Od kiedy wziąłem udział w promocji Twisto minęło już kilka dni, ale nadal jestem pod wrażeniem, jak łatwa ona jest. To niebywała okazja na zdobycie dodatkowych 100 zł przed świętami.

Cała rejestracja zajęła mi dosłownie 3-5 minut, a bonus otrzymałem już kolejnego dnia!

Zobacz na screen poniżej:

Ja już swoje 100 zł odebrałem! Teraz kolej na Ciebie!

Ty też możesz założyć kartę Twisto Free na tej specjalnej stronie promocyjnej i odebrać 100 punktów o równowartości dowolnych zakupów na 100 zł. Poniżej opisuję jak wykorzystać te 100 punktów i omawiam szczegóły tej super-łatwej i super-szybkiej promocji.

Tylko… Musisz się spieszyć ponieważ ilość kart Twisto Free objętych promocją została ograniczona do pierwszych 5 000 osób.

Czym jest firma Twisto?

Zanim przejdę do szczegółów promocji zacznijmy recenzję od przedstawienia firmy Twisto. Twisto to startup w branży finansowej tzw. fin-tech (tak samo jak Revolut, który od dawna jest popularny w Polsce).

Twisto powstało 4 lata temu w Czechach, a teraz z przytupem wchodzi do Polski oferując 100 zł każdemu nowemu użytkownikowi, który założy kartę Twisto Free (o samej karcie napiszę za chwilę). Dynamiczne wejście firmy Twisto do Polski jest możliwe między innymi dzięki ING Bank Śląski, który zainwestował w ich polski oddział.

Istotną wiadomością dla niektórych osób może być również informacja, że Twisto Polska podlega w całości pod polskie prawo, a w imieniu użytkowników występuje polski Rzecznik Finansowy.

Tak wygląda darmowa karta Twisto Free za której założenie dostaniesz 100 zł

Jak działa BEZPŁATNA karta Twisto Free?

Jak sama nazwa wskazuje karta Twisto Free jest darmowa. Założenie kosztuje 0 zł, opłata za korzystanie wynosi 0 zł, zmiana pinu kosztuje 0 zł, zastrzeżenie karty… też 0 zł. Krótko mówiąc – prawdziwie za darmo, bez żadnych haczyków.

Poniżej możesz zobaczyć screen z tabeli opłat i prowizji Twisto Free:

Zanim jednak zaczniesz korzystać z Twisto Free musisz wiedzieć o jednej rzeczy – na karcie Twisto Free nie będziesz trzymać swoich własnych pieniędzy. Twisto udostępni Ci tam limit płatności, z którego możesz korzystać, a na początku kolejnego miesiąca wystawi wyciąg z podsumowaniem płatności. Będzie na nim numer konta, na który w ciągu 14 dni należy przelać wykorzystaną kwotę.

Jeśli czujesz, że karta Twisto i bonus 100 zł na start to coś dla Ciebie, to kliknij w link:

Załóż kartę Twisto i odbierz 100 zł >>
to mniej niż 5 minut roboty…

Jak widzisz, korzystanie z Twisto Free i przyznanego limitu jest w pełni darmowe. Dla formalności muszę jednak wspomnieć że opłaty mogą wystąpić, jeśli przekroczysz termin spłaty. Pojawia się wtedy opcja przeniesienia 90% spłaty o kolejny miesiąc, co kosztuje 4,5% kwoty. Jeśli po kolejnym miesiącu nadal nie zwrócisz wydanej kwoty to zgodnie z polskim prawem zostaną Ci doliczane karne odsetki w wysokości 14% rocznie.

No ale zakładam, że nikt z czytających nie przegapi maila z wyciągiem i nie będzie zwlekał ze zwróceniem wykorzystanej kwoty – a wtedy wszystko jest bezpłatne.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się co dokładnie zrobić i odebrać 100 zł w tej promocji

3 proste kroki, aby zgarnąć 100 zł od Twisto

Kiedy już wiesz, jak działa karta Twisto Free, czas na prostą instrukcję krok po kroku i odbiór Twojej stówki. Za chwilę zobaczysz, że to jest proste jak kaszka z mlekiem 🙂

Krok 1 – Zarejestruj swoje konto Twisto korzystając z tego specjalnego linka

To ważne, abyś użył linka na naszej stronie, bo tylko tak premia 100 zł będzie aktywna (patrz screen poniżej). Jeśli zarejestrujesz się np. bezpośrednio z aplikacji mobilnej to z bonusu nici.

Po prostu kliknij w link na naszej stronie i podaj e-mail oraz ustaw hasło:

Załóż kartę Twisto i odbierz 100 zł >>
to mniej niż 5 minut roboty…

Krok 2 – Wypełniając formularz podaj swoje dane osobowe i wybierz limit z jakiego chcesz korzystać (od 300 zł do 10 000zł)

W kolejnym kroku formularza rejestracyjnego zostaniesz poproszony o podanie swoich danych osobowych oraz wybranie limitu, z jakiego chciałbyś korzystać. Następnie pojawi się ankieta która pomoże Twisto przyznać Ci odpowiedni limit na karcie (nie trzeba przesyłać żadnych zaświadczeń potwierdzających dochody).

Aby wszystko poszło szybko i sprawnie, pamiętaj podać swoje prawdziwe dane – będą weryfikowane przelewem na 1zł, więc najlepiej żeby adres na Twoim koncie bankowym był taki sam jaki podasz w Twisto.

Uwaga! Podając numer dowodu osobistego wpisz SERIĘ i NUMER (pole formularza jest słabo opisane):

Krok 3 – Potwierdź numer telefonu kodem sms i dane osobowe przelewem na 1zł (zostanie do Ciebie zwrócony po weryfikacji)

Na kolejnym etapie Twisto wyśle do Ciebie sms z kodem potwierdzającym poprawność numeru telefonu. Później poprosi o wykonanie przelewu na kwotę 1 zł w celu weryfikacji danych osobowych.

Do przelewu dostępne są szybkie płatności Blue Media, więc zajmuje to dosłownie chwilę (ja wybrałem mTransfer bo mam główne konto w mBanku). Kwota 1 zł zostanie zwrócona do Ciebie na konto po zakończeniu weryfikacji.

Załóż kartę Twisto i odbierz 100 zł >>
to mniej niż 5 minut roboty…

Uwaga! Dostępne jest tylko 5 000 kart Twisto Free z bonusem 100 zł. Nie zwlekaj, aby nie przegapić tej okazji. Jeśli po kliknięciu powyższy link i podaniu e-maila oraz hasła widzisz informację o przyznaniu 100 punktów to znaczy, że zdążyłeś!

I to tyle! Lada chwila dostaniesz 100 zł!

Nic więcej nie musisz robić. Teraz wszystkie działania są po stronie Twisto.

Kiedy zostanie Ci przyznana karta Twisto Free to w na Twoim koncie w panelu pojawi się 100 punktów, a pocztą w ciągu 1-2 tygodni otrzymasz fizyczną kartę do płacenia w sklepach.

Aby wykorzystać otrzymane punkty, zrób zakupy nową kartą Twisto Free na kwotę 100 zł. W kolejnym miesiącu użyjesz punktów, aby spłacić wykorzystany limit i te zakupy będą dla Ciebie darmowe.

Użycie punktów jest jednorazowe, wiec jeśli wydasz mniej niż 100zł to niewykorzystane punkty przepadają. Jeśli wydasz kartą więcej niż 100zł to punkty pokryją równowartość 100zł, a nadwyżkę spłacisz zwykłym przelewem lub blikiem (bardzo wygodna opcja).

Załóż kartę Twisto i odbierz 100 zł >>
to mniej niż 5 minut roboty…

Oczywiście, po wykorzystaniu darmowych 100 zł możesz swobodnie zrezygnować z Twisto. Nie ma żadnych zobowiązań.

Dodatkowy atut Twisto Free

Jest jeszcze coś o czym chcę, żebyś wiedział odnośnie karty Twisto. Dodatkowym jej atutem (oprócz zerowych opłat i szybkiego bonusu na start) jest również możliwość taniego płacenia tą kartą w obcych walutach – zarówno na wakacjach jak i kupując przez internet!

Twisto nie dorzuca żadnego spreedu i każdą transakcję przewalutowuje na złotówki po najniższym możliwym kursie – kursie Mastercard, który w weekendy bije na głowę nawet kurs Revoluta (a w pozostałe dni jest niemal identyczny).

Myślę, że to mocny argument, że warto posiadać kartę Twisto Free – chociażby po to żeby zabrać ją w podróż albo używać podczas zakupów na AliExpress i nie narażać się na opłaty narzucane przez Twój bank.

Moja opinia:

Po przetestowaniu darmowej karty Twisto Free, jestem zachwycony jak sprawnie tutaj wszystko działa i jak szybko otrzymałem swoje 100 zł (były dostępne na koncie już kolejnego dnia!).

Błyskawiczna rejestracja bez potrzeby przesyłania żadnych dokumentów to coś czego kompletnie się nie spodziewałem, a co jest ogromnym plusem. Do tego cały panel Twisto jest intuicyjny i przejrzysty. Zdecydowanie polecam skorzystać:

Załóż kartę Twisto i odbierz 100 zł >>
to mniej niż 5 minut roboty…

Trzeba się spieszyć bo promocją objęte jest tylko pierwsze 5 000 kart Twisto Free!

Dokumenty dotyczące promocji: