” zapisów regulaminu.

Jeśli nie masz opcji otrzymania wynagrodzenia ani nie chcesz kombinować, to pozostaje Ci druga opcja wykonania zlecenia walutowego na kwotę 2000 zł. Myślę, że to naprawdę dobra opcja, a do tego kto wie, czy taka wiedza, jak to zrobić nie przyda Ci się w przyszłości podczas wyjazdu na wakacje. 

Bonus zostanie Ci przelany najpóźniej do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarto konto.

Krok #4 – Odbieram 50 zł za wykonywanie płatności

W tym punkcie, tak jak i w powyższym, bank również daje dwie opcje na wykonanie tego kroku. Do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

 • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł – bank ma na myśli zarówno płatności w stacjonarnych sklepach jak i te internetowe. Może to być jedna płatność, a możesz rozdzielić sobie na kilka drobniejszych wykonywanych przez 3 pełne miesiące od otwarcia konta.

LUB

 • posiadaj w Citibanku kartę kredytową i do końca trzeciego miesiąca następującego po otwarciu konta dokonaj przynajmniej 1 spłaty tej karty kredytowej z nowo-otwartego rachunku w Citibanku. Łączna suma spłat musi wynieść min. 1000zł. To warunek szczególnie rekomendowany tym, którzy posiadają już kartę kredytową w Citibanku i przyzwyczaili się do płacenia nią.

Bonus zostanie Ci przelany najpóźniej do końca czwartego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarto konto.

Krok #5 – Biorę dodatkowe 50zł dla wytrwałych

Jeśli spełnisz wszystkie warunki z kroków #2, #3 i #4 to bank przeleje Ci dodatkowo jeszcze 50 zł. To taka nagroda dla najwytrwalszych uczestników promocji 🙂

Ten bonus otrzymasz wraz z poprzednią premią do końca czwartego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto.

Podpowiedź: W przeciwieństwie do innych promocji, tutaj bank nie wyznacza konkretnego miesiąca, w którym należy wykonać aktywność. Regulamin mówi np. „do końca trzeciego miesiąca” – a to oznacza, że wszystkie warunki promocji możesz zrobić od razu i nie zawracać sobie nimi głowy w kolejnych miesiącach. Ja tak właśnie zrobiłem i teraz czekam na wypłacenie nagród.

A jeśli chcesz więcej…

Jeśli chciałbyś maksymalnie skorzystać z oferty Citibanku, to możesz połączyć tę promocję z promocją karty kredytowej Citibank. Możesz zdobyć na start 400 zł do wydania na Allegro oraz otrzymać przez cztery kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu, w którym wydano kartę kredytową zwrot w wysokości 1% łącznej sumy transakcji dokonanych w danym miesiącu kalendarzowym zarówno kartą do konta jak i kartą kredytową (nie więcej niż 25 zł/m-c). Tym sposobem możesz zyskać nawet dodatkowe 500 złotych.

Musisz się jednak pospieszyć, bo z części promocji dotyczącej 1% zwrotu przez 4 miesiące może skorzystać jedynie pierwszych 1000 osób, które zawnioskują o wydanie karty. Potem pozostanie Ci już tylko aktywnie płacić kartami w sklepach i internecie. 

Aby zdobyć bon do Allegro należy spełnić kilka warunków, które dokładnie opisaliśmy w poniższym artykule:

Takie kombo to nie lada gratka: 200 zł za aktywności na koncie, 2 kody na przesyłki, do 100 zł zwrotu za płatności i 400 zł do wydania na Allegro. Jeśli czujesz się na siłach i wiesz, że wszystkiego dopilnujesz, to nie ma na co czekać. 

Jeśli jednak jest to Twoja pierwsza promocja lub wolisz korzystać z nich ostrożniej (po kolei), to sugeruję na razie skupić się tylko na koncie osobistym, a jeśli poczujesz wiatr w żaglach, to dopiero zawnioskować o kartę kredytową Citibanku.

Aby Ci to wszystko ułatwić

Zachęcam Cię do skorzystania z PDF-a dzięki któremu zdecydowanie łatwiej będzie Ci pilnować warunków promocji.

Poniżej znajdziesz plik PDF z listą kroków do odhaczenia. Dzięki niemu nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe związanym z tą promocją i z powodzeniem odbierzesz bonus. Plik najlepiej służy wydrukowany i trzymany pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji:

Dane organizatora:

Bank Handlowy w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie
przy ul. Senatorskiej 16, 00-923 Warszawa
NIP 526-030-02-91;
tel. +48 22 692 2090