Dzięki nowej promocji od Banku Pekao S.A. możesz zgarnąć na super prostych warunkach aż 200zł przelewem. Wystarczy jeden rodzaj aktywności (5 płatności kartą) przez 3 miesiące i bonus jest Twój. Nie trzeba robić nic więcej!

A jeśli masz dziecko w wieku od 0 do 17 lat (włącznie) to dodatkowo możesz zgarnąć 150zł (lub wielokrotność, jeśli masz więcej dzieci).

To, że warto, potwierdzają komentarze rodziców z poprzednich edycji:

Przeczytałam uważnie regulamin i mogę Cię zapewnić, że nie ma tu żadnych haczyków, ani ukrytych opłat, a wszystkie szczegóły rozpisuję w poniższym artykule:

CZĘŚĆ I – bonus dla rodzica

Kto i kiedy może skorzystać z tej okazji?

Promocja trwa do 30 września 2024r. do godziny 23:59, a o udziale decyduje data złożenia wniosku o otwarcie konta na tej specjalnej stronie.

W promocji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby, które są nowymi klientami banku lub po 1 stycznia 2022r. nie posiadały konta ani lokaty w Pekao S.A oraz w trakcie trwania promocji nie posiadają żadnego produktu kredytowego w banku.

Oznacza to, że jeśli miałeś konto w tym banku, ale zamknąłeś je przed 1 stycznia 2022r. to też możesz zgarnąć 200zł w tej łatwej promocji.

Wszystko jest tutaj tak banalnie proste:

KROK #1: Załóż przez internet konto z kartą

Wejdź na tę stronę promocyjną by założyć konto „Przekorzystne” wraz z kartą płatniczą.

Po prostu na podlinkowanej stronie zaakceptuj regulamin i kliknij w czerwony przycisk. Następnie podaj swoje dane w formularzu rejestracyjnym i wybierz sposób założenia konta na selfie.

KROK #2: Zweryfikuj swoją tożsamość

Jeśli wybrałeś opcję z selfie, to zainstaluj aplikację mobilną banku Pekao S.A. (nazywa się PeoPay).

Bank mocno ułatwia instalację właściwej aplikacji, ponieważ, po rejestracji w promocji, możesz aparatem telefonu zeskanować kod QR lub kliknąć w przycisk i poprosić o przesłanie linku do bezpiecznej aplikacji przez SMS.

Zobaczysz ekran jak na obrazku poniżej:

Po otwarciu aplikacji PeoPay, użyj opcji „kontynuuj wniosek” i zaloguj się podanymi wcześniej danymi. W ten sposób będziesz mieć pewność, że nadal zakładasz konto w promocji.

Nie są wymagane żadne zgody marketingowe, a samo zakładanie konta dokończysz robiąc w aplikacji zdjęcie dowodu osobistego i wysyłając selfie na potwierdzenie tożsamości.

Pierwszy raz zakładasz konto metodą „na selfie”? Rozwiń po podpowiedzi:

ROZWIŃ

Podpowiedź: Konto metodą „na selfie” najlepiej zakładać przy świetle dziennym. Możesz stanąć przy oknie, aby twarz była lepiej oświetlona.

Jeśli zakładasz konto po zmroku, polecam zapalić mocne światło, które nie będzie rzucało cienia na twarz czy dowód osobisty. Często, dobrze sprawdza się w tym celu światło w łazience.

Pamiętaj, aby podczas robienia zdjęcia, nie było innych ludzi i luster za Twoimi plecami – w przeciwnym wypadku weryfikacja zostanie automatycznie odrzucona.

Nie warto otwierać w promocji konta wspólnego, bo wtedy oboje będziecie musieli spełnić warunki promocji, żeby otrzymać jedną premię.

Za samo otwarcie konta otrzymasz pierwsze 50zł do 15 dnia drugiego miesiąca po otwarciu konta.

Przykład: Jeśli otworzyłeś konto w czerwcu, to bonus w wysokości 50zł otrzymasz do 15 sierpnia. Jeśli otworzysz konto w lipcu, to ten bonus otrzymasz do 15 września.

KROK #3: Wykonaj 15 płatności kartą podzielone na 3 miesiące

Zaczynając od miesiąca następującego po otwarciu konta, wykonaj min. 15 płatności kartą lub aplikacją mobilną PeoPay podzielone na 3 kolejne miesiące (w każdym miesiącu min. 5 płatności).

Płatności mogą być na dowolną kwotę – możesz nawet płacić za bułkę w piekarni. Ważne tylko, aby były to płatności kartą lub aplikacją, ale nie BLIKiem. Dobrze jest zrobić zwykłe zakupy, bo regulamin wyklucza niektóre rodzaje płatności.

Otrzymasz bonus 150zł najpóźniej do 15. dnia piątego miesiąca po otwarciu konta.

Przykład: Jeśli założysz konto w czerwcu to wykonaj min. 5 płatności w lipcu, min. 5 płatności w sierpniu oraz min. 5 płatności we wrześniu. Nagrodę otrzymasz najpóźniej do 15 listopada.

CZĘŚĆ II – bonus dla dziecka

Kto i kiedy może skorzystać z tej okazji?

Ta promocja przeznaczona jest dla rodziców i opiekunów dzieci do 17 roku życia.

Nie załapiesz się na ten bonus, jeśli dziecko brało udział w poprzednich edycjach promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom”, „Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS” lub „Ekstra 50 zł dla nastolatka”. 

Jeśli Twoje dziecko nie posiadało konta osobistego od 1 stycznia 2021 roku i ma mniej niż 18 lat, może skorzystać z tej części promocji i odebrać 150 zł premii.

Co musisz zrobić, aby powiększyć swoją premię o kieszonkowe dla dziecka?

KROK #1: Otwórz konto dla swojego dziecka (jeśli masz więcej dzieci to możesz otworzyć konto dla każdego dziecka).

Do 13 sierpnia 2024 roku zawrzyj umowę o Konto Przekorzystne dla młodych. Złóż oświadczenia o przystąpieniu do promocji i wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w promocji oraz odebrania nagrody.

Zawrzyj umowę o konto w najbardziej wygodny dla Ciebie sposób:

Jeśli Twoja pociecha jest w wieku 6-13 lat, dodatkowo musisz zawrzeć umowę o rachunek oszczędnościowy „Mój Skarb”, aplikację mobilną PeoPay KIDS i kartę Mastercard PeoPay KIDS.

Jeśli masz dziecko powyżej 13 lat, musisz wybrać Konto Przekorzystne dla młodych wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard oraz założyć aplikację PeoPay.

KROK #2: Spełnij te proste warunki promocji

Zadania do wykonania w tej promocji są proste jak kaszka z mleczkiem i zależne od wieku Twojej pociechy. Zobacz:

Dziecko poniżej 6 lat:

  • na dzień 30.09.2024 r. wymagane jest saldo na Koncie Przekorzystnym dla młodych min. 200,01 zł

Dziecko w wieku powyżej 6 lat:

Najpóźniej do 30.09.2024 r. dziecko powinno:

  • zalogować się min 1 raz do aplikacji (PeoPay Kids w przypadku dzieci do 13 lat lub PeoPay w przypadku nastolatków mających co najmniej 13 lat) oraz
  • wykonać co najmniej 3 płatności kartą do konta na dowolną kwotę. (bank nie zaliczy wpłat, ani wypłaty gotówki). Najlepiej zapłacić za 3 drobiazgi w zwykłym sklepie.

Za spełnienie warunków każde dziecko otrzyma 150 zł przelewem na swoje konto założone w promocji najpóźniej do 31 października 2024.

Ile kosztuje konto w Pekao S.A.?

Pod względem opłat konto w Pekao S.A. prezentuje się na tle konkurencji równie dobrze jak sama promocja. Dla osób poniżej 26 lat konto i karta są bezwarunkowo bezpłatne. Konto dziecka, założone w tej promocji również będzie bezwarunkowo bezpłatne.

Natomiast osoby od 26 lat w górę muszą w danym miesiącu wykonać 1 płatność kartą i zapewnić na konto wpływ w wysokości min. 500zł (może być z Twojego konta w innym banku), aby konto i karta były bezpłatne.

Korzystając z tego konta warto również pamiętać, aby ustawić potwierdzenia przelewów w aplikacji mobilnej (a nie potwierdzenia SMS, które są płatne) oraz korzystać tylko z bankomatów Pekao S.A.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: