Nie od dzisiaj wiadomo, że uprawianie sportu nie należy do najtańszych. Bez względu na to, czy biegasz, jeździsz na nartach, wspinasz się czy…ćwiczysz kardio. Potrzebujesz odpowiedniego ubrania (czasem nawet kilku warstw), butów, nart, roweru lub choćby hantli czy hula-hop, które bije ostatnio rekordy popularności.

Teraz pewnie głęboko westchnąłeś i zacząłeś się zastanawiać „skąd na to wziąć pieniądze?”.. i w ten sposób wiele postanowień noworocznych pozostaje tylko w sferze planów.

Nie musi tak być. Tym razem to Getin Bank wyszedł naprzeciw Twoim planom. Dostaniesz od nich aż 100 zł do wydania w Decathlonie – na co chcesz. Możesz dołożyć do wymarzonego sprzętu, kurtki czy butów.

Wystarczy, że zarejestrujesz się w promocji i przetestujesz ich konto osobiste. Nie czekaj z tym zbyt długo – bank przygotował jedynie 2000 bonów – więc pula kont promocyjnych może się szybko wyczerpać. Jeśli ta strona promocyjna działa – zdążyłeś!

Kliknij tutaj i otwórz konto osobiste z voucherem do Decathlonu na 100 zł >>

Czy każdy może dostać 100 zł do wydania w Decathlonie?

Tak naprawdę warunki przystąpienia do promocji są bardzo łatwe – podobnie jak cała promocja. Jeśli po 1 stycznia 2019 roku nie posiadałeś żadnego produktu w Getin Banku- tyle wystarczy, żebyś zarejestrował się w promocji i postarał się o 100 zł na zakupy w jednym z najpopularniejszych sklepów sportowych nie tylko w Polsce – ale i na świecie.

Pewnie możesz pomyśleć „co to jest 100 zł, skoro narty czy sprzęt kardio kosztuje nawet 100 razy więcej?”. Jednak prawda jest taka, że nawet kupując taki sprzęt, zostaje Ci w kieszeni 100 zł. Taka kwota mniej przy zakupie sprzętu to nawet 10% tańsze zakupy! Gdyby sklep zaoferował Ci zniżkę 10% to byś się ucieszył, prawda? Teraz możesz zrobić sobie ją samodzielnie:

Kliknij tutaj i otwórz konto osobiste z voucherem do Decathlonu na 100 zł >>

Konto Proste Zasady – prześwietlenie opłat i prowizji

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z promocjami bankowymi możesz mieć wątpliwości, czy bank nie odbierze Ci premii w postaci wysokich opłat za konto?

Dlatego zawsze jasno i klarownie pokazujemy Ci ile zapłacisz za konto lub kartę. Tutaj zawsze dowiesz się, co zrobić aby uniknąć kosztów i dostać swoją premię „na czysto”, bez potrąceń. Ile kosztuje Konto Proste Zasady, które zakładasz w promocji? Sprawdźmy..

Jeśli masz mniej niż 26 lat – nie zapłacisz za nic bez żadnych dodatkowych warunków. A jeśli jesteś starszy:

 • 0 zł – opłata za prowadzenie rachunku, pod warunkiem, że w poprzednim miesiącu dokonałeś co najmniej 1 płatności kartą lub BLIKiem, w przeciwnym razie zapłacisz 8 zł.
 • 0 zł – za posiadanie i korzystanie z karty debetowej;
 • 0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju;
 • 0 zł – za standardowe przelewy krajowe.

Sam widzisz, że aby konto było całkiem bezpłatne, wystarczy w każdym miesiącu wykonać 1 płatność kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę.

Kliknij tutaj i otwórz konto osobiste z voucherem do Decathlonu na 100 zł >>

Już tylko 4 proste czynności dzielą Cię od bonu 100 zł do Decathlonu!

Skoro już wiesz jak to działa, pora przejść do sedna – w kilku prostych krokach pokażę Ci, jak prosto otrzymasz bon do Decathlonu. To co, zaczynamy?

Po pierwsze – zarejestruj się w promocji i otwórz Konto Proste Zasady

To w sumie najważniejszy krok – bo bez tego ani rusz. Wykonaj go jak najszybciej – pamiętaj o limicie kont promocyjnych (tylko 2000 kont), a poza tym – im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej będziesz mógł udać się na zakupy do Decathlonu.

Tutaj zarejestrujesz się w promocji i otworzysz konto. Wystarczy, że wypełnisz formularz swoimi danymi osobowymi oraz wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez bank Twoich danych do celów marketingowych.

Po wypełnieniu formularza pracownik banku skontaktuje się z Tobą aby potwierdzić Twoje dane oraz wyśle kuriera z dokumentami. O aktywacji konta bank powiadomi Cię sms-owo lub za pomocą maila.

Kliknij tutaj i otwórz konto osobiste z voucherem do Decathlonu na 100 zł >>

Po drugie: Wykonaj kilka prostych operacji na koncie

Skoro konto masz już otwarte, czas je przetestować. Warunki promocji są naprawdę łatwe, więc nie spodziewaj się żadnych skomplikowanych poleceń. Co więc powinieneś zrobić?

 • wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości mobilnej (na telefonie komórkowym).

Masz na to czas do końca pełnego miesiąca po otwarciu konta. Czyli jeśli konto otworzyłeś w styczniu, zrób min. 1 przelew za pomocą bankowości mobilnej (na telefonie komórkowym albo tablecie) do końca lutego 2020. Przelew może być na dowolną kwotę i na dowolne konto – nawet Twoje w innym banku.

 • przez 2 kolejne miesiące zrób zakupy kartą na kwotę min. 200 zł miesięcznie.

Podobnie jak w przypadku poprzedniego warunku – jeśli otworzyłeś konto w styczniu, zapłać 200 zł za zakupy kartą w lutym i 200 zł w marcu. W sumie musisz wykonać transakcje na 400 zł przez 2 miesiące.

Możesz płacić w sklepach stacjonarnych lub lokalach usługowych, na stacjach benzynowych albo przez Internet. Jak lubisz. Ważne, żeby w każdym z dwóch pierwszych miesięcy po otwarciu konta bank zaksięgował po 200 zł za transakcje.

 • przez 3 kolejne miesiące zapewnij wpływy na konto na kwotę min. 1000 zł miesięcznie

Wpływy na konto nie mogą pochodzić z Twojego rachunku w innym banku, nie mogą to być wpłaty gotówkowe ani wpłaty we wpłatomacie. Możesz natomiast poprosić kogoś ze swoich bliskich – partnera, przyjaciółkę, siostrę czy rodziców, aby zasilili Twoje konto przez 3 miesiące.

Zaraz po zaksięgowaniu wpłaty możesz przelać pieniądze z powrotem – nie musisz ich trzymać na koncie przez cały czas.

Kliknij tutaj i otwórz konto osobiste z voucherem do Decathlonu na 100 zł >>

Teraz najlepsze – kiedy mogę planować zakupy w Decathlonie?

To najlepsza i najmilsza część promocji – przekazanie premii. Kiedy więc planować zakupy?

Bank przekaże Ci bon podarunkowe do Decathlonu za pośrednictwem bankowości internetowej za spełnienie każdego z warunków promocji. Bony podzielone są na 3 części, po spełnieniu każdej z wymaganych czynności otrzymasz bon w ciągu 7 dni, i tak:

 • bon na kwotę 20 zł za wykonanie przelewu w bankowości mobilnej;
 • bon na kwotę 20 zł za płatności kartą;
 • bon na kwotę 40 zł za wpływy na konto;
 • bon w wysokości 20 zł za spełnienie wszystkich trzech warunków.

W sumie dostaniesz 100 zł, które możesz wykorzystać w całości, na większe zakupy lub dołożyć do mniejszych zakupów.

Kliknij tutaj i otwórz konto osobiste z voucherem do Decathlonu na 100 zł >>

Czy ta promocja jest w ogóle warta uwagi?

Jeśli chcesz znać moje zdanie – tak! Dla mnie jest to jedna z najciekawszych promocji w ostatnim czasie. Zwłaszcza, że teraz na horyzoncie są ferie zimowe, a zaraz po nich – wiosna. I pora na zadbanie o siebie przed zrzuceniem kurtek i swetrów. Taki bonus przyda Ci się na pewno!

Kliknij tutaj i otwórz konto osobiste z voucherem do Decathlonu na 100 zł>>

Dokumenty dotyczące promocji: