Banki od dawna prześcigają się w ofertach… to zaszło tak daleko, że dziś dają nagrody i gotówkę za to żebyś założył u nich konto…

Witaj! Nazywam się Robert Wiliński. Promocjami bankowymi interesuję się od roku 2015 i jestem pomysłodawcą serwisu Banklovers.pl. Serwisu, w którym redaktorzy przekopują internet w poszukiwaniu najlepszych promocji bankowych. Następnie dokładnie analizujemy ich regulaminy i tworzymy dla Ciebie instrukcje podpowiadające co zrobić, aby zdobyć od banku atrakcyjny bonus.

Normalnie banki wydają ogromne pieniądze na reklamę w radiu i telewizji. Jeden spot w prime time potrafi kosztować nawet 100 000 zł. Organizując takie promocje z nagrodami, sprawiają, że ludzie sami je sobie polecają.

W ten sposób bank zdobywa nowych klientów, bez wydawania pieniędzy na reklamę, a część zaoszczędzonej kwoty przeznacza na bonus dla uczestnika promocji – czyli dla Ciebie.

A my jesteśmy tutaj, aby poprowadzić Cię przez takie akcje za rękę od startu, aż do odebrania nagrody. Nawet, jeśli po raz pierwszy słyszysz o czymś takim jak promocje bankowe… Usiądź wygodnie w fotelu. Wszystko wykonasz przez internet, bez wychodzenia z domu.

Jedyne czego potrzebujesz to przejść na stronę główną, a tam:

  1. Wybierz bank, w którym nie masz jeszcze konta
  2. Sprawdź czy odpowiada Ci bonus oferowany przez bank
  3. Przejdź do szczegółowej analizy danej promocji

Kiedy już wybierzesz coś idealnego dla siebie i przejdziesz do artykułu opisującego promocję to znajdziesz tam przejrzyście rozpisane wszystkie szczegóły, podzielone na sekcje i wyraźnie oddzielone nagłówkami.

Dowiesz się, jakie osoby mogą skorzystać z promocji i ile jeszcze czasu Ci pozostało, aby wziąć w niej udział. Dokładnie przedstawiamy wszystkie opłaty związane z otwieranym kontem (lub innym produktem w zależności od promocji) i prześwietlamy regulamin upewniając się, że nie ma tam żadnych ukrytych haczyków.

A przede wszystkim… Przeczytasz tam instrukcję mówiącą krok po kroku co trzeba zrobić, aby odebrać bonus od banku.

Później pozostaje Ci już tylko dołączyć do promocji klikając w odpowiedni link oraz wykonać wszystkie kroki wymienione w artykule.

To praktycznie gwarantuje Ci sukces i odebranie nagrody. Tak! Dobrze widzisz… GWARANTUJE – bo wszystkie wskazówki tworzymy na podstawie regulaminu promocji, do którego link znajdziesz na końcu każdego artykułu.

Nie ma żadnych konkursów, ani losowań. Wykonujesz konkretne kroki i dostajesz obiecaną nagrodę – wszystko czarno na białym.

A teraz jest jeszcze łatwiej…

Do naszych artykułów opisujących promocje bankowe dodajemy PLIKI PDF z „listą kroków do odhaczenia” – to checklista gotowa do wydrukowania.

Taki PDF możesz trzymać zapisany na komputerze, ale najbardziej pomocny staje się wydrukowany i trzymany pod ręką. Staramy się, aby całość mieściła się na jednej stronie A4 (choć nie w każdej promocji jest to możliwe). Wystarczy mieć go pod ręką i w podanych terminach wykonywać kroki tam podane, a premię masz gwarantowaną!

Wszystko jest łatwe, przejrzyste i co najważniejsze – zebrane w jednym miejscu. Serdecznie Cię zachęcam, abyś w naszych analizach poszukiwał ikonki jak za na screenie po prawej i sprawdził jak to dla Ciebie zadziała.

Nasi stali czytelnicy pokochali to rozwiązanie:

I to tyle… Serio!

Wystarczy że wybierzesz jedną z promocji, przeczytasz naszą analizę i zastosujesz się do wskazówek tam opisanych. Zakładasz wybrany produkt w banku (w zależności od wybranej promocji), przechodzisz przez kilka kroków, które podajemy w naszej analizie i nagroda trafia w Twoje ręce. To naprawdę takie proste!

Wszystko jest gwarantowane przez regulamin promocji, zgodne z prawem i zwolnione z jakichkolwiek dodatkowych podatków.

Dołącz do naszej społeczności na facebooku, aby dowiadywać się o nowych promocjach:

Ale uważaj… To wciąga!

Widziałem to już wiele razy… Jak tylko odbierzesz pierwszą premię od banku to coś się w Tobie zmieni… Trochę jakby nad Twoją głową zapaliła się komiksowa żarówka, a w głowie krzyczał głos: TAK! TO DZIAŁA!

Kiedy naprawdę do Ciebie dotrze, że oprócz oglądania seriali po pracy, możesz dodatkowo skorzystać z jednej czy dwóch promocji miesięcznie, zgarniając w ten sposób cenne nagrody (albo gotówkę) to promocje bankowe staną się Twoim nowym hobby.

Najwyższy wynik jaki widziałem, osiągnął mój serdeczny kolega Bartek z Tomaszowa Lubelskiego, który w zeszłym roku zdobył w promocjach łącznie trochę ponad 4 200 zł i telefon komórkowy… Czy jesteś na tyle wytrwały, aby go przebić i co roku dorabiać sobie w ten sposób na dodatkowe wakacje? A może wystarczy Ci zdobycie tylko jednej czy dwóch premii, aby sprawić sobie odrobinę przyjemności?

Wybór należy do Ciebie!

Poniżej prezentuję promocje oznaczone przez naszych redaktorów jako “DOBRA NA START”, czyli te najłatwiejsze, przyjazne dla użytkownika. Wybierz jedną z nich i daj się wciągnąć w świat promocji bankowych… a my czekamy z niecierpliwością na wiadomość od Ciebie, w której pochwalisz się swoim pierwszym sukcesem!

Kolejny HIT od Millennium: Odbierz 350 zł za sprawdzenie ich konta osobistego [tylko 3 kroki]

Nazwa promocji: „Zyskaj 350 zł z Kontem 360°”
Nazwa promocji: „Zyskaj 350 zł z Kontem 360°”

W mojej opinii to najlepsza okazja, jaka jest obecnie dostępna z bonusem wypłacanym od razu na start za samo założenie konta!

[HIT CZERWCA] Zrób te 4 kroki i Santander przeleje ci na konto 350 zł

Nazwa promocji: „Otwórz Konto, zyskaj 300 zł”
Nazwa promocji: „Otwórz Konto, zyskaj 300 zł”

Zastanawiałeś się kiedyś jak łatwo i szybko sobie dorobić kilka stówek? Santander pomoże Ci przy takich rozmyślaniach. Załóż konto, wykonaj kroki z artykułu i odbierz gotówkę.

Rewelacyjna promocja powraca! Zgarnij 100 zł od Twisto za samą rejestrację [zakładasz w 6 minut]

Nazwa promocji: „BONUS Z TWISTO EDYCJA IX”
Nazwa promocji: „BONUS Z TWISTO EDYCJA IX”

Nie spodziewałem się, ze ta promocja wróci! Otrzymujesz 100 zł już za samą rejestrację bez żadnych dodatkowych warunków! W dodatku przez pierwsze 3 miesiące karta fizyczna jest zupełnie darmowa.