Bank Pekao S.A. rusza z IV edycją promocji, w której za parę aktywności otrzymasz od banku okrągłą stówkę. Oprócz tego na start – już za samo założenie konta, otrzymasz dodatkowe 50zł w postaci 3400 punktów Bezcenne Chwile.

Do tego bank Pekao S.A dorzucił jeszcze jedną fajną okazję – udział w loterii, w której można wygrać BMW i3 robiąc te same rzeczy, które i tak robisz już na co dzień. To już kwestia opcjonalna – możesz wziąć udział w losowaniu fajnego auta, a możesz zadowolić się jedynie gwarantowaną premią 150 zł – z czego 50 zł w punktach Bezcenne Chwile dostajesz już za samo założenie konta i 1 płatność kartą na dowolną kwotę.

Nasi czytelnicy regularnie odbierają premie od różnych banków.

Skoro już wiesz, że promocje bankowe działają, pora przejść do konkretów Pokażę Ci, jak wziąć udział w promocji, uniknąć jakichkolwiek opłat za konto i łatwo odebrać obiecany bonus.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji z bonusem 150 zł może skorzystać każda osoba pełnoletnia, która w okresie od 1 stycznia 2019 r nie była posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego lub lokaty oszczędnościowej w Pekao.

Jak uniknąć WSZYSTKICH opłat za konto i kartę?

Wiadomo, że korzystając z takiej okazji chcesz zdobyć dodatkowe pieniądze, a nie wydawać je na opłaty bankowe, dlatego dokładnie przejrzałam Tabelę Opłat i Prowizji i przygotowałam wskazówki, co zrobić aby UNIKNĄĆ WSZYSTKICH opłat.

Jeśli masz mniej niż 26 lat – jesteś szczęściarzem, bo konto i karta będą dla Ciebie bezwarunkowo darmowe, więc masz łatwiej.

Unikaj tylko bankomatów innych niż PEKAO i zamiast „kodów sms” ustaw sobie potwierdzenia transakcji w aplikacji mobilnej banku.

Jeśli masz 26 lat lub więcej – też jesteś szczęściarzem, ale trochę mniejszym. W każdym miesiącu musisz wykonać min. 1 płatność kartą i mieć wpływ na konto min. 500 zł (może być to przelew z Twojego konta w innym banku). Wtedy karta i konto będą całkowicie bezpłatne (inaczej 6 zł za konto i 3 zł za kartę).

Uwaga: Podczas zakładania konta bank zaproponuje Ci dodatkową opcję w postaci karty „Visa Gold” dla której możesz ustawić dedykowany wygląd karty. Taka opcja kosztuje 5zł, wiec lepiej wybrać standardową kartę.

Jesteśmy właśnie po to, aby cały ten istotny proces zapoznawania się z warunkami promocji skrócić do minimum.

Czytamy regulamin od deski do deski i przekazujemy Ci jedynie najważniejsze informacje, bo zależy nam, żebyś nie tracił swojego cennego czasu na analizy regulaminów, ale też żebyś świadomie brał udział w promocjach.

Poniżej prezentuję 2 kroki, które należy wykonać, aby zgarnąć wszystkie bonusy:

Krok #1 Otwórz konto promocyjne

Ten krok będzie prosty i zajmie Ci niecałe kilka minut. Nie musisz wychodzić z domu, więc jest bezpiecznie i pewnie. Siedzisz w ulubionym fotelu i oglądając ulubiony serial, przy okazji otwierasz konto.

Wystarczy, że wejdziesz na specjalnie przygotowaną stronę internetową najpóźniej do 31.12.2020 roku na tej specjalnej stronie:

Formularz możesz wypełnić zarówno na komputerze jak i na komórce. Później system poprosi Cię o zainstalowanie aplikacji mobilnej banku oraz weryfikację tożsamości poprzez selfie.

Cały proces zajmuje dosłownie kilka minut i jest wyraźnie opisany na stronie banku, więc wszystko powinno pójść gładko bez wstawania z domowego fotela – bez wizyty w oddziale i stania w kolejkach.

Poniżej znajdziesz video-instrukcję, jak sprawnie założyć to konto bez wychodzenia z domu:

Jeśli jednak wystąpią po drodze jakiekolwiek problemy z ustaleniem tożsamości poprzez selfie, to nie martw się – takie wnioski dokończone w oddziale również biorą udział w promocji. Ważne jednak, by przynajmniej spróbować założyć konto całkowicie online.

Krok #2 Wykonaj wymienione aktywności aby dostać 100 zł

Co więc należy zrobić?

Wystarczy, że w czterech kolejnych miesiącach następujących po miesiącu w którym otworzyłeś konto (w KAŻDYM miesiącu):

  • zapewnij wpływ w wysokości min. 500 zł na swoje nowe konto
  • zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej banku PeoPay
  • wykonaj 1 płatność kartą na dowolną kwotę

Jeśli chodzi o wpływ 500 zł, to musi on być jednorazowy i nie może pochodzić z innego Twojego konta w banku Pekao (czyli nie liczy się przelew z Konta Oszczędnościowego na konto główne). Nie liczą się też wpłaty gotówkowe (w okienku czy we wpłatomacie).

Możesz jednak spokojnie zrobić ten przelew z Twojego konta w innym banku. Pieniądze nie muszą leżeć na nowym koncie. Jeszcze tego samego dnia możesz je zwrócić na swoje główne konto.

Bank zaliczy zarówno każdą fizyczną płatność kartą w sklepie oraz w internecie, jak i płatności za pomocą aplikacji PeoPay, w tym BLIK.

Mała podpowiedź ode mnie – nie zostawiaj płatności kartą na ostatni dzień miesiąca. Jeśli bank nie zdąży jej zaksięgować to nie zaliczy Ci promocji. Ja zawsze ustawiam sobie przypomnienie w połowie miesiąca.

Przykład: Zakładasz promocyjne konto w listopadzie. Aby spełnić warunki promocji w każdym z czterech miesięcy: grudniu, styczniu, lutym i marcu zasilasz swoje konto kwotą min. 500 zł, wykonujesz min. 1 płatność kartą oraz logujesz się do aplikacji mobilnej. To wszystko!

Krok #3 Odbierz łatwe 50 zł ekstra

Jeśli wystarczy Ci 100 zł premii, nie musisz robić nic więcej. Jednak bank przygotował dla Ciebie dodatkowe 50 zł w postaci punktów Bezcenne Chwile. Możesz je wymienić przykładowo na bon do Allegro o wartości 50 zł.

Nie musisz robić nic specjalnego, więc szkoda byłoby teraz odpuścić. Co dokładnie powinieneś zrobić?

  • Najpóźniej do 31.12.2020 wejdź na stronę programu Bezcenne Chwile i zarejestruj swoją kartę w programie. Możesz to zrobić również przez bankowość elektroniczną bank Pekao SA.
  • Wyraź zgody marketingowe.
  • W ciągu 30 dni od rejestracji wykonaj min. 1 płatność kartą na dowolną kwotę.

Punkty o wartości 50 zł otrzymasz najpóźniej do 30 dni od momentu spełnienia warunków.

Aby ułatwić Ci spełnienie warunków promocji oraz lepsze zorientowanie się w datach, przygotowaliśmy specjalny plik PDF ze wszystkimi warunkami promocji:

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Kiedy bank wypłaci 100zł?

Bank wypłaci pieniądze zaraz w następnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków promocji. Oznacza to, że otwierając konto w listopadzie, spełniając warunki w grudniu-marcu, Twoja premia wpłynie do Ciebie na konto nie później niż do końca kwietnia 2021. Jeśli natomiast otwierasz konto w grudniu i warunki spełniasz w okresie styczeń – kwiecień, bank przeleje Ci 100 zł do końca maja 2021 roku.

Dodatkowe kilka słów o loterii

W loterii może wziąć udział każda osoba posiadająca co najmniej jedną kartę płatniczą Mastercard lub Maestro wydaną przez Bank Pekao S.A.

Maksymalnie do 31 grudnia 2020 roku wypełnij formularz rejestracyjny na tej stronie

Rejestrujesz się tylko raz, a jeśli posiadasz więcej niż jedną kartę, pozostałe automatycznie biorą udział w loterii. Masz dużo czasu, ale im zrobisz to szybciej, tym więcej losów będziesz mógł zebrać. Oto jak one działają:

Za każdą płatność kartą debetową Mastercard/ PeoPay/ Maestro otrzymujesz 2 losy, zaś każda płatność kartą kredytową nagradzana jest 4 losami. Losy te możesz zbierać od 02.10.2020 r do 01.01.2021 r.

Nagrody to samochód BMW i3 oraz 3220 kart podarunkowych na Allegro w wysokości 50 złotych.

Losowanie bonów będzie odbywać się:

  • 12, 20 listopada
  • 3, 10, 22 grudnia
  • 4, 14 stycznia

W każdym z tych dni rozdanych zostanie 350 bonów (w ostatnim losowaniu 420). Losowanie nagrody głównej odbędzie się 20 stycznia 2021 r.

Wygląda fajnie i co prawda nie przepadam za loteriami (wolę pewne bonusy z promocji bankowych), ale skoro ma to być przy okazji normalnego płacenia za zakupy, to dlaczego nie?

Moja opinia o tej promocji

Może premia w tej promocji nie jest rekordowo wysoka, ale za to warunki są naprawdę łatwe do spełnienia. Nie trzeba wykonywać skomplikowanych operacji bankowych, wystarczy jedno zasilenie i jeden przelew w miesiącu. A w tych pandemicznych czasach, w których króluje totalna niepewność – każda dodatkowa gotówka w portfelu jest na wagę złota.

Dokumenty dotyczące promocji: