Wakacyjny luz – gofry, lody, smażona rybka – to wszystko sprawia, że wracamy do pracy i obowiązków nieco ociężali. Ale w końcu po tylu miesiącach siedzenia w domu – należało nam się! A co!

Aby zmieścić się w ulubione dżinsy czy kurtkę z zeszłego roku, warto byłoby spalić trochę kalorii. Najlepiej tak, aby nie musieć płacić za dostęp do siłowni czy platformy z treningami.

Tym razem na pomoc przychodzi BNP Paribas z turbo szybką i łatwą promocją. Dosłownie – wystarczy jeden warunek i dostajesz dostęp do platformy treningowej FitAnka na cały miesiąc. Treningi, ćwiczenia, diety – wszystko czego potrzebujesz do zgubienia wakacyjnych kilogramów w jednym miejscu.

Jeśli Ci się spodoba, możesz przedłużyć dostęp już odpłatnie. Jeśli nie – trudno 🙂 Przynajmniej spróbowałeś.

Kto może wziąć udział w promocji?

Regulamin zawsze konkretnie określa grupę docelową osób, które mogą wziąć udział w promocji. W tym przypadku należy spełniać (jednocześnie) te 2 proste warunki:

 • Być osobą pełnoletnią
 • W ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, to MOŻESZ skorzystać z promocji.

Na dokonanie rejestracji masz czas do 12 września 2021 r. ale pamiętaj, że ta promocja jest mocno limitowana – bank dopuszcza 2 000 kont założonych w ramach promocji.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto które otwierasz w promocji to „Konto Otwarte na Ciebie”. Bank zaproponuje Ci do wyboru jedną z kart debetowych – Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na Świat lub Kartę Otwartą na eŚwiat. Pierwsza z nich jest najtańsza – dlatego polecam Ci właśnie Kartę Otwartą na Dzisiaj.

Czego dokładnie możesz się spodziewać? Prześwietlam dla Ciebie najważniejsze opłaty:

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności na dowolną kwotę (inaczej 5 zł)
 • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
 • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Jeśli masz poniżej 26 lat, to jesteś zwolniony z opłaty za konto oraz za kartę. Wszystko jest dla Ciebie darmowe.

Z kolei jeśli masz 26 lat lub więcej to wystarczą 3 płatności kartą na dowolną kwotę, aby dla Ciebie też wszystko było bezpłatne. Możesz nawet zapłacić raz w miesiącu, za jedną bułkę w piekarni i wtedy odbierzesz premię w promocji nie ponosząc żadnych kosztów.

Do sedna, czyli 2 kroki, które dzielą Cię od bonusu

Po pierwsze: Otwórz Otwarte na Ciebie wraz z kartą i nadaj PIN

Pierwszy krok jest niezwykle prosty… Po prostu przejdź na stronę promocyjną i zarejestruj się w promocji. Masz czas do 12.09.2021.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego zobaczysz przycisk [otwórz konto], który przeniesie Cię na szyfrowaną stronę BNP Paribas, na której otworzysz konto z kartą płatniczą..

Wszystko zrobisz przez internet, bez wychodzenia z domu na jeden z dwóch sposobów:

 • Kurierem – wypełniasz przez internet wniosek o konto, a kilka dni później przyjeżdża kurier z dokumentami do podpisania.
 • Online – wypełniasz przez internet wniosek o konto, wybierasz weryfikację tożsamości przez selfie, w których pokazujesz swoją twarz z różnych stron. Później wszystkie dokumenty zamiast kurierem, przyjdą na e-mail.

Warto tutaj podkreślić, że na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty poprzez nadanie jej PIN-u masz czas do 24.09.2021 r.

Po drugie: zrób 1 przelew i zapłać kartą za zakupy

We wrześniu 2021 wykonaj 1 przelew za pomocą aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej (przelew tradycyjny, nie BLIK), oraz zapłać za zakupy kartą wydaną do nowego konta. Suma transakcji musi wynosić min. 300 zł.

To wszystko! Serio!

Jeśli spełnisz te dwa warunki, w październiku 202 roku otrzymasz dostęp na miesiąc do platformy treningowej FitAnka.

Bank wyślę Ci maila z wiadomością o przyznaniu nagrody maksymalnie do
26 października 2021 r, a dostępy uzyskasz maksymalnie do 31 października.

Mały bonus, czyli możliwość wygrania treningów indywidualnych o wartości 1500zł

To krok który możesz, ale nie musisz spełniać. W końcu, aby wygrać, trzeba grać. A co możesz wygrać?

Nagroda główna to 3 treningi indywidualne online z Anną Dziedzic, autorką platformy FitAnka. Taki bonus otrzyma 5 osób. Nagrodą dodatkową jest 3-miesięczny dostęp do platformy treningowej o wartości 119,90 zł.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać nagrodę?

 1. Podczas rejestracji zaznacz, że chcesz wziąć udział w konkursie (będzie takie pole w formularzu).
 2. Spełnij warunki promocji we wrześniu.
 3. W dniach od 13 do 30 września prześlij krótki filmik konkursowy, na którym pokażesz „Dlaczego warto ćwiczyć”.

Jeśli nie boisz się kamery – to promocja i konkurs są absolutnie dla Ciebie.

Pomoc ode mnie

Żeby nie pomyliły Ci się warunki, przygotowałam dla Ciebie specjalnego PDF:

Moja opinia o promocji

Szczerze? To jedna z najsłabszych promocji BNP Paribas, jaką widziałam w ostatnim czasie. Jednak po poprzedniej, w której bank oferował aż 400 zł bonusu – musiał przyjść czas na nieco mniej korzystną. Jedynie najwierniejsi fani Anny Dziedzic ucieszą się z szansy na indywidualne spotkanie z tą trenerką.

Jaki stąd wniosek? Trzeba kuć żelazo, póki gorące. Jeśli pojawia się fajna promocja, nie czekaj na jeszcze lepszą. Bo może okazać się tak, jak teraz, że następna będzie bardzo słaba.

Dokumenty dotyczące promocji: