Bank Pekao S.A. powrócił z kolejną edycją świetnej promocji, tym razem z rekordowo wysoką premią do zdobycia na banalnie łatwych zasadach.

Dla osób w wieku 18-25lat (włącznie) konto i karta są bezwarunkowo bezpłatne, a do tego, pierwsze 50 zł otrzymasz już za samo założenie konta!

Do wzięcia jest 200zł premii podstawowej oraz 150zł dodatkowego bonusu w programie Bezcenne Chwile!

Dokładnie prześwietliłam regulamin tej promocji i już na wstępie mogę Ci powiedzieć, że nie ma tutaj żadnych ukrytych haczyków, ani długoterminowych zobowiązań. Konto można (bez opłat) zamknąć w dowolnym momencie po odebraniu premii.

Kto i kiedy może skorzystać z tej promocji?

Promocja podstawowa Pekao S.A. trwa do 16 października 2022r., ale jeśli chcesz załapać się na dodatkowe 150zł w programie Bezcenne Chwile (opiszę poniżej o co chodzi) to musisz założyć konto i zarejestrować swoją kartę do 30 września 2022r.. Nie ma więc co za długo zwlekać 🙂

W promocji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby, które po 1 stycznia 2020r. nie posiadały konta ani lokaty oszczędnościowej w Pekao S.A.

Oznacza to, że jeśli miałeś konto w tym banku, ale zamknąłeś je przed 1 stycznia 2020r. to też możesz zgarnąć pienią∂ze w tej łatwej promocji.

3 kroki, które należy wykonać, aby zgarnąć pierwsze 200zł

Wszystko jest banalnie proste, a im szybciej założysz konto tym szybciej otrzymasz swój bonus. Całość można streścić w 3 punktach:

KROK #1: Wejdź na tę stronę promocyjną by założyć konto „Przekorzystne” wraz z kartą. Zanim klikniesz czerwony przycisk „ZAŁOŻ KONTO ONLINE” koniecznie zaznacz zgodę na przystąpienie do promocji:

Pamiętaj, by wypełniając formularz wybrać konto z kartą płatniczą. Warto wybrać Mastercard Wielowalutową (zwaną również Mastercard Debit FX), ponieważ tylko ona bierze udział w promocji Bezcenne Chwile – w której będziesz mógł zdobyć dodatkowe 150zł, o których wspomniałem.

KROK #2: Następnie zainstaluj aplikację mobilną banku Pekao S.A. (nazywa się PeoPay) i zaloguj się podanymi wcześniej danymi. Tam dokończysz zakładanie konta robiąc zdjęcie dowodu osobistego i wysyłając selfie na potwierdzenie tożsamości.

Regulamin wymaga, aby konto założyć właśnie w ten sposób ale jeśli napotkasz na problemy techniczne to możesz dokończyć wniosek w oddziale banku i będzie to zaliczone – najważniejsze, żeby rozpocząć go internetowo.

KROK #3: Następnie wykonaj 15 płatności kartą lub aplikacją mobilną PeoPay podzielone na 3 kolejne miesiące (w każdym miesiącu 5 płatności) oraz zaloguj się przynajmniej 1 raz do aplikacji bankowej w każdym z tych miesięcy. Płatności mogą być na dowolną kwotę – możesz nawet płacić za 1 bułkę w piekarni

Ważne, aby były to płatności kartą lub aplikacją, ale nie BLIKiem.

Przykład: Jeśli założysz konto we wrześniu to wykonaj min. 5 płatności w październiku, min. 5 płatności w listopadzie oraz min. 5 płatności w grudniu.

Zgodnie z regulaminem promocji pierwsze 50zł otrzymasz na konto w Pekao S.A. do końca następnego miesiąca po otwarciu konta. Kolejne 150zł otrzymasz przed końcem miesiąca następującego po wykonaniu wymaganych płatności kartą (3 miesiące po 5 płatności).

#BONUS# – Do odbioru 12000 punktów, o wartości 150zł od Bezcennych Chwil

Aby zgarnąć dodatkową premię w wysokości 12 000 punktów, które będziesz mógł zamienić na vouchery o wartości 150zł, należy najpóźniej do 30 września zarejestrować kartę Mastercard nowo otwartego konta w Pekao S.A. w programie Bezcenne Chwile.

Następnie w ciągu 30 dni od rejestracji wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 50 zł.

Warto się pośpieszyć, bo ilość pakietów jest ograniczona. Organizator przewidział 30 670 nagród. Na szczęście na 7 dni przed szacowanym wyczerpaniem nagród na stronie Bezcennych Chwil podana zostanie informacja o szacowanym terminie wyczerpania puli nagród.

Aktualizacja 27.09.2022r.: Zwróć uwagę, że ten bonus przysługuje osobom, które do 30 września (włącznie), zarejestrują swoją nową kartę w programie Bezcenne Chwile. Jeśli jednak nie zdążysz tego zrobić, to nic straconego. Będziesz mógł skorzystać z kolejnej edycji przygotowanej przez Bezcenne Chwile. One pojawiają się regularnie.

Punkty zostaną Ci przyznane najpóźniej 45 dni od dnia spełnienia warunku promocji. Będą na Ciebie czekać przez 2 miesiące od przyznania, po zalogowaniu się do konta na stronie Bezcennych Chwil. Ważne, by o tym pamiętać, bo po tym czasie punkty przepadną.

I to tyle!

Naprawdę to tylko tyle. Nie ma żadnych haczyków, a dla osób w wieku 18-25 lat (włącznie), konto i karta są bezwarunkowo darmowe.

Nie ma też żadnych długoterminowych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta. Po otrzymaniu całej premii zdecydujesz czy wolisz zamknąć konto albo zachować je sobie na dłużej – w końcu jest darmowe 🙂

Dokumenty dotyczące promocji: