200 zł od banku Pekao (+ 30 dni HBO GO w prezencie) – poznaj 4 łatwe kroki do odbioru premii

200 zł od banku Pekao (+ 30 dni HBO GO w prezencie) – poznaj 4 łatwe kroki do odbioru premii

Kwarantanna i szalejący koronawirus daje się we znaki wszystkim. Nikt z nas nie wie za bardzo, jak długo to potrwa, kiedy będziemy mogli wrócić do normalnego funkcjonowania i kiedy wyjdziemy w końcu z domów.

Nie pozwól, aby czas kiedy siedzisz w domu, był zmarnowany. #zostańwdomu, weź udział w świetnej promocji Banku Pekao S.A. i zgarnij premię 200 zł w gotówce bezpiecznie i bezkontaktowo – wszystkie kroki wykonasz przez internet!

Aktualizacja 01.04.2020r.: Teraz, rejestrując kartę Pekao S.A. w programie Bezcenne Chwile, otrzymujesz 1000 punktów na start, które możesz wymienić na miesiąc HBO GO w prezencie. Bez żadnych dodatkowych warunków. W sam raz na dłuuugie wieczory.

Szczerze mówiąc dawno nie widziałem tak łatwej i korzystnej promocji organizowanej przez bank Pekao. Możesz zdobyć 200 zł w gotówce za założenie konta Przekorzystnego (na tej stronie) oraz kilka przelewów i płatności kartą (na dowolną kwotę!).

Atrakcyjności tej ofercie dodaje fakt, że spełniając warunki promocji spełniasz również warunki bezpłatności konta, czyli zgarniasz gotówkę bez żadnych kosztów i ryzyka.

Dodatkowo konto otwierasz zupełnie zdalnie, więc jest bezpiecznie i bezkontaktowo.

Kto i kiedy może skorzystać z tej promocji?

Na dołączenie do promocji masz jeszcze sporo czasu, ponieważ ostateczny termin mija 20 maja 2020 roku o 23.59. Pamiętaj jednak, że im wcześniej założysz konto, tym szybciej odbierzesz 200 zł premii.

Przejdź tutaj, aby założyć konto z premią 200 zł >>

Niestety z tej okazji skorzystać mogą tylko osoby, które są nowymi klientami banku oraz takie, które zamknęły swoje produkty w Pekao przed 1 stycznia 2019.

Konto Przekorzystne od Pekao – szczegóły:

Bank zachęca Cię do założenia konta Przekorzystnego, które może nie jest rynkowym liderem pod względem niskich opłat, jednak spełniając warunki promocji spełniasz również warunek bezpłatności konta, więc wszystko dla Ciebie będzie tutaj darmowe:

  • Otwarcie konta – 0 zł
  • Prowadzenie konta, jeśli masz mniej niż 26 lat – 0 zł
  • Prowadzenie konta, jeśli masz więcej niż 26 lat – 0 zł, jeśli wykonasz 1 płatność kartą i zasilisz konto kwotą minimum 500 zł, inaczej 6zł miesięcznie
  • Opłata za kartę płatniczą, jeśli masz mniej niż 26 lat – 0 zł
  • Opłata za kartę płatniczą, jeśli masz więcej niż 26 lat – 0 zł, jeśli wykonasz 1 płatność kartą i zasilisz konto kwotą minimum 500 zł, inaczej 3zł miesięcznie
  • Wypłata gotówki w bankomatach banku – 0zł
  • Wypłata gotówki w innych bankomatach – 2% kwoty, minimum 5zł
  • Opłata za sms z powiadomieniem lub kodem potwierdzającym – 0,20 zł (polecam ustawić potwierdzenia w aplikacji mobilnej)

Uważaj również na opłatę 5 zł za wybranie niestandardowego wyglądu karty płatniczej. Na szczęście unikniesz jej łatwo wybierając standardowy wygląd podczas zakładania konta.

3 kroki, aby zgarnąć 200 zł od Pekao:

Tak, jak wspomniałem na początku artykułu – warunki promocji są w tym wypadku maksymalnie proste, a spełnienie ich wszystkich zajmie pewnie mniej niż 20-30 minut.

1. Załóż przez internet konto Przekorzystne wysyłając do banku swoje selfie

Pierwszym krokiem do odebrania premii 200 zł jest przejście na tę specjalną stronę:

Przejdź tutaj, aby założyć konto z premią 200 zł >>

Regulamin mówi, że konta założone w oddziale nie będą brały udział w promocji, dlatego ważne, aby założyć konto na tej konkretnej stronie.

Tam bank Pekao chwali się nową technologią, która polega na autoryzacji tożsamości na podstawie przesłanego selfie. Bez wizyt w oddziale i stania w kolejkach.

Poniżej możesz zobaczyć instrukcję jak będzie przebiegać cały proces:

2. Zaloguj się 4 razy do aplikacji mobilnej PeoPay

Wystarczy, że w pierwszym miesiącu po otwarciu konta oraz w każdym z 3 kolejnych miesięcy zalogujesz się min. 1 raz do aplikacji mobilnej. (Czyli w sumie 4 logowania).

3. Wykonaj minimum 4 płatności kartą

Bank w regulaminie promocji pisze o minimum 1 płatności kartą do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta oraz przez 3 kolejne miesiące.

Oznacza to, że jeśli podpiszesz umowę w kwietniu, to powinieneś wykonać po jednej płatności w maju, czerwcu, lipcu i sierpniu.

Wystarczy jedna płatność miesięcznie na dowolną kwotę i ten warunek zostanie zaliczony. Jeśli nie lubisz nosić zbyt wielu kart w portfelu to płatność bezgotówkowa aplikacją mobilną też będzie zaliczona.

4. Przelej na nowe konto Przekorzystne minimum 500 zł

Ten przelew na 500 zł, tak samo jak płatność kartą wymieniona w poprzednim punkcie, musi być wykonany minimum 4 razy. Pierwszy raz do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta oraz przez 3 kolejne miesiące.

Oznacza to, że tak samo jak w przypadku płatności kartą – jeśli podpiszesz umowę w kwietniu, to po jednym zasileniu konta kwotą 500 zł musisz wykonać w maju, czerwcu, lipcu i sierpniu.

Nie oznacza to, że za każdym razem musi to być inne 500 zł, które będzie tam leżało przez cały miesiąc. Możesz przelać na nowe konto 500 zł i następnego dnia przelać je z powrotem na swoje główne konto, a tę operację powtórzyć jeszcze w 3 kolejnych miesiącach.

Zgodnie z regulaminem przelew zasilający konto Przekorzystne może pochodzić z Twojego konta w innym banku albo być wykonany przez kogoś z Twojej rodziny lub przyjaciół. Wykluczone zostały wpłaty gotówki oraz wpływy wynikające z zaciągniętych kredytów i pożyczek.

5. Zarejestruj się w programie Bezcenne Chwile.

Wejdź na stronę https://bezcennechwile.mastercard.pl/rejestracja-1 i zarejestruj swoją kartę. Na start otrzymasz 1000 punktów, które wymienisz min. na darmowy miesiąc HBO GO. Dodatkowo zbierając punkty za każdą transakcję kartą, możesz wymienić je na wybrane przez siebie nagrody.

I to wszystko! Premia 200 zł wpłynie na Twoje konto!

Premia 200 zł w przypadku tej promocji została podzielona na dwie części.

Pierwsze 100 zł dostaniesz szybciutko bo do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po podpisaniu umowy.

Wypłatę kolejnych 100 zł premii bank zagwarantował regulaminem do 30 sierpnia 2020 r.

Oczywiście nie masz obowiązku, aby po odebraniu premii dalej używać konta Przekorzystnego. Możesz je swobodnie zamknąć bez żadnych opłat. Natomiast jeśli to konto przypadnie Ci do gustu pamiętaj, aby w kolejnych miesiącach również wykonywać minimum 1 płatność kartą i zasilać je kwotą minimum 500 zł – w ten sposób będzie dla Ciebie nadal całkiem darmowe.

Przejdź tutaj, aby założyć konto z premią 200 zł >>

Dokumenty dotyczące promocji:

Dołącz do naszej społeczności i bądź na bieżąco z nowymi promocjami: